IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4111  
Стар 15th July 2009, 17:51
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marifer
Късмет, lara31 Ще ми кажете ли действащия мобилен на доцента? Благодаря ви предварително!
Мерси много,

0888562815 този номер имам аз
  #4112  
Стар 15th July 2009, 17:52
Аватара на vipche
vipche vipche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

Аз ще си доизпия опаковката имам още 2-3 хапа и щом и вие не сте пили повече и аз ще ги спра и без тва са голям отврат. Дани още ли те боли гърлото? На мен доцента ми каза да ползвам лайка или някакви за смучене иначе на мен вкуса ми се възвърна и съм първо,второ,трето,пето така хубаво си похапвам,после ще потичкам малко и ще се възвърна във форма.Интересното беше,че след толкова упойка,неядене,обезболяващ и ще свала 1-2кг,нооо нищо Аз бях вчера при доцента,но беше някакви лудница имаше толкова много хора и на мен ми беше неудобно да питам много,много.. иначе ми махнаха конците и беше адската болка,надявам се дами останат белези .Лараааа защо ти свалят всичко толкова рано (само 1седм)?
Иии стискам палци всичко да е така,както си го представяш и непременно да пишеш утре
  #4113  
Стар 15th July 2009, 17:58
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vipche
Аз ще си доизпия опаковката имам още 2-3 хапа и щом и вие не сте пили повече и аз ще ги спра и без тва са голям отврат. Дани още ли те боли гърлото? На мен доцента ми каза да ползвам лайка или някакви за смучене иначе на мен вкуса ми се възвърна и съм първо,второ,трето,пето така хубаво си похапвам,после ще потичкам малко и ще се възвърна във форма.Интересното беше,че след толкова упойка,неядене,обезболяващ и ще свала 1-2кг,нооо нищо Аз бях вчера при доцента,но беше някакви лудница имаше толкова много хора и на мен ми беше неудобно да питам много,много.. иначе ми махнаха конците и беше адската болка,надявам се дами останат белези .Лараааа защо ти свалят всичко толкова рано (само 1седм)?
Иии стискам палци всичко да е така,както си го представяш и непременно да пишеш утре
Ами мило на мене нали ми е 2 рино, та нямаше чупене и много дялкане, минало е по-леко. Повдиган е върха и са запалвани разни неща, малко допилван тук- там. И аз бяь се приготвила за 2 седмици, но доцента каза 1 седмица и ще сваля всичко. Ще пиша утре вечер
  #4114  
Стар 15th July 2009, 18:12
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Благодаря, lara31! Но из темата срещнах и друг номер - 0887750456. Затова се чудя..
  #4115  
Стар 15th July 2009, 18:29
Аватара на vipche
vipche vipche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marifer
Благодаря, lara31! Но из темата срещнах и друг номер - 0887750456. Затова се чудя..
Аз имам визитка на клиниката и пише номера,който ти казва Лара.Послушай я и със сигурност ще ти вдигне доцента
  #4116  
Стар 15th July 2009, 18:30
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marifer
Благодаря, lara31! Но из темата срещнах и друг номер - 0887750456. Затова се чудя..
На този вдига сестра, за да записва час. Ако ти е за час, свържи се с нея, не е проблем.
  #4117  
Стар 15th July 2009, 18:45
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Благодаря, момичета! Ще звънна и после ще разправям. Наистина се вълнувам, защото и моята дата наближава - 9.09. Направо умирам от страх...
  #4118  
Стар 15th July 2009, 19:34
danito_j_b danito_j_b не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 37
По подразбиране

vipche още ме боли гърлото много особено през ноща не мога да спя. А вкус нямам още и по добре 4е имам нужда от отслабване
  #4119  
Стар 16th July 2009, 13:28
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Лара, ще да го махам дупенцето - виж кво е сладко?
marifer, споко де...всичко ще е наред.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4120  
Стар 16th July 2009, 13:31
Аватара на ViRt
ViRt ViRt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 79
Изпратете съобщение чрез MSN до ViRt
По подразбиране

Моят ден е в понеделник ...има ли някой тогава да се запознаем .Мн странно но не ме страх (все още) явно има време
__________________
Най-голямата сила е да можеш да заповядаш на себе си...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:18.