IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 7th November 2006, 18:26
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране

да наистина е мн повдигнат има той една сестра която е със същият нос ми ето затова може всеки да си направи изводите за мене те не са добри
Отговори с цитат
  #112  
Стар 7th November 2006, 18:34
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Освен прекаленото скасяване, крив и несиметри4ен нос също така ми е изкривил тотално септума което сега затруднява дишането ми!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 7th November 2006, 18:40
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

А какъв ти беше преди, мила? Дълъг, с гърбица, питам, защото аз с моето непрофесионално око не мога много да преценя като не виждам разликата от преди и след. Съжалявам, че те караме да говориш за нещо, което ти е много неприятно, но това е начин да го надживееш също.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 7th November 2006, 18:44
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava
А какъв ти беше преди, мила? Дълъг, с гърбица, питам, защото аз с моето непрофесионално око не мога много да преценя като не виждам разликата от преди и след. Съжалявам, че те караме да говориш за нещо, което ти е много неприятно, но това е начин да го надживееш също.
Имах гърбица,но какъвто и да е бил носа не мисля 4е е нормално да изглежда по този на4ин след операцията!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 7th November 2006, 18:48
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от soi
има той една сестра която е със същият нос
Носът на сестрата е негово произведение...

Цитирай:
Първоначално написано от eliza_m
Редно е да се съобразяваме и да бъдем по-безпристрастни в излагането на фактите
Това няма как да стане при положение ,че момичето е ходило 2 год по мъките заради "майсторлъка" на доктора от който (за твой късмет) си доволна.
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #116  
Стар 7th November 2006, 18:49
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране

ми аз невидях да е крив носа но наистина вярвам че неможеш да дишаш,всущност аз съм завършил мед.академия и малко от малко ги разбирам нещата
Отговори с цитат
  #117  
Стар 7th November 2006, 18:58
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от soi
ми аз невидях да е крив носа но наистина вярвам че неможеш да дишаш,всущност аз съм завършил мед.академия и малко от малко ги разбирам нещата

Кривината не ли4и много на снимката, все още имам малка подутина от дясната страна.Погледни внимателно и ще я забележиш.А септума до толкова е изкривен 4е лявата ми ноздра е по4ти запушена!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 7th November 2006, 19:22
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Tи определено си била късметлийка!!Ако си била обезобразена едва ли щеше да мислиш 4е преувели4авам!
Нямах това предвид want. Нямах предвид, че си преувеличила собствената си ситуация, аз и не я знам каква е. Ето това беше преувеличено и невярно: Този некадърник прави една и съща грешка при вси4ки!При вси4ки носа е прекалено къс и вирнат така 4е ноздрите да се виждат!. Така си е нали?!
Иначе каквото и да си преживяла, ти съчувствам. Ужасно е след дългоочаквана операция, проблемът отново да стои на дневен ред, и то както казваш по-голям и от преди. Наистина се радвам, че вече всичко е зад гърба ти.
имаш ли снимки на новото носле? 8)
Отговори с цитат
  #119  
Стар 7th November 2006, 19:34
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране

да така е подут е но и моят е подут това трябжа да спадне до 6 месец защото и моят в момента е така даже по подут направо крив,но ще чакам да спадне както ми каза хирурга само мога да е надявам
Отговори с цитат
  #120  
Стар 7th November 2006, 19:41
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yansi
Това няма как да стане при положение ,че момичето е ходило 2 год по мъките заради "майсторлъка" на доктора от който (за твой късмет) си доволна.
ееехейй, тва не е война на доволни и недоволни. Аз дори не обсъждам в момнта професионалните качества на хирурга, нито имам намерение да го правя. Само стваше въпрос, за млако повече обективност, доколкото е възможно. Щото по себе си съдя преди да се опрерирам и като прелиствах по сто пъти темите, се хващах за най-най-малката дума и тва влияше на избора ми. Достатъчно беше някой да каже "този не ми харесва" и веднага го записвах към минусите на въпросния хирург , а бе ужас направо...
Просто сме отговорни за избора на бъдещите тунинговани. Затова си мисля, че ако сме по-обективни, по-бихме помогнали на другите. Но само си мисля... може и да не съм права... в крайна сметка тва пък е форум, що да не си излеем душата... и аз незнам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаВъзстановителенпериод
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:21.