IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3191  
Стар 13th July 2009, 11:36
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Дидне, можеш да спреш диетата (герой си ти, да си изкараш цялата 3та фаза!!!!), но да станеш по-сериозна с велото ! Не само ще ти помогне да задържиш килограмите, ами съм сигурна, че ще и посвалиш още ! Права си за кризата , ама е гот да се видиш в нещо новичко ! Супер е, че вече разполагаш със 100% от гардероба си...., аз все още имам куп дрехи, които само гледам влажно по закачалките ... Меря ги ден през ден и ги връщам нацупена обратно .... Единственият бонус в случая е, че поради непрекъснатите колебания в теглото ми, слабите дрешки си седят новички с години !
Коко, купих аз една извара викенда..., уж палачинки да правя, ама нищо... Днес си я довлякох в офиса и ще си я ям през деня по малко. Притеснявам се, че и аз задържам от нея, но ще я изпапам, пък да видим...
Ще бъдеш прекрасна булка, сигурна съм !!! Чудесен стимул е това, а и ти така ги схрускваш килата, че може и по-рано да изтеглите датата, ако това е определящото !
Мило Льо, честито минусче !!! Ще го регистрираш, къде ще ходиш!!! Нали си била режимна викенда..., как няма да е сигурно паднало?!?!
Ивче, какво реши? Да те черпим ли с плодова салата вече?
Ейндж, дете сладко ! Как помни, че чакам 55 кг. с умиление ! Още на 56 кг. ще съм щастлива даже, защото преди време, когато още не знаех, че подлото олиго мери с цели 2 кила по-малко!!!! , се чувствах чудесно на измамно показваните от него 54 !!!
Това кило ще да е паднало в стриктно протеиновите ми четвъртък и петък, защото, както си признах без бой, преди това имаше 5 дни хранителен разврат ...
Дунде, не давай акъл на другите с думи да са стриктни, ми дай светъл личен пример с дела ! И чакаме да разясняваш упражнения от каланетиката!
ВърчИтУ е в либовна треска сега и хич няма и да сети за нас... ! Нека му е хубаво на детето !
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #3192  
Стар 13th July 2009, 12:54
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Аааааа..., ама заничате само иззад ъгълЯ и си мълчите !
Пускам малко манджа, че то друго вас не мой ви изкуши !!!

__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #3193  
Стар 13th July 2009, 13:04
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniski
Неличка,липоскукцията може да е опасна ако имаш някакви тежки алергии,проблеми с кръвното и сърцето-заради пълната анестезия.ама то да го докараме до там,пък после ще му мислим,ти и без това немаш много за сваляне.
Всичко беше в кръга на шегата.Не бих се подложила пък и имам здравословни проблеми.
Аз от днес мисля да пробвам врътката за,която Дунди писа-1/1.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #3194  
Стар 13th July 2009, 13:08
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

ех, голям зор видях да прочета тия 1000 страници дето сте ги изписали, ама гледам кой отслабнал, кой правил хранителен разврат, интереснни теми са обсъждани, ма къде да се включа, като съм ги изпуснала всичките, на отслабналите честито, а на другите да стягат редиците, че вижте иде моренцето и ще трябва да се събличате по бански, а това което постигате си е за вас, вие да сте хубави, какво ги засяга другите а аз да дам отчет карам си тук една четвърта фаза ма то нямам спиране бе хора и понеже се постресирах малко, а още повече да подкрепя моето момиче което понапълня повечко, щото не си спази хубаво 3 тата фаза, отново ще си се върна във втора, за да смъкна 5-6 кг, бройте ме и мен в групата, дано не ви изтървавам че голям зор това четене
Отговори с цитат
  #3195  
Стар 13th July 2009, 13:10
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

а това 1/1 дюкан препоръчва за жени със слаба горна половина на тялото и с дебели бедра и долна част, тоест такива хубавици като мен, сега като си изкарам няколко дни ударни, ще я карам така и после ще мога да дам информация, дунди не е важно какво пише в другиия форум, всички или почти всички тук са с опит, виждате че диетата действа и без последните новости /кой ни е крив като не знаем франски/ така че карайте по лично усмотрение и успех
Отговори с цитат
  #3196  
Стар 13th July 2009, 13:26
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
...........
Коко, ......Ще бъдеш прекрасна булка, сигурна съм !!! Чудесен стимул е това, а и ти така ги схрускваш килата, че може и по-рано да изтеглите датата, ако това е определящото !
..............
оооооооооооо не е това определящото за датата
просто така решихме
даже още точната дата не сме определили
ама то понеже това трябва за да го реша - та нали знаеш кви сме жените - все не можем да изберем
Отговори с цитат
  #3197  
Стар 13th July 2009, 13:44
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране

Сладурки, днес май много сме настрани от форумчето, гаден ден понеделник тъй го мразя, и сигурно не само аз за схемата 1/1 и аз мисля да мина на нея, според мен е по-добра за метаболизма и ще го подобри.
Отговори с цитат
  #3198  
Стар 13th July 2009, 13:47
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iloina
Сладурки, днес май много сме настрани от форумчето, гаден ден понеделник тъй го мразя, и сигурно не само аз за схемата 1/1 и аз мисля да мина на нея, според мен е по-добра за метаболизма и ще го подобри.
ама толкова да си права за понеделницитееееее
ИСКАМ НА УИКЕНД С МИЛОТО НА ПЛАЖ, ПРИЯТЕЛИ И БАРБЕКЮ С ДЮКАНСКИ ПЪРЖОЛЕТКИ
Отговори с цитат
  #3199  
Стар 13th July 2009, 13:53
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране

Коки, милоооо аз и ти да не сме една и съща личност-аз искам същото за плажа, и пържолките и всички хубавки неща
Отговори с цитат
  #3200  
Стар 13th July 2009, 14:12
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iloina
Коки, милоооо аз и ти да не сме една и съща личност-аз искам същото за плажа, и пържолките и всички хубавки неща
нещо пак огладнях аз
а нищо не съм си донесла за следобяд
пуста работа не моем да са наям от нея
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:48.