IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3481  
Стар 5th May 2009, 21:01
danito_j_b danito_j_b не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 37
По подразбиране

ООО супер нямам търпение да идва аз вече втори път се навивам но първият път ми се провалиха плановете надявам се живот и здраве всичко да е наред и да се видя с ново носле. vipche ще се подкрепяме много ясно че мен от сега ме е шубе
  #3482  
Стар 6th May 2009, 10:56
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Момичета-днес като издухвах и почиствах ми се итлепи намордника и нали се сещате че ме изяде любопитство щракнах едно бързо фото -обаче нещо съм със смесени чувства-относно профила нямам колебания в промяната,но анфаса....-надявам се че промяната ще настъпи с окончателното спадане на отоците-специално там където съм посочила със стрелкичите-в основата и рърхаовсе пак съм на 7 дена от операцията-но като цяло ми стои като картофче нещо.Обема е намален,аз и не исках много,защото лицето ми поначало е много едро и няма да ми стои добре малко носленце.Но наистина в анфас особена разлика не виждам засега

http://prikachi.com/users/teo_71/38f.jpg
  #3483  
Стар 6th May 2009, 11:46
Аватара на tedka79
tedka79 tedka79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 217
По подразбиране

teabg,там където си посочила най-бавно спада.Аз имах същите притеснения,защото като ми махнаха гипса в анфас не видях никаква разлика. След няколко дена ще ми станат 2 месеца от операцията и от двете страни нослето ми продължава да се променя малко по малко. Наистина много ти е рано още Новия ти профил е супер,има голяма разлика от преди, имай търпение и всичко ще е ОК
  #3484  
Стар 6th May 2009, 12:45
Аватара на Kassy
Kassy Kassy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

teabg поздравления за новото носле.На мен лично много ми харесва как е станало,включително и в анфас.Като съм гледала някои други снимки все съм си мислила,че докторът не намалява достатъчно връхчетата,но при теб го е направил.Като спадне ще е супер според мен,имай търпение.
  #3485  
Стар 6th May 2009, 13:03
tichka tichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 33
По подразбиране

  #3486  
Стар 6th May 2009, 13:11
tichka tichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Здравейте, нова съм във форума и макар огромното ми желане да изчета вс 140 стр. не успях. От прочетеното до тук стана ясно едно д-р Джамбазов определено ме грабна Така аз съм със запушен нос откакто се помня и ако този проблем ми бъде отстранен ще съм благодарна на доктора до живот, но проблема не е само там освен че имам лека гърбица имам и слабо изразена брадичка. Та мечтата ми винаги е била ринопласти и имплант в брадичката. И сега се чудя могали да се оперирам при доц. Джамбазов и едновременно с това споменатия в първите 30 стр. д-р Трайков да ми постави имплант в брадичката. Моля да бъда извинена ако е имало такъв случей и съм го пропуснала. И последно за корекцията за брадичка с доц. Джамбазов ли трябва да се консултирам или някаде да търся оделно д-р Трайков
  #3487  
Стар 6th May 2009, 16:39
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Благодаря момичета -и аз така си давам надежда,като слушам че отоците падат до месец даже.Обаче като го гледам и аз почвам да правя разлика и си мисля че все е по-добре от огрооомната камба преди-то голяма маса голямо чудо беше,даже доцента поначало така го прецени,че мнооого работа ще има,пък иникога не съм искала да ставам неузнаваема де -просто по-поносимо да е,че може и да е смешно,но съм чувала,че с годините все расте и още увисва и щеше да става все по-ужасен.
  #3488  
Стар 6th May 2009, 16:57
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Даниии моята е на 7-ми юли Ще си даваме кураж,аз още не мога да осъзная какво ми предстой и в какво съм се забъркала малко ми е още на майтап
Абе то шега, шега, ама вече хич не ми е шега Утре ще ме режат и съм пред припадък. Трепери ми душичката вече. И момичета, да не ви стряскам, ама времето направо лети. Сякаш вчера беше 9-ти февруари и ходих на косултация. Стягам багажа в момента и утре рано сутринта тръгвам към Пловдив, ако чуете за припаднал от ужас по новините да знаете, че съм аз. Вече чак се чудя в какво се забърках
  #3489  
Стар 6th May 2009, 17:04
Аватара на Kassy
Kassy Kassy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Споко,всичко ще бъде наред.Мисли положително за резултата и успех!
  #3490  
Стар 6th May 2009, 17:17
bobita_t bobita_t не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: burgas
Мнения: 57
По подразбиране

boby_pl Няма от какво да се претисняваш,няма болка,но със тарпение се зареди чака се доста преди да влезнеш на операция,пожелавам ти успех и всичко да мине без проблемно.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:08.