IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #631  
Стар 5th July 2009, 23:09
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

аз смятам да свалям толкова, не говорех за теб
Отговори с цитат
  #632  
Стар 5th July 2009, 23:11
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Ако ги сваля ще станат 2.5кг. за 20 дни.
Чети повече.
Абе хора съвсем ли изпростяхте, к'во става в тая държава не мога да разбера. Да оставим, че съм леко афектиран, но Моник пита дали е нормално да свали 4 кг за 20 дни и според теб, Енгел, тя има предвид ТЕБ? От къде това самочувствие - не мога да разбера отново.

Ако попитам в момента "хубаво ли е да ям боб?" , дали ще се намери някой, който да ми отговори "я не ми дръж сметка за боба бе!" . Замислете се малко вземете се в ръце. Света не е настроен срещу вас, нито Моник. Енгел, ти си в огромна грешка и без изобщо да тръгнеш да ми отговаряш колко съм прост, направо се замисли и си вземи поука от случая. Всеки ден може да ме изуми нещо ново и всеки ден се залъгвам, че ще е за последно...
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #633  
Стар 5th July 2009, 23:17
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ооооф, като се започнат едни такива "спорове" и ми се отщява да пиша и форум даже не ми се поглежда
Отговори с цитат
  #634  
Стар 6th July 2009, 07:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Добро утро Снощи доста негативно съм се изказала - докато вечерям среднощно и чета Вчера целият ми ден мина в лепене на хидроизолации, тапети и хапване на крак За нещастие се чувствам като пребито куче и май ще проусна тренировката си

hatred, Goldish, няма по-хубаво чувство от отминал изпит Сега се наслаждавайте на ваканцията!!! Goldish, хубаво си нашарила книжката :P

Снощи прочетох доста добри резултати и поздравявам всички
Отговори с цитат
  #635  
Стар 6th July 2009, 07:37
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Добро утро и от мен Искам да ви пожелая много хубава, слънчева и отслабваща седмица

И моля ви спрете да се джафкате Не си хабете нервичките за глупости .... Ivanin, знаем вече, кои са ти любимките хаха Хайде по-ларж бе хора...

__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #636  
Стар 6th July 2009, 08:02
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Въпрос: да свалиш 4 кг за 20 дни е нормално нали така?
Според мен е нормално. Аз свалям по 2 за 10 дни, при положение, че менюто ми е доста разнообразно, не спазвам грамажи. По принцип нормалното е по 1 кг на седмица, но когато е включен и спорт и по-активен начин на живот е нормално. Успех
Отговори с цитат
  #637  
Стар 6th July 2009, 08:37
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте момичета Днес е нов ден, ново начало за здравословния начин на хранене и живот. :P Денят ми започна както си бях обещала - закуска и тичане. Малко съм зле с тичането, защото не мога да дишам правилно, ама карай да върви. Между другото корема ми ми се вижда най-плосък като вечерта съм се натъпкала с боклуци Както и да е. Менюто по-късно. Лек и отслабващ ден на всички
Отговори с цитат
  #638  
Стар 6th July 2009, 08:57
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Добро утро!
Днес спах до 9.30!!!
Това за мен е адски късно. Пропуснах си бягането, но съм решила малко почивка да си дам.
Варя си елда за закуска и мисля да я комбинирам с праскова и канела.
Monique, според мен зависи от колко килограма почваш. Ако си повечко, какъвто май не е случаят с теб , е нормално да свалиш толкова. Но в противен случай е много.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #639  
Стар 6th July 2009, 09:00
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

monita_g, а на теб леко четене Оф, аз винаги съм била карък на изпити - един въпрос да не науча, той ще ми се падне. Затова учех всичките
ioni, плоският корем не е гаранция за слабо дупе И на мен, като изям вечер 1/2 кутия сладолед, на другият ден коремът ми е плосък и стърже от глад, но сладоледът директно се лепи на д__то

Относно спора - забелязала съм, че Engel лесно се впряга (голяма грешка да се впрягаш на изказвания в писмен вид, з'то никога не си сигурен за тона, с който нещо е "написано"), пък Monique повечето пъти се изказва кратко и лаконично. Мисля, че не се познават добре "виртуално". Позицията на Ivanin в случая е ясна (Engel, ти и това няма как да го знаеш май)
Абе личи си кой е ветеран във форума И като такъв съветвам да не се "палите" от нищо
Отговори с цитат
  #640  
Стар 6th July 2009, 09:18
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
monita_g, а на теб леко четене Оф, аз винаги съм била карък на изпити - един въпрос да не науча, той ще ми се падне. Затова учех всичките
Мерси, мерси, нужен ми е стимул от този вид

Иначе закуската ми беше сега преди малко - въглехидрат - за съжаление но от няколко дни ми се хапваха бисквитки и сега се възползвах да хапна със сутрешното кафенце ... Сега като се замисля само това ще ми е "прегрешението" за деня. То ми се отщя вече...Ето затова съм на принципа, че човек трябва да хапне, за да му мине желанието ...

__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:37.