IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th June 2009, 23:14
unknown_lady unknown_lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 33
По подразбиране Как оправих косата си

Винаги съм държала на външния си вид и най-много- на косата си. За съжаление, никога не съм имала дълга коса. Преди време се накъдрих трайно на два пъти като втория издържа около 10 месеца. Можете да си представите каква беше косата ми след това- суха, начупена, накъсана, падаше.. с една дума- УЖАСНА!! Ходих на фризьор и се наложи да ми я отреже много над раменете, което за мен беше истинска мъка! Въпреки всичко след това пак не беше жива, стоеше като изкуствена. Изчетох нета за продукти за коса, накупих си какво ли не, колко ли пари не дадох за продукти и накрая намерих едно приемливо решение. Започнах да използвам червената маска Миосотис с костен мозък и плацента. Къпя се всеки ден или през ден, но рядко минава повече време без да си измия косата. Както и да е, не щадя от маската под душа, слагам по цялата дължина на косата и изчаквам около 5 мин понякога и повече. След това на влажна коса слагам отново голямо количество хининова вода (ползвам флаконче от спрей на Глис Кюр) най-много в корените и не я суша със сешоар никога. Сега косата ми е прилична- стой много добре, бляскава е на слънце, жива и найстина много и се радвам. Като бонус покрай оправянето на косата получих и дължина. Порастна и в момента стига до средата на гърдите ми :shock: Всички хора забелязаха промяната на главата ми и я харесват. На хора със същия проблем бих препоръчала да не подценяват моето предложение, нищо друго не ми помогна така както маската и хининовата вода. Успех!
__________________
If YoU WaNnA Be RiCh YoU'vE GoT To Be a BiTcH!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th June 2009, 23:27
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Браво на теб!!!
А от колко време ползваш маската и хининовата вода?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th June 2009, 09:57
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

йеее, много хъбав пост!

така имах нужда от нещо новичко за моята грива, че напоследък ми се вижда по-изтощена от преди
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th June 2009, 10:06
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

unknown_lady и аз като теб,изключително много държа на косата си

Използвала сам какви ли не продукти на различни марки,....и не само,а за сумата която хвърлям от горе и не искам да и да споменавам

Харесвам,здравите коси,без раздоени връхчета,няма значение кой цвят са и каква е дължината на косата :P Първото,което забелязвам в един човек е,косата му
Би ли ми казала,как се казва маската с костен мозък,която използваш и колко месеца я използва преди да видиш истински резултат
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th June 2009, 10:09
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Джоли,тя е казала каква е маската,ето това е:
http://www.nisea-bg.com/images/items/2847.jpg
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th June 2009, 10:15
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danito:)
Джоли,тя е казала каква е маската,ето това е:
http://www.nisea-bg.com/images/items/2847.jpg
както винаги,не чета внимателно,мерси слънце :P
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th June 2009, 10:17
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

За нищо И аз от доста отдавна и се каня на тази маска и вече съм решила като изхабя сегашната да си я взема.Много хора са ми я хвалили,дано и на мен да подейства добре
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th June 2009, 10:26
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Аз довчера използвах маска с кокос,много приятна,но свърши,за сега ще използвам само балсами и маски на Лореал,но като се върна септември в Бг,задължително ще потърся тази
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th June 2009, 10:53
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

unknown_lady, поздравления за хубавата коса !
И аз бях доволна от тази маска, но само в началтоо. Внимавайте по колко слагате от нея, защото омазнява косата в повече, ако се прекали (избягвайте корените, ако косата ви е мазна/нормална). Моята е дълга. Боядисвам я и по дължина е по-суха, но в корените е мазна, така че пак трябва да внимавам.
Хининовата вода изсушава по принцип. Когато я слагам, много внимавам да не е по дължината на косъма, защото става страшно ). А и на нея местото й е в корена, няма смисъл да се пръска цялата коса, освен ако не ви е по-мазна .
И аз имам 101 продукта за коса, но напоследък все не остава време да ги ползвам. Като цяло обаче наблягам на масла разни и продукти от хладилника .
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th June 2009, 12:10
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
unknown_lady, поздравления за хубавата коса !
И аз бях доволна от тази маска, но само в началтоо. Внимавайте по колко слагате от нея, защото омазнява косата в повече, ако се прекали (избягвайте корените, ако косата ви е мазна/нормална). Моята е дълга. Боядисвам я и по дължина е по-суха, но в корените е мазна, така че пак трябва да внимавам.
Хининовата вода изсушава по принцип. Когато я слагам, много внимавам да не е по дължината на косъма, защото става страшно ). А и на нея местото й е в корена, няма смисъл да се пръска цялата коса, освен ако не ви е по-мазна .
И аз имам 101 продукта за коса, но напоследък все не остава време да ги ползвам. Като цяло обаче наблягам на масла разни и продукти от хладилника .
Много ми беше полезен твоя пост, аз съм със същата тип коса като твоята и сега ще знам кое за коя част на косата да ползвам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какоправихкосатаси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:07.