IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 5th July 2009, 20:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
gwendoline, прави ми впечатление, че жените или определят бременността си като "времето, когато са били най-щастливи", или като "най-ужасните девет месеца".
Да, има нещо такова...и аз така съм забелязала, но...специално при мен е така - защо мислиш, ми прави удоволствие да влизам в такива темички иначе и да взимам изобщо отношение.... Просто ми е готино да си спомням и да чета емоциите и впечатленията ви
Отговори с цитат
  #92  
Стар 5th July 2009, 21:08
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Гуен, завиждам ти за хубавите спомени дето имаш... за мен определно до момента са най- ужасните и най- нещастните месеци от живота ми
Отговори с цитат
  #93  
Стар 6th July 2009, 01:24
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Апо не говори така!!!
Знаеш ли какво е да ти е ужасна бременноста и да тежи...има жени които месеци наред се мъчат да задържат бебчето си, и не мърдат от болничното легло..........мъчно износват децата си.......това определено е гаден спомен.

А ние какво мъчим се с неразположение, киселини, болки в гърба и отекли крака.....ама това е нищо..........това е номално!

дано не ми се обидиш, ама така мисля
Отговори с цитат
  #94  
Стар 6th July 2009, 09:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Знаеш ли какво е да ти е ужасна бременноста и да тежи...има жени които месеци наред се мъчат да задържат бебчето си, и не мърдат от болничното легло..........мъчно износват децата си.......това определено е гаден спомен.
[/size]
Бобето е права С втората ми мушичка лежах два месеца в болница за задържане и хич не беше приятно - всеки божи ден се събуждах и някоя жена от стаята (бяхме шест) - беше загубила бебето през нощта; на нейно място идваше друга - след някой и друг ден - и нея изписваха... Аз само стоях и гледах - беше адски депресиращо... не даваха надежда да успея да го задържа, щото кървях повече от 20 дена, макар да ми слагаха три пъти дневно инжекции... хич не беше обещаващо положението; други жени кървяха по осем дена и хоп - няма тонове после, а моето се бореше и не се пускаше...и въпреки това бях щастлива като бременна и с него... само като чуех тоновете и бях най-щастливата на света... Ходех да ми ги мерят по няколко пъти на ден - беше им втръснало от мен, ама...това си беше мое право на "щастие"
Отговори с цитат
  #95  
Стар 6th July 2009, 12:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ми тя мойта бременност така почна. Слава Богу, вече е наред всичко, ама ужасна бременност не значи само физически проблеми, а и емоционално състояние. А в емоционален план искам просто да мине и останалото време и да забравя завинаги тези девет месеца, защото толкова зле емоционално не съм се чувствала никога през живота си.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 6th July 2009, 14:28
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

ИМА НЕЩО вярно и аз не мога да кажа че са най-щастливите дни в живота ми /макар да ми е сравнително лека бременността/
а ХАТРЕД ти бременна ли си ?или аз нещо не съм разбрала ако е така честито!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 7th July 2009, 12:11
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

ох колко съм проста чак сега прочетох и осъзнах че ми е тъп въпроса ако можех щях да го изтрия
Отговори с цитат
  #98  
Стар 13th July 2009, 21:31
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
ИМА НЕЩО вярно и аз не мога да кажа че са най-щастливите дни в живота ми /макар да ми е сравнително лека бременността/
а ХАТРЕД ти бременна ли си ?или аз нещо не съм разбрала ако е така честито!
Искрено се надявам, че не съм
На този етап де
Отговори с цитат
  #99  
Стар 16th July 2009, 14:53
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

абе аз се усетих после ма нямаше как да го изтрия.
съжалявам дано не съм те обидила
Отговори с цитат
  #100  
Стар 16th July 2009, 18:04
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
абе аз се усетих после ма нямаше как да го изтрия.
съжалявам дано не съм те обидила
Разбира се, че не
Надявам се при теб нещата се развиват хармонично
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Килограмите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:58.