IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #651  
Стар 6th July 2009, 12:36
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

сори за флууда, но Монита как учиш хранейки се толкова оскъдно
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #652  
Стар 6th July 2009, 13:13
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Lilith зависи как си се хранила преди, но е едно нормално меню , особено когато става въпрос за момиче с хубава фигура като теб. Иначе може например кис. мляко да не го хапваш вечер, а на обяд например, старай се във вечерите ти да няма въглехидратна храна.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #653  
Стар 6th July 2009, 13:27
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
сори за флууда, но Монита как учиш хранейки се толкова оскъдно
Ами, като се вглъбя в четене и писане...и като надигна глава то станало следобед хихих не ми се яде като уча сериозно А, те момичетата знаят, че аз реовно пропускам повечето хранения и залагам на ядене един път дневно ... (за съжаление) ... вече не е така, де, доста съм редовна в хапванията
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #654  
Стар 6th July 2009, 13:30
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Що се отнася до мнението ми за менюто ти - добре е, че въглехидратите са ти в първата половина от деня... следобед е по-леко менюто, което според мен е ок
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #655  
Стар 6th July 2009, 13:36
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Lilith и на мен ми харесва менюто ти.

Еngel - знаеш, че няма отказване. Важно е мисленето като цяло, а не мисленето за момент.

Аnik на мене проблем ми е корема. Имам чувството, че всичко там ми се лепи и многоооо трудно го свалям. Ама ще го преборя, няма къде да ходи.

monita_g успех на изпитите. И аз като уча сериозно не мисля за ядене. И по принцип като съм в стрес заради изпити или нещо подобно. Но ще се справиш. Същото важи и за alma.

Успех момичета. И до скоро
Отговори с цитат
  #656  
Стар 6th July 2009, 16:53
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Менюто ми за днес:
1 кисело мляко -2 %
1 ябълка
2 праскови
1 шопска салата
малко диня
2 варени яйца
таратор
Храната ми е почти същата като вчера,просто нямах време да мисля за нея и си ядях това,което ми паднеше.Утре пък ще пътувам до София и обратно пак до Бургас в един ден и направо се чудя какво ще ям.За обяд ние ще бъдем в София,обаче нз дали въобще ще има време да сядаме някъде...Сигурно само после на връщане ще спрем в Хепи
Така че планирам да се запася с ябълки,кисело мляко и някакви ядки(сурови бадеми най-вероятно) и като огладнея да си похапвам.Ако имате някакви идеи споделяйте
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #657  
Стар 6th July 2009, 17:39
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

lilith, май ще ги направя три и половина, хаха
за 20 дни 4 кг май ще са мим много ... не мога да гладувам...
Днес съм на 500 гр ориз със кюри и пилешко (ориза не е 500 гр а всичко заедно е толкова)
две филии пълнозурнсет хляб ,два жълтъка от яйце , чаша fresh от портокал и манго и мамлко корнфлейкс със обезмаслено мляко .

P.с. трудно ми е да пазя диети нещо
Отговори с цитат
  #658  
Стар 6th July 2009, 17:42
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Здравейте! Благодаря ви за подкрепата, наистина е адски трудно, имам чувството, че дебелея от всяка хапка, чувствам се ужасно, но трябва да се справя някак си...Ето менюто ми за последните дни, очаквам мнения и коментари:
събота: закуска- овесена каша, мляко с нес
обяд- задушено зеле със зеленчуци, 1 филия хляб
следобяд- 60 гр. солети, 2 кайсии, мляко с нес
вечеря- 2 филии хляб, към 100 гр. пушено филе, шопска салата, лютеница
неделя: закуската липсваше, но пък после бях на събиране, беше около 11...та ще го пиша като обяд- гръцка салата(домати, чушки, краставици, маруля, сирене), пилешко шишче(150 гр.), 300 гр. зеленчуци на скара(гъби, тиквички, патладжан, моркови, домати, картофи)
следобяд- 1 кюфте, салата(домати, краставици, лук)
вечеря- 2 филии хляб, лютеница
иначе по цял ден си се наливам със сокчета и разни студени чайове- знам, че са пълни с какво ли не, но...напоследък съм започнала много да увеличавам течностите и много се подувам, което ме тормози още повече, дали е нормално?
Отговори с цитат
  #659  
Стар 6th July 2009, 18:21
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Лелелей колко сте изписали.

Lilith, според мен храната ти е много хубава, но вечерята е твърде семпла.

blinblin, много лятно и свежо меню. Но хапвай повечко яйца, включвай сиренце или извара, за да не си почти само на въглехидрат. Това ще ти гарантира по-добър ефект в отслабването. Днес един доста компетентен познат ми обясни, че тайната на бързия метаболизъм (една от тайните де ) е не просто в това да хапваме често, а да хапваме през малки интервали от време протеинови храни, които да поддържат активни метаболитните процеси.

monita_g, не може една жена да изкара цял ден на 250 гр извара и зарзават ! Гладуваш ! Не е хубаво така А ако си адаптирала тялото си към такъв тип хранене и не чувстваш глад, това е още по-зле. Започни да увеличаваш храната.

goldish, и на мен единственият сладък вариант, в който ми допада елдата, е с ябълка, канела и мляко. Подозирам, че комбинацията на Engel с банан също ще се окаже вкусна.

Monique, сухо месо и ориз е хубава комбинация за диета и предполагам те държи сита. Звучи добре А относно фрешовете ... наистина е много по-добре да консумираш плодовете заедно с фибрите и целулозата в тях.

Miss_Murderer, старай се течностите да са предимно вода Разните сокчета и студени чайчета съдържат много захар. Менюто ти от неделя ми се струва доста добро, като изключим тази вечеря от хляб и лютеница
Отговори с цитат
  #660  
Стар 6th July 2009, 18:38
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel

Немога да разбера само защо скачаш веднага като някакъв адвокат? Някой да говори на теб? Като говоря на теб тогава и ти ще ми отговаряш, ако искаш.
Яж си боба и не ми се бъркай повече в разговорите.
Не ми е адвокат, а приятел и явно се е издразнил за коментара с ориза защото знае че съм имала хр. разстоиство и наистина повръщах преди и един такъв коментар (че 300 гр ориз и филиика са мн.) може би щеше да ме накара да направя някоя глупост , ако го бях прочела преди време Както и да е това са глупости и няма нужда да се спори ... Не смятам че някои тук имам нужда от това, по - скоро трябва да се вталяваме че лятото вече свършва
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:13.