IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #831  
Стар 21st July 2009, 23:47
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Да обаче черна изобщо не ми отива,ама изобщо мила,...и то аз се бях боядисала със светъл кестен на Палете,...а върху косата ми стана черно,...Боже като се видях,щях да получа сърдечен удар,....аз съм с бяла коя и кафеви очи,...изобщо не се харесвам със черна коса,....затова,ако някои има идея за боя цвят кестен,няма значение марката и цената да ми спомене
Отговори с цитат
  #832  
Стар 22nd July 2009, 00:06
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Не се сещам ти ли беше споменала в една тема, че не си доволно от Кастинг на Лореал. Ако съм сгрешила ти я препоръчвам. Имат нова гама кафеви, шоколадови, кестени, карамели ... Безамонячна е, но покрива и бели коси. Палете също са добри.

Лошото на черната боя е, че всякакви бръчки и пъпчици, зачервявания и т.н. изпъкват.
Отговори с цитат
  #833  
Стар 22nd July 2009, 00:39
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Да обаче черна изобщо не ми отива,ама изобщо мила,...и то аз се бях боядисала със светъл кестен на Палете,...а върху косата ми стана черно,...Боже като се видях,щях да получа сърдечен удар,....аз съм с бяла коя и кафеви очи,...изобщо не се харесвам със черна коса,....затова,ако някои има идея за боя цвят кестен,няма значение марката и цената да ми спомене
В твоя слу4аи не можеш да се напрвиш сама!Ще трябва да ти свалят боята и едва тогава да се боядисаш!За предпо4итане е първото боядисване да е от фризьор а след това можеш да се цапаш и сама .
Ако искаш кафява коса винаги вземай светло кафяво и изобщо една идея по светъл цвят тъй като кафявото винаги става доста тъмно.
Отговори с цитат
  #834  
Стар 22nd July 2009, 10:09
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Да обаче черна изобщо не ми отива,ама изобщо мила,...и то аз се бях боядисала със светъл кестен на Палете,...а върху косата ми стана черно,...Боже като се видях,щях да получа сърдечен удар,....аз съм с бяла коя и кафеви очи,...изобщо не се харесвам със черна коса,....затова,ако някои има идея за боя цвят кестен,няма значение марката и цената да ми спомене
В твоя слу4аи не можеш да се напрвиш сама!Ще трябва да ти свалят боята и едва тогава да се боядисаш!За предпо4итане е първото боядисване да е от фризьор а след това можеш да се цапаш и сама .
Ако искаш кафява коса винаги вземай светло кафяво и изобщо една идея по светъл цвят тъй като кафявото винаги става доста тъмно.
година и половина се мазах със светло кафеви бои, с надеждата сама и безболезнено да махна черното....но докато не останах 6 часа във фризиорския салон и не минах 3 обезцветявания черното си стоеше така, все едно с нищо не съм го мазала... ако пък е слагана къна положението е повече от безнадеждно
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #835  
Стар 22nd July 2009, 10:13
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Теда така е,права си,...от черното по-голяма беля няма за косата,....но с търпение и постоянство,мисля,че ще се справя,...малко по малко,ще стана кафява,....в краен случеи влизам в салона и готово
Отговори с цитат
  #836  
Стар 22nd July 2009, 10:17
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Потърси си нещо, което сваля боята (обезцветител, ама не дето те прави с бяла коса). Преди като се боядисвах като че ли съм купувала на шварцкопф такова нещо, май от серията Игора. Иначе почнеш ли да се боядисваш с друга боя отгоре, съвсем ще го зациментираш и няма махане, докато не го изрежеш.
Отговори с цитат
  #837  
Стар 22nd July 2009, 22:06
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Теда така е,права си,...от черното по-голяма беля няма за косата,....но с търпение и постоянство,мисля,че ще се справя,...малко по малко,ще стана кафява,....в краен случеи влизам в салона и готово
В къщи сама най много да си изгориш косата после да се 4удиш какво да правиш!отиди на фризьор!За няколко спестени лева ще си похабиш косата!
Отговори с цитат
  #838  
Стар 22nd July 2009, 22:18
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

want парите не са ми проблем,...няколко или няколко стотин,няма значение,...що се отнася за косата ми,...просто сам разочарована от салоните,...каквото си правя сама в къщи,ми го правят и те,....ще помисля,...най-вероятно,..пак да се върна към червената гама,...и от нея към цвят кестен
Отговори с цитат
  #839  
Стар 22nd July 2009, 22:28
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
want парите не са ми проблем,...няколко или няколко стотин,няма значение,...що се отнася за косата ми,...просто сам разочарована от салоните,...каквото си правя сама в къщи,ми го правят и те,....ще помисля,...най-вероятно,..пак да се върна към червената гама,...и от нея към цвят кестен
Ако няколко стотин не са ти проблем ела ще те заведа при моя фризьор От раз ме направи руса макар години наред да се боядисвах в тъмно цветовеЩе ти струва 200 лева + билет до Лондон
Отговори с цитат
  #840  
Стар 22nd July 2009, 22:31
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
want парите не са ми проблем,...няколко или няколко стотин,няма значение,...що се отнася за косата ми,...просто сам разочарована от салоните,...каквото си правя сама в къщи,ми го правят и те,....ще помисля,...най-вероятно,..пак да се върна към червената гама,...и от нея към цвят кестен
Ако няколко стотин не са ти проблем ела ще те заведа при моя фризьор От раз ме направи руса макар години наред да се боядисвах в тъмно цветовеЩе ти струва 200 лева + билет до Лондон
Ако ще ми водиш на шопинг в Лондон,.....няма проблем,....аз съм в Люксембург,...таи,че не си толкова далече,.... :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:09.