IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3821  
Стар 25th June 2009, 21:56
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Късмет и от мен, ViRt!
  #3822  
Стар 25th June 2009, 22:01
Аватара на ViRt
ViRt ViRt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 79
Изпратете съобщение чрез MSN до ViRt
По подразбиране

Благодаря на всички дано да се похваля тези дни със СКОРОШНА дата за моята операция
__________________
Най-голямата сила е да можеш да заповядаш на себе си...
  #3823  
Стар 25th June 2009, 22:03
Аватара на asteriks
asteriks asteriks не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: burgas
Мнения: 19
По подразбиране a

здравейте на всички....моята операция беше на 27.04.09 като краен резултат си харесвам новия нос,но отношението на дянбъзов е пот всякаква критика........незнам защо така,много хора го хвалят.беше ме снимал за да може да си избере как искам да стане нослето ми.но когато дойде деня на операцията,ас чакам да ме извика за да се разберем и за да видя снимки но така и не стана въпрос....пича ми вика айде лягай на масата апак ас ей сега ще дойда...викам му чакай малко как така ще лягам на масата бес да знаеш каква е моята представа за хубав нос.....знам лиго на него ко ше му хареса.....и ко да ме прай както на него му харесва...направи ми една физиономия и вика ела да ми кажеш,,нищо небеше направил със снимките...седнахме искъра рпограмата и ми вика така ще стане носа ти...имаше 1 вариянт . преди и слет-операцията...нямало възможност програмата да направи други носове....а тоя дет излезе беше някав грозен че там обяснявай и разни глупости....апак сестрите ни чакат във операционната да лягам да ме упояват..............после слет операцията 1 път не дойде във стаята даме пита как сам се анистиолога идваше-той е пекам,нз защо така но като се пипам по носа и във началото му там където почва носа има нещо като издутина,дано да се махне...несе забелезва имаче..........а и носната ми преграда беше крива сега е малки по малко крива , нее изправена нацяло...................но се харесвам де не съжалявам
  #3824  
Стар 25th June 2009, 22:11
Аватара на Shеrry
Shеrry Shеrry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 164
По подразбиране

А снимки ще ни покажеш ли?
  #3825  
Стар 25th June 2009, 22:13
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

asteriks, най-важното е, че всичко е минало и че харесваш новия си нос. Наистина съм изненадана от отношението на доцента. . Всички досега споделяха, че преди операцията можеш спокойно да обсъдиш с Джамбазов бъдещата форма на нослето...
  #3826  
Стар 25th June 2009, 22:44
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране Re: a

Цитирай:
Първоначално написано от asteriks
здравейте на всички....моята операция беше на 27.04.09 като краен резултат си харесвам новия нос,но отношението на дянбъзов е пот всякаква критика........незнам защо така,много хора го хвалят.беше ме снимал за да може да си избере как искам да стане нослето ми.
Нещо пропускаш. Щом те е снимал, значи си бил на консултация преди това. Защо още тогава не си му казал какво искаш? Какво ди говорихте? Или само те е снимал?
  #3827  
Стар 26th June 2009, 08:27
Liya Liya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: varna
Мнения: 17
По подразбиране

здравейте!
най-после и аз си запазих час при доцента-на 06.07 съм на консултация!
направо място не мога да си намеря.смятам веднага да си запиша час за операция,че искам да е по-скоро на есен синът ми става на годинка и искам да има'готина' мама.
мога ли да помоля някой от Пловдив да ми каже хотели близки до клиниката!
благодаря предварително!
  #3828  
Стар 26th June 2009, 09:36
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Моят приятел спа в този хотел: http://www.afroditabg.com/ Каза, че не е лош. 35 лв. му взеха на вечер в единична стая. Близо е до Каспела.
Asteriks, не защитавам никого, но в моя случай дацента дойде преди операцията и ми отдели 10 минути, за да обсъдим какво искам. Аз си бях направила труда да си направя собствена снимка, защото според мен не трябва да се чака хирурга да ти каже какъв да ти е носа. В крайна сметка важен е и твоя подход към нещата. Освен, че обсъдихме подробно носа ми, док ме снима в профил, анфас, полупрофили и ноздри. Сестрите не са влизали постоянно при мен, но вечер ми казваха да звъня ако има нещо, а сутрин идваха с термометър, за да ми се измери температурата. Незнам защо при теб се е получило така. Бъдете по-настоятелни и ако трябва кажете на анестезиолога като дойде, че искате да се видите с доцента преди операцията.
  #3829  
Стар 26th June 2009, 12:39
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Хайде да посмамя малко по темета:

asteriks, моля оправи си правописа, че е непосилно за четене, а на места и за разбиране, не за друго, щото ми е интересно и важно да разбера какво искаш/имаш да кажеш
Цитирай:
дянбъзов е пот...
...седнахме искъра рпограмата


boby_pl, нослето ти е божествено, само си влизам в Ринопластика и си го зяпам с кеф
__________________
И сам войнът е войн!
  #3830  
Стар 26th June 2009, 14:09
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране Re: a

Цитирай:
Първоначално написано от asteriks
осле слет операцията 1 път не дойде във стаята даме пита как сам се анистиолога идваше-той е пекам,нз защо така но като се пипам по носа и във началото му там където почва носа има нещо като издутина,дано да се махне...несе забелезва имаче..........а и носната ми преграда беше крива сега е малки по малко крива , нее изправена нацяло...................но се харесвам де не съжалявам
Може да не е идвал да те види,защото има други операции след теб и просто няма възможност. А за другото-какво те интересува щом имаш хубав нос. Аз толкова обяснявах, и куп снимки си носех правени с фотошоп, а накрая стана обратното на това,което искам. Така че по-добре да се беше държал лошо,но да ми направи каквото искам,отколкото така..
__________________
Life is neverending fight
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:22.