IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #731  
Стар 9th July 2009, 21:16
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

swe3tynka, да си изкараш много много хубаво

Miss_Murderer, а за какво точно го ядеш този кроасан И толкова много хляб ... Храниш се непълноценно, това ме тревожи. Менюто, което си публикувала, е адски небалансирано. Само въглехидрати, повечето от лоши източници. Протеини и мазнини - на практика никакви. Зеленчуковата мусака и салатата добре, но добави към тях месо, яйца, риба, извара, сирене, кашкавал ... Къде е млякото в това твое меню, къде са ядките, зехтинът, маслото ... С хляб и лютеница не става

chokladkaka, не мисля, че има причини да се тревожиш за 350 гр месо, при това пилешко. Напротив.
Отговори с цитат
  #732  
Стар 9th July 2009, 21:26
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Hatred, благодаря ти за отговора. Аз се интересувам най-вече от здравословна гледна точка, защото си мисля, че едва ли всеки ден може да се яде по толкова пилешко, а когато се чудя какво да ям, прибягвам до него.
Отговори с цитат
  #733  
Стар 9th July 2009, 21:44
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
Hatred, благодаря ти за отговора. Аз се интересувам най-вече от здравословна гледна точка, защото си мисля, че едва ли всеки ден може да се яде по толкова пилешко, а когато се чудя какво да ям, прибягвам до него.
Пилешкото е идеална храна за всеки ден, няма причини да го отбягваш. Вижте колко разумен вегетарианец съм .
Отговори с цитат
  #734  
Стар 9th July 2009, 22:06
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте момичета. Днес съм доволна от себе си:

закуска - мюсли с прясно мляко, нектарна

12:00 - кофичка кисело мляко, ябълка

17:00 - домат, парче сирене, резен кашкавал

20:00 - зеле с месо (едно малко парче месо и повече зеле), салата (домати, краставици), сирене
Отговори с цитат
  #735  
Стар 10th July 2009, 07:11
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Пилешкото е идеална храна за всеки ден, няма причини да го отбягваш. Вижте колко разумен вегетарианец съм .
СЪГЛАСНА СЪМ !!! Само и пилешкото по магазините да беше ОК... но това е друга тема
Съгласна съм и за хляба с лютеница Miss_Murderer, четох стари твои постове, за да си припомня случая ти. Пишеш някъде, че не обичаш хляб, тестено и т.н. Ами ти само с това се храниш И тази лютеница... Нямаш възможност за по протеиново-зеленчуково хранене ли
Отговори с цитат
  #736  
Стар 10th July 2009, 08:04
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

За вчера:
Закуска: Кисело мляко с овесени трици и ленено семе
Обяд: Пилешко бутче без кожата и салата от домати
Следобяд: Извара /обезмаслена около 100 гл/ и доматен сок /съвсем малко доматен сок и става като салатка/
Вечеря: Мама беше направила една манджа с яйца, пилешко филе, прясно мляко, чушки, домати - тук вече количеството беше дооооста
Не ми се бе отразило на кантара сутринта
Отговори с цитат
  #737  
Стар 10th July 2009, 08:20
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Дубрютру,гърлс
Аз вчера пак не се храних ,като изключим излагацията с едни 200гр картофена салата...Иначе това ми беше - въпросните картофи и половин скумрия на скара

За днес съм си спретнала една закуска от 100 грама извара,50 грама сирене,30 грама кашкавал,две резенчета шунка и половин домат - това е добре объркано в една купичка с малко подправки...

За обяд - скумрия и домат...а за след това - каквото сабя покаже Най-вероятно ще покаже 1-2 задушени тиквички,доматче и малко извара

Слънчев ден на всички
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #738  
Стар 10th July 2009, 08:35
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinkerbell
Дубрютру,гърлс
Аз вчера пак не се храних ,като изключим излагацията с едни 200гр картофена салата...Иначе това ми беше - въпросните картофи и половин скумрия на скара

За днес съм си спретнала една закуска от 100 грама извара,50 грама сирене,30 грама кашкавал,две резенчета шунка и половин домат - това е добре объркано в една купичка с малко подправки...

За обяд - скумрия и домат...а за след това - каквото сабя покаже Най-вероятно ще покаже 1-2 задушени тиквички,доматче и малко извара

Слънчев ден на всички
Много ми харесва менюто ти за днес
Отговори с цитат
  #739  
Стар 10th July 2009, 09:06
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokodidi
Много ми харесва менюто ти за днес
Стига да успея да го изям
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #740  
Стар 10th July 2009, 10:36
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добро утро!
ioni: Много добре се справяш с менютата и имаш хубава физическа активност. Всичко е перфектно, пу пу да не те урочасам
chokladkaka: Добре дошла и успех!
Кажи ни нещо повече за себе си, години/ ръст/кг. Към какво се стремиш? Каква е целта ти? Ние неможем да преценим дали храната ти е достатъчна или не, ако незнаем нищо за теб
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:15.