IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 27th May 2009, 18:21
Аватара на Sladurana_85
Sladurana_85 Sladurana_85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Burgas
Мнения: 17
По подразбиране

Значи и да се мажа и да не се мажа,пак същата работа
Отговори с цитат
  #272  
Стар 31st May 2009, 10:35
la Cenicienta la Cenicienta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jane30
Не знам подробности за липосукцията като метод, но едно със сигурност знам - най-добре е да не се стига до тия изкуствени начини за подобряване на визията. Ако ни се струва, че имаме нужда от липосукция или друг алтернативен метод, то тогава по-добре е да се замиалим как живеем. Защото опаковката може и да я променим, но съдържанието си остава същото!!! Ама то всъщност... всичко е вече толкова изкуствено, че всеки си казва - е какво пък толкова, една операция и ще съм красива.

значителна роля играе и генетиката,не е само до това как се грижия за себе си и как се храниш.
Отговори с цитат
  #273  
Стар 31st May 2009, 10:43
la Cenicienta la Cenicienta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 10
По подразбиране

скоро реших да си направя липо на корем и паласки,като за начало,ако ми хареса ще си направя и бричовете и дупето,а вашите мнения и разкази се оказаха много полезни за такъв новобранец катоп мен-благодаря ви!още не съм се спряла на хирург ,но съм стеснила кръга да няколко имена.вече просто нямам търпение да се отърва от отвратителният пояс на кръста ми ,а трябва да чакам чак до началото на септември-цели 3 месеца.
Отговори с цитат
  #274  
Стар 5th June 2009, 11:13
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

А мислиш ли, че завинаги ще се отървеш от корема и паласките?
Ако не полагаш усилия след това - пак ще се върнат!
Отговори с цитат
  #275  
Стар 5th June 2009, 19:32
la Cenicienta la Cenicienta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 10
По подразбиране

така или иначе полагам усилия да ги махна,храня се здравословно и под режим и съм доста активна физически...да не говорим ,че ужасът от грозните буци мас по мен надали ще ме остави да кротувам.
Отговори с цитат
  #276  
Стар 2nd July 2009, 06:16
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

За липосукция как трябва да си - с възможно най-ниските си кг ли или нормалните . Ако съм свалила ще ми открият ли свитите мастни клетки да ми ги махнат или ще се мина ? Може да ви е смешно , но питам сериозно .
Отговори с цитат
  #277  
Стар 2nd July 2009, 20:06
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Пита ми се, пита ми се ... Коланите всички лекари ли ги слагат още в клиниката ? Открих аптека с продажба на колан , но там искат да отида след операцията да ме премерят . А ако няма моя размер си увисвам . И какви са цените на коланите - J&D ме отказаха с тяхната цена , лекарите на тяхна цена ли предлагат ? В аптеката цената беше приемлива , но историята с размера и то след - ми се вижда съмнителна . Колко време трябва да отделя за себе си след операция ?
П.П. А колко трябва постажувам в форума , за да ме посъветва някой . .
Отговори с цитат
  #278  
Стар 2nd July 2009, 21:57
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Only не всички момичета влизат във всички теми и затова не сa ти отговорили, а и сега лятото и тук е по-замряло.Виж по-назад в темата кои са с липо,защото не са много и им пиши на лични.Вяpвам, че ше ти отговорят.За Gwen съм сигурна, че ще се отзове....винаги е много усложлива...
Отговори с цитат
  #279  
Стар 3rd July 2009, 21:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mickey_82
За Gwen съм сигурна, че ще се отзове....винаги е много усложлива...
Еееее....след това изречение не мога да подмина темичката :P
Ето тук съм писала за бельото, което се носи...разбира се, в другите клиники е различно... даже бельото е различно и всеки хирург си има свое изискване за точната марка и размер, който само той ще ти определи. Иначе се събуждаш директно обута в съответното бельо.
Хубаво е да си принципно в норма - като кг, нито повече, нито по-малко... за да отчетеш обективен резултат. От някои упойки обаче се засилва апетита (като при мен) и е възможно да се качи някой и друг кг във възстановителния период, поради по-малкото движение също.
Отговори с цитат
  #280  
Стар 4th July 2009, 06:29
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Ъъм , отговори ми се на всичко . Благодаря . . Изненадаха ме със съгласието си / бях с друга цел на консултация / и доста въпроси ми излязоха от главата и останаха за консултацията точно преди операция , която естествено заради летния период е далече . Но някои неща са важни , благодаря отново , и ще искам разяснения дори и по телефон от док . Особено за възстан.период и необх. лекарства . Работата я оставям на док , дано не сгреша .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:04.