IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 12th June 2009, 09:51
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
по принцип колкото повече тъкан има, толкова повече имплантът стои по-естесвено...дори и кръгъл..имам приятелка с естествена между Д и Е чаша, която е увиснала, но боже..колко плътна кожа и подкожие и колко много тъкан...ако тя реши да си прави повдигане и импланти, ще скрие незабележимо и 500 СС висок профил...

пс: ето това имах в предвид под анатомия и разликите в нея...при едни това е оптималното, при други - невъможното, а при трети - възможното, но неразумното...


Едно момиче, ама без никакъв старт, че аз даже такова нещо не бях виждала- просто ребра и нищо. Напрви си при Д-р Енчев в Пд, когато ми ги показа многоо хубави, ама на мен ми малееха ( защото и моята нагласа при операц. е за по големи ) . Но тя каза , че е искала такива , да стоят естественно и след никаква нейна база, не може да се изтипоса с огромни. Но са фантастични- като на младо момиченце, едни хубаво заоблени, стегнати, естествени.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 12th June 2009, 10:00
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Ох Теда........дълго си писала.......мен ме мързи.
Какво значи според теб:анатомията не позволява повече.......
Оооооооооооо Теди....аз ще дам за пример-мен и Бобето............ не сме огромни жени........ама анатомията ни ПОЗВОЛИ по-голям кубик.Друг момент е че ние си рискуваме много с тая работа........ ама то при всички случаи си е за наша сметка
И друго-значи-едни харесват големи гърди,други малки....нека всеки бъде щастлив с това което иска(но и да го получи ).......Така че за едни големите гърди са като на тетката на къра,за други малките-като пъпка на ребро...........и т.н...........
по въпроса за анатомията отговорих в предния пост...

а по повод това,което се харесва - бъди сигурна,че 95% от жените, подлагащи се на мамопластика, искат максималното и не отиват с желания за по-малки гърди от възможните...ако при мен със същия риск имаше възможност за по-големи кубици не бих се и замислила за по-малко...и сега така като гледам резултата върху себе си виждам,че преценката е била реална..поне при мен и имайки в предвид това което имах като тъкани, не мисля,че можеше да се сложи по-голям имплант..имплантите ми стърчат отстрани на гръдния кош значително ( незнам повече накъде), а разстоянието ми е 2 пръста...колкото си беше моето анатомично такова...проекцията ми е 4.9, което е доста при положение,че нямах никаква такава преди..
Цитирай:
така,че марулке, анатомията има огромно - не, а основно значение
Отговори с цитат
  #63  
Стар 24th June 2009, 11:52
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Здравейте! Отдавна чета форума, но едва сега се регистрирах. За съжаление малко късно ви открих, можеше да си спестя грешката. И аз като Blondie съм недоволна от Стоянов. При мен дясната гърда е по ниско и по-встрани. На всяка консултация му посочвах проблема и той ми обясняваше, че асиметрията е резултат от по-стегнатия мускул на другата гърда /лявата !!, а аз не съм левичарка/ и ме убеждаваше, че трябва да се изчака още да се види окончателния резултат. Дясната си била добре, нищо че ми е под мишницата. При третата консултация бяха минали 6 месеца от операцията. Явно просто се чудеше как да ме разкара и да не се занимава с мен. Сега съм си записала час при Тепавичарова и ще се надявам тя да ми помогне.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 24th June 2009, 16:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

patrisha, много съжалявам да порчета написаното от теб
Отговори с цитат
  #65  
Стар 25th June 2009, 04:50
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
patrisha, много съжалявам да порчета написаното от теб
кофти наистина....
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #66  
Стар 26th June 2009, 01:50
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

ptrisha съжалявам да чуя, че не си доволна...колко време е минало от операцията ти?Аз също съм при д-р Стоянов, но съм много доволна....защо не отидеш при него пак-все пак то на черното не може да каже бяло....като не го е направил както трябва ще трябва да го оправи....търси си правата.Виж Ники Георгиев как прави ре-операции като има проблем!Все пак не малко пари си дала, за да се махнеш с ръка....между другото и на още едно момиче съм виждала импланти под мишниците при него, но пък аз и Томи тук сме много доволни....стискам палци да намериш вярното решение и всичко да се оправи !!!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 26th June 2009, 06:17
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mickey_82
ptrisha съжалявам да чуя, че не си доволна...колко време е минало от операцията ти?Аз също съм при д-р Стоянов, но съм много доволна....защо не отидеш при него пак-все пак то на черното не може да каже бяло....като не го е направил както трябва ще трябва да го оправи....търси си правата.Виж Ники Георгиев как прави ре-операции като има проблем!Все пак не малко пари си дала, за да се махнеш с ръка....между другото и на още едно момиче съм виждала импланти под мишниците при него, но пък аз и Томи тук сме много доволни....стискам палци да намериш вярното решение и всичко да се оправи !!!
ПОДКРЕПЯМ Все пак не си е купила баничка за 0.80 ст........
а и все си мисля че Стоянов проявява разбиране за такива случаи......
Отговори с цитат
  #68  
Стар 26th June 2009, 08:30
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И на мен първата ми мисъл беше, че е още рано, но се сетих, че прочетох в другата тема това:

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Дата на операцията : 24.04.2008
Хирург : Ильо Стоянов
Инпланти : Мак Ган, 360, кръгли
Метод на поставяне : подмускулно, с разрез през ареолата
Други интервенции : ринопластика - Джамбазов /Пловдив/
Минала е 1 година...трябва да са заели крайно положение Не знам Стоянов как се отнася към корекции... Редно е да си поправи нещата, най-малкото заради имиджа си
Отговори с цитат
  #69  
Стар 26th June 2009, 09:23
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Ами ето как се отнася към корекции : обяснява ми ги едни дето сам не си вярва. То при всеки било индивидуално, не се намествали еднакво бързо и т. н., ама аз не съм от София, пътувам по 500 км за консултацията, на която той ми смутолевя нещо на бързо и изчезва. Нямам възможност да му досаждам всеки ден и явно на това разчита. А иначе и аз го избрах заради това, че чух добри отзиви за него. Като си помисля само, че след операцията си мислех, че каквото друго ще правя, все там ще е - толкова бях очарована от клиниката, персонала и въобще всичко. Докато не си видях нескопосания бюст. Нямала съм асиметрии преди, имах много добре изглеждащи гърди / той го каза, докато ме чертаеше/, единствения ми проблем беше размера - В, наполовина от подплънки. Но сега вече му нямам и доверие. То каква корекция ще ми направи като го изнудя, най-много да ме окепази още повече. За сега съм си записала час при Тепавичарова, искам да чуя нейното мнение, пък после ще решавам какво да правя.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 26th June 2009, 09:49
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Патриша,аз също съм оперирана при Стоянов и като Мики съм доволна .Мисля че трябва да настояваш за "ремонт"като се има в предвид че не си доволна от резултата.Хубаво е че си решила да се консултираш и с друг доктор,но ако се установи че е лекарска грешка не се колебай да си търсиш правото.Успех и не се отказвай.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнедоволенотхирургаси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:00.