IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 21st October 2006, 06:08
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Здравей мари77,честита придобивка и бързо възстановяване Радвам,че споделяш с нас, как е в Америка. Много ми беше интересно и го прочетох го 2 пъти. Аз не съм си слагала импланти и не мога да ти дам съвет, но останалите момичета с радост ще ти помогнат.
Отговори с цитат
  #192  
Стар 21st October 2006, 07:30
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Честито и от мен желая ти бързо възстановяване
Отговори с цитат
  #193  
Стар 21st October 2006, 09:31
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Желая ти бързо възстановяване и мерси,че сподели с нас,беше интересно
Отговори с цитат
  #194  
Стар 21st October 2006, 10:29
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

mari77, желая ти бързо и безпроблемно възстановяване.
Отговори с цитат
  #195  
Стар 21st October 2006, 10:35
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Мари привет!
Много благодаря за информацията, изключително ми беше интересна.

Тук май само ти си с физиологичен разтвор. Иначе и при нас се правят масажи. Моите имплантанти са над и масажите не бяха нищо особено - не ме боляха кой знае колко и не съм била много редовна - сутрин докато се къпя по 5 мин. Но при момичетата с подмускулно сигурно не е така, може би там боли повече. Макар че тук май има и такива, които не са правили масажи по препоръка на лекаря си. Иначе ако си горе-долу като нас след първата седмица трябва да се почувстваш по-добре. Подмускулното е с по-бавно възстановяване, но все пак след 1-2 седмици ще можеш по-спокойно да се оглеждаш в огледалото
Айде и разказвай как си!

П.П - И аз съм 46кг и си сложих 245. Да то кажа - доволна съм, спаднаха, но изглеждам съвсем симетрично и седят отлично.
Отговори с цитат
  #196  
Стар 21st October 2006, 10:37
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Бързо въстановяване mari77 ! Дръж се,болките ще отшумят една по една и към 20 ден ще се чувстваш така все едно винаги си била с тези цицки.Може от време на време да усещаш леки болки и леко да те дразнят зърната и после ,но и това ще отмине.
Отговори с цитат
  #197  
Стар 21st October 2006, 11:45
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Честито,Мари! И аз съм с подмускулно и другата седмица става месец от операцията миПървата седмица е така страшно много ме болеше и мен и ходих страшно изгърбена и чак не вярвах че някога ще се оправя но вече всичко ми е зад гърба и си се пъча без проблем Трябва да минат поне 2 седмици и ще видиш разликата Аз започнах масажите началото на 3-тата седмица и тогава вече болката беше отминала,но наистина масажите са доста неприятни Сега ги чакам гърдите ми да слязат надолу и надявам се след 2 месеца вече да са супер Така че не се притеснявай,най-сташното е минало
Отговори с цитат
  #198  
Стар 21st October 2006, 20:25
mari77 mari77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 7
По подразбиране

благодаря ви на всички за подкрепата.Много сте мили.Но ми е интересно защо в Бг започват масажите толкова късно,а тук се започват на четвъртия ден след операцията.На това отгоре и днес ми дойде и вече нито ми е за масажи,нито за гърди,толкова ми е зле.Гърдите ме болят двойно повече без масаж,а представям си ако започнах и да ги притискам от тук от там.И най-интересното е,че едната гарда ме боли горе близо до мишницата,а другата отдолу близо до мишницата.Не знам как ще работя,а на третата седмица сам на работа,в никакв случаи не мога да си позволя да стоиа в къщи-мн.ще ми се отрази зле финансово.Но както казвате повечето до две седмици ще се почувствам доста по-добре-много се надявам и искам да е така.И пак едно oгромно благодаря на всички.Чао и успех.
Отговори с цитат
  #199  
Стар 22nd October 2006, 11:07
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Здравейте Мари ,само аз не съм ти честитила.ЧЕСТИТО!Аз се оперирах на 16.10. днес ми е шести ден ,като не броя деня на самата операция.Искам да ти кажа ,че въпреки че съм с надмускулно поставяне аз имам същите усещания под мишниците ,но вече нямам никакви болки а само ме сърби
Много ме е страх от махането на конците Боли ли?
Страх ме е да се хваля ,но сега гърдите ми нямат нищо общо с това което бяха на втория ден.Започнаха да придобиват красива форма ,което много ме радва Само ме притеснява ,че са много твърди Кога ще станат нормални Също така искам да попитам с какъв крем за синки и отоци се мазахте???Доктора ми го каза по телефона ,но аз го забравих и сега ме е срам да звъня да питам пак
Отговори с цитат
  #200  
Стар 22nd October 2006, 11:16
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Махането на конците не боли въобще
Моите гърди бяха твърди може би до втория месец. Ама да не те притеснява толкова. Иначе зърната ме боляха доста повече.
Поне до 6-я ще спадат и ще се оформят, зареди се с търпение
За синки и отоци не бях чувала да се маже с нещо. А за белези също не съм мазала с нищо, по съвет на Бояджиев. Едва сега се мацам малко със Зерадерм-а, белезите ми са съвсем малки, ама ако изчезнат напълно още по-добре.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Първатаконсултация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:17.