IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 7th November 2006, 19:46
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране

незнам защо но ние говорим и убсъждаме мн важни неща за след уперативният период и това кой как се чувства това,че има некадърни хирурзи е факт опитваме се да предпазим тези които искат да променят това което нехаресват
и се надявам да са благодарни че има място където всеки споделя ние неказваме ходи при "тоя" ние казваме внимаваъ при избора
Отговори с цитат
  #122  
Стар 7th November 2006, 19:54
kassi_k kassi_k не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 20
По подразбиране

и аз съм сред оперираните от Др Емил Георгиев и засега не съжалявам. смятам и се надявам, че накрая всичко ще бъде добре. Първо искам да кажа че едно от нещата които ме спечели на тяхна страна е че в момента в който попиташ за дадена цена веднага ти я рецитират- няма да те оглеждат беден ли си богат ли си, как си облечен- както правят в магазините например. Казват че на много места цената ти се казва чак след като те огледат подробно. И второ - бяха мили и внимателни.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 7th November 2006, 19:58
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране

цената тогава при мен я каза веднага и както можеш да предположиш беше най високата "операцията била по сложна" така зарежи ги тия
Отговори с цитат
  #124  
Стар 7th November 2006, 19:59
kassi_k kassi_k не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 20
По подразбиране

незнам за вас но на мен нослето на want ми харесва - аз също исках да стане малък и чип но дали това е така още не знам защото не са ми свалили превръзките.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 7th November 2006, 20:00
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от soi
ние неказваме ходи при "тоя" ние казваме внимаваъ при избора
Амии тва не е вярно, want апилира няколко пъти да не ходим при Емил Георгиев ... аз лично се радвам, че не прочетох този апел преди 6 месеца.
ейй немоем се разбра, говорим за различни работи. Ама както и да е де, да не се впрягаме толкоз, кото неможем - неможем. Кво пък! 8) 8)
Отговори с цитат
  #126  
Стар 7th November 2006, 20:10
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране

в този форум влезнах като начинаещ и опериран без никакви задръжки но веро тук има поставени хора което ме кара да мисля че добрата идя се упорочава
след като имате хубави носове от коъто и да било моля покажете ги,а този коъто не е доволен също
Отговори с цитат
  #127  
Стар 7th November 2006, 20:11
kassi_k kassi_k не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 20
По подразбиране

аз си мисля че е просто инцидентен случай - не мога да разбера какаво точно не си харесва момичето но явно нещо не си харесва. Като си помисля само какви неща говорят хората и за мене - вече не ми пука. Не можеш да се харесаш на всички и всеки. аз засега му вярвам - направи гърдите на една моя приятелка страхотни и затова и аз отидох при него.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 7th November 2006, 20:18
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #129  
Стар 7th November 2006, 20:19
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #130  
Стар 7th November 2006, 20:26
kassi_k kassi_k не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 20
По подразбиране

аз исках да ми стане такъв носа но все още не знам какво е станало защото съм с гипс
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаВъзстановителенпериод
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:32.