IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3961  
Стар 3rd July 2009, 19:09
Аватара на ViRt
ViRt ViRt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 79
Изпратете съобщение чрез MSN до ViRt
По подразбиране

На мен ми пишеш същото :гладен и жаден от 8,постъпване в Каспела в 11 ,а ми каза че операцията започва в 14 часа.Ти на коя дата беше vipche че забравих
__________________
Най-голямата сила е да можеш да заповядаш на себе си...
  #3962  
Стар 3rd July 2009, 19:17
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Здрасти vipche, в 11 ч. трябва да си в Каспела в случай, че предварително си направила всички изследвания. Тогава те приемат, операцията за първия пациент обикновено е след 13 ч. При моята операция много се забави и започна чак към 14 ч., а аз влязох към 16 ч. Ако обаче трябва да си правиш изследванията там на място доколкото знам трябва да отидеш рано - към 8 ч.
Талон за хоспитализация е направлението от лекаря. Личната амбулаторна карта е всъщност личният ти картон. Той е задължителен, ако ще взимаш болничен. Рецептурна книжка не съм носила, защото такава нямам и незнам за какво служи. А в операционната е хубаво да си с изрязан потник, за да не те карат да се събличаш до кръста. Иначе аз бях със спортен панталон, но може и с пижама.
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #3963  
Стар 3rd July 2009, 20:29
crazy lady crazy lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 43
По подразбиране

От доста време чета във форума и се чудя на смелостта ви бе хора. Говорите си ей така спокойно, а това все пак е операция. Мен лично ме е страх да не гушна букета, не че ми се живее с тоя нос де. Като си помисля за разни усложнения от рода на абцес и ми става лошо.
  #3964  
Стар 3rd July 2009, 20:39
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

crazy lady, ако операцията се върши от, който трябва и си упоена от правилния анестезиолог, няма да имаш никакви притеснения и това, което четеш ще ти се стори съвсем нормално.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3965  
Стар 3rd July 2009, 21:16
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crazy lady
От доста време чета във форума и се чудя на смелостта ви бе хора. Говорите си ей така спокойно, а това все пак е операция. Мен лично ме е страх да не гушна букета, не че ми се живее с тоя нос де. Като си помисля за разни усложнения от рода на абцес и ми става лошо.
Съгласна съм и съм го писала това, че всичките си лафят все едно на маникюр ще ходят. Но като им го кажеш, ще те анатемосат. Така, че трай си.
  #3966  
Стар 3rd July 2009, 21:19
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
crazy lady, ако операцията се върши от, който трябва и си упоена от правилния анестезиолог, няма да имаш никакви притеснения и това, което четеш ще ти се стори съвсем нормално.
crazy lady, да не го увъртаме. Под "който трябва" се разбира Джамбазов, а под "правилният анастезиолог" - Ходжев.
  #3967  
Стар 3rd July 2009, 21:28
baadingoo baadingoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Записах си час за консултация на 13.07. Честно казано нямам търпение.
  #3968  
Стар 3rd July 2009, 21:36
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Далеч съм от мисълта, че който трябва са точно Джамбазов и Ходжев, но те са едни от тях.Но мога да кажа тези, които не са от тях със сигурност - Тонев, Емил Георгиев, Ильо Стоянов е въмнителен, особено с тия извънземни цени, Динев поне от това, което видях, нещо не ме кефи особено, Николай Георгиев е малко на късмет.
На мнение съм, че който и да е УНГ специалист ще свърши много по-добра работа от колкото Тонев, Георигиевците, Стояновци и ала бала...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3969  
Стар 3rd July 2009, 22:16
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Reason, че те други не останаха Пропуснал си най-важния обаче - касапина Сердев.
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #3970  
Стар 3rd July 2009, 22:24
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Че само те ли оперират в България?Има още доста УНГ специалисти в БГ, които правят корекции на носни прегради и съм убеден, че се справят далеч по-добре от споменатите.Дали правят и други корекции не мога да знам, но предполагам че и това правят.Пиша го това, щото като си правих изследванията и преди това ходих на друг УНГ той едва ли не остана разочарован, що не се оперирам при него, в смисъл такъв, че това за него била съвсем рутинна операция.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:01.