IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th July 2009, 23:01
kalina80 kalina80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 3
По подразбиране Хербалайф и бременност

Може ли някой от консултантите на Хербалайф или човек с резултати от продуктите на компанията да ми каже, препоръчителни ли са при евентуална бременност. Аз специално съм с много добри впечатления от продуктите и когато имам финансова възможност винаги си взимам по нещо. В момента ползвам алое, формула 1 и шизандра но правим опити за бебе и ми се иска да съм на 100% убедена, че продуктите наистина не вредят при бременност. Попитах и консултантката си, на която имам вяра но ми се иска да чуя не само едно мнение. Искам само да спомена, че имам два спонтанни аборта и сега съм на тръни. Много внимавам какво ям и пия... Ползвах програмата за отслабване, но не успях да сваля нито килограм. За сметка на това се чувствах много жизнена и работоспособна, което всъшност ми беше достатъчно. Една година преди това бях в много тежка депресия(на антидепресанти) и Хербалайф доста ме оживи и ми помогна да се съвзема. Благодаря предварително на споделените с мен мнения и впечатления! Искрено се надявам да са положителни !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th July 2009, 23:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не, не са препоръчителни.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th July 2009, 09:10
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

ако те притеснява действието на нещо -просто не го ползвай
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хербалайфбременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:34.