IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 3rd June 2009, 09:10
Liya Liya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: varna
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря много!
стискам палци резултата да е какъвто го очакваш!
чакам с нетърпение да споделиш!
Отговори с цитат
  #92  
Стар 3rd June 2009, 17:50
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Вече съм 2 месеца след операцията,извивката м/у очите е много сладка/преди беше навън-форма клюн/,а сега е вдлъбнат на вътре,но предната част/в/у хрущяла/още е надута и си спада бавно там.Има шанс да стане много хубав нос-личи си вече/да чукна на дърво де/,но още ми е изтръпнала предната част.Иначе доцент Недев е смел-доста е поработил и е променил всичко,което е можело/както го исках/.Чувала съм в тоя форум,че някой доктори не пипат чак горе м/у веждите,а мен от там ми е направил чак извивката-аз настоявах.Носът ми е 2 пъти по-малък от това което беше преди и съм доволна.Изчаквам още малко да поспадне отпред,за да кача снимки.Странното е,че чак преди 10-тина дена взе да спада
Отговори с цитат
  #93  
Стар 3rd June 2009, 20:25
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Това за спадането е индивидуално и в зависимост от приложения метод.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #94  
Стар 3rd June 2009, 21:42
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране Само във Варна

ли оперира д-р Недев? Има ли вариант да дойде в София?
Отговори с цитат
  #95  
Стар 4th June 2009, 10:33
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

На мен ми го препоръча приятелка,която му е колежка/УНГ/и има наблюдения в/у работата му/присъствала е на негови операции/,за това му се доверих 100%,а и нали е член на някаква си Ню Йоркска камара на лекарите,т.e.СВЕТИЛО и такива суперлативи само слушах и четох.За сега съм доволна,нищо общо няма с орг. ми нос,ама ще видим.........Не смея още много да се хваля,щото още спада ,а важен е крайният резултат

tainichka,мисля,че оперира само във Варна-клиника Темелков.

М/у другото това,което изчетох/много подробно/в последствие ме убеди,че доцент Джамбазов СЪЩО заслужава 100% доверие Така,че на кой където му е по-удобно
Отговори с цитат
  #96  
Стар 4th June 2009, 21:11
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране Доста ми

допадат отзивите за този д-р Недев. Неприятното за мен ще бъде, че ще трябва да изкарам следоперативния си период в някой евтин хотел във Варна.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 5th June 2009, 07:49
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

не,миличка,на следващия ден те изписват,но неудобното е,че трябва да дойдеш след седмица,за да ти махнат гипса/тампоните ти ги маха преди да те изпише/
Отговори с цитат
  #98  
Стар 15th June 2009, 22:34
sesil9 sesil9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Как сте след операцията при д-р Недев. Пи6ете какво станааааа. Маи всеки като му мине през главата и забравя чакащите
Отговори с цитат
  #99  
Стар 16th June 2009, 08:45
Liya Liya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: varna
Мнения: 17
По подразбиране

вчера бях на консултация при доцента!добро впечатление ми направи,но сякаш наистина не смалява много носовете(както се беше изказал нкой по-напред в темата)не знам какво да правя?!дали да не отида и до Пловдив при Джамбазов,което ще ми е много трудно,понеже съм с малко бебе.иначе каза,ако реша за операция може до края на юни или чак септември,а на мен ми се иска по-скоро.ох голяма дилема.моля ви някой има ли скорошни впечатления
Отговори с цитат
  #100  
Стар 16th June 2009, 11:14
sesil9 sesil9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liya
вчера бях на консултация при доцента!добро впечатление ми направи,но сякаш наистина не смалява много носовете(както се беше изказал нкой по-напред в темата)не знам какво да правя?!дали да не отида и до Пловдив при Джамбазов,което ще ми е много трудно,понеже съм с малко бебе.иначе каза,ако реша за операция може до края на юни или чак септември,а на мен ми се иска по-скоро.ох голяма дилема.моля ви някой има ли скорошни впечатления
И аз вчера ходих на консултация при доц. Недев, сащо съм доволна. Днес си записах час и за Заякова. Ако те интерисува, ще ти пиша.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякоиправиллисиринопластикаприНЕДЕВвъвВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:03.