IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th September 2005, 15:09
bubblegumi bubblegumi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 47
По подразбиране Фотоепилация

Здравейте, искам да попитам дали някой си е правил фотоепилация и да ми каже какви са горе долу цените..
__________________
Keep smiling...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th September 2005, 16:01
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не съм си правил, но съм се интересувал. И цените са много, много солени. Освен това всички цени които гледаш по реклами и ценоразписи са за 1 процедура. А за траен ефект се искат поне 4 процедури. Примерно само за триъгълника вероятно ще ти струва поне 4 по 100.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th September 2005, 21:22
bubblegumi bubblegumi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 47
По подразбиране

да...прав си, но предпочитам да ги дам парите сега отколкото всеки месец, години напред да давам пари на козметичките...както досега
__________________
Keep smiling...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th February 2009, 22:33
Аватара на Labrini
Labrini Labrini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Burgas
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез MSN до Labrini
По подразбиране

Аз си правя фотоепилация,преди 2 седмици бях на процедура последно. Незнам как варират цените в БГ , но в БОДИЛАЙН Атина платих 3000 евро за лице . Имах мъх който бях третирала с кола маска по-рано и в последствие разбрах колко съм сбъркала. В Атина поне сумата се плаща на куп а не на процедура. Процедурите са на всеки 2 месеца (като точноста е задължителна) Може да продължи до 10-12 процедури в зависимост от здравината на косъма . Незнам коя област искаш да третираш,но ако е лице първо си направи изследвания да не е на хормонална основа. В интерес на истината аз не съм доволна и съжалявам че не се подложих на лазерно обезкосмяване,доста по -болезнено е но светлината няма тази сила. Майка ми приключи с окосмяването за цял живот благодарение на лазера (крака,интимни части,подмишници) Аз от лиготия избрах фотоепилация и не ти го препоръчвам.
__________________
Don't tell God how big your storm is,tell your storm
how big your God is.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фотоепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:37.