IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2821  
Стар 4th May 2009, 12:27
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Миличка,второто си дете го родих с импланти.Нищо в мен не се промени - единствено не съм кърмила.Сега малката ще направи 3год. и това ,че не е кърмена не и се е отразило с нищо. Така,че - смело на пред!!
Отговори с цитат
  #2822  
Стар 4th May 2009, 12:30
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Миличка,второто си дете го родих с импланти.Нищо в мен не се промени - единствено не съм кърмила.Сега малката ще направи 3год. и това ,че не е кърмена не и се е отразило с нищо. Така,че - смело на пред!!
Останах с впечатление от поста на МимиН., че тя има желание да кърми и след това - принципно няма проблем да го прави... Милена127 може да потвърди и да й даде повече инфо
Отговори с цитат
  #2823  
Стар 4th May 2009, 19:08
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Сестра ми си прави мамопластика след второто дете. Две седмици след операцията разбра че е бременна с трето. През септември '08 роди живо и здраво момченце и още го кърми.
Така че не виждам защо импланта да пречи на кърменето. Сестра ми е частично под мускула. Казва обаче че циците и са загубили формата си, тоест пак са увиснали (малко). Тя така и не си видя гърдите след мамопластиката защото от бременоста те се промениха.

Момичета, да се похваля че през октомври и аз ще лягам под скалпела. След почти 2 години умуване, 6 месеца четене тук из форума най-накрая се реших - избрах си Др Заякова. Този форум е страхотен, пълен с полезна информация...Момичета, страхотни сте..
Отговори с цитат
  #2824  
Стар 5th May 2009, 08:07
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

mammaMia поздравление за решението!Ще стискаме палци и ще искаме да видим резултат
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #2825  
Стар 5th May 2009, 09:36
MimiNa4eva MimiNa4eva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 21
По подразбиране

Да, бих искала да мога да кърмя. В това отношение съм малко консервативна и смятам, че поне първите месеци бебето трябва се храни с майчина кърма. Моя мъник го кърмих до четвъртия месец, после го отбих. Не знам дали е от кърмата, но досега, вече е на почти две години, не е боледувал. Знам, рабира се, че и с адаптирани храни децата също са добре, но все пак... От друга страна вече ми е писнало да се чудя каква дреха да си сложа, нищо не ми стои добре и не искам да чакам за корекцията чак след второ раждане. То не се знае кога ще е.
За подмускулнот поставяне ше питам отново. Чували ли сте дали пречи на някои спортни занимания, понеже аз се спортувам редовно. Струва ми се, че точно при този метод гърдите стоят най-добре. Ако не се лъжа на това момиче Иванина от Бигбрадър са точно така. Изглеждат добре, според мен. От друга стра, като се замисля, може би най хубавите гърди, които съм виждала са на Биляна Йотовска. Тя май е с над мускулни импланти. Не знам. Вие какво ще кажете? Кое е з апредпочитане?
Отговори с цитат
  #2826  
Стар 5th May 2009, 13:12
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

MimiNa4eva, не си чела и гледала достатъчно Иванина я "оплюхме" защото има ботъминг-аут или по-скоро имплантите и са сложени ниско (зърната и са прекалено високо). Аз имах същия "проблем" и преди 2 месеца правих корекция. Още не мога да кажа със сигурност дали всичко е ОК. Повечето от нас ще се изкажат в полза на ПОДмускулното поставяне, но някои от най-хубавите гърди на съфорумки са НАДмускулни. Просто почети още за плюсовете и минусите на двата метода и сама реши.
За съжаление и при двата метода на поставяне не се препоръчва спорт поне първите 3 месеца. Аз възстанових тренировките за долната част на тялото към 2-3тия месец, а за горната - едва към 6тия месец след операцията. Гърди обаче не смятам някога да тренирам отново. Много се притеснявам и при тичанвто и подскачащите действия
Отговори с цитат
  #2827  
Стар 5th May 2009, 14:44
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Аз съм също вече 6-ти месец и нея смея да тренирам горначаст,притеснявам се и да бягам,но на крос тренажор нямам проблеми.
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #2828  
Стар 5th May 2009, 19:02
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

MimiNa4eva Аз съм на година и 2 месеца подмускулно и си тичам без никакъв проблем.Просто винаги съм със спортен сутиен.За трениране на горна част не мога да кажа нищо просто ,защото и преди не съм тренирала и сега не тренирам.
За кърменето не мисля,че ще имаш проблем.От всичко ,което съм чела и питала на консултации знам,че може да се кърми и при двата метода.Проблем би могла да имаш евентуално ако разреза ти е през ареолата, тъй като може да се прекъснат каналчета.Но като цяло не би трябвало да не може да се кърми.
Отговори с цитат
  #2829  
Стар 5th May 2009, 20:07
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Скоро разбрах за една позната,която е забременчла със силиконови импланти,не е кърмила спряла си е кърмата с хапчета,след това едната гърда се деформирала ужасно и се е надула като балон а жената заради това не е кърмила,явно след една бременност с импланти гърдите не са същите след това.
Отговори с цитат
  #2830  
Стар 6th May 2009, 07:27
Lemur4e Lemur4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: 082
Мнения: 70
По подразбиране

и аз да се похваля с новите ми
http://www.snimka.bg/my_albums.php
парола 7374
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:31.