IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 10th November 2006, 12:14
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th November 2006, 10:17
Raia Raia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте и от мен, преди няколко дни си купих крема на Vichy Myokine, дават го за след 30г. и за първите мимически бръчки, някоя от вас ползвала ли го е, аз не съм доволна, в смисъл много ми е сух, той матира, но прекалено много, все едно съм без крем, ясно, че е до типа кожа, но моята е смесена....., на мен ми го препоръчаха приятелки, които го ползват и казват че са супер доволни...., много е индивидуално!
Интересува ме също ползвали ли сте KORFF, също в аптеките се продава
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th November 2006, 12:40
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Raia,
Аз го ползвам в момента и съм доволна, но явно на теб точно той не ти понася.А и това че стои все едно че нямаш крем е по-добре отколкото да стои и да се усеща мазно напр.
За през деня е хубаво да се ползва гел защото той структурира и бързо попива!
Аз така правя.Дневния ми е гел, Вишито го ползвам за нощен!Но щом не ти понася и не си доволна от него смени го с друг!
Купих си един нощен фейс лифт с бързо действие на Орифлейм и същия такъв на Галеник.Оказа се че Орифлейм ми понася и ми действа много по-добре от колкото този на Галеник, все пак Галеник и Орифлейм не подлежат даже на сравнение като марки А пък на моя приятелка Орифлейма не й понася и не е доволна от него, така че при всеки е индивидуално ползването на даден продукт!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th November 2006, 13:00
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
На Виши ползвам само за очен контур и скоро си купих фон дьо тен /противоалергичен/
и как е фон-дьо-тен-а? аз много отдавна си мисля да го пробвам, но моята кожа е много чувствтелна и с разни несъвършенства и все още само се кумя и мая
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th November 2006, 22:22
Raia Raia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Raia,
Аз го ползвам в момента и съм доволна, но явно на теб точно той не ти понася.А и това че стои все едно че нямаш крем е по-добре отколкото да стои и да се усеща мазно напр.
За през деня е хубаво да се ползва гел защото той структурира и бързо попива!
Аз така правя.Дневния ми е гел, Вишито го ползвам за нощен!Но щом не ти понася и не си доволна от него смени го с друг!
Купих си един нощен фейс лифт с бързо действие на Орифлейм и същия такъв на Галеник.Оказа се че Орифлейм ми понася и ми действа много по-добре от колкото този на Галеник, все пак Галеник и Орифлейм не подлежат даже на сравнение като марки А пък на моя приятелка Орифлейма не й понася и не е доволна от него, така че при всеки е индивидуално ползването на даден продукт!
Така е, права си, между другото и аз започнах Виши-то да го ползвам нощем, но ще трябва да си купя и друг за дневен
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th November 2006, 22:25
Raia Raia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
На Виши ползвам само за очен контур и скоро си купих фон дьо тен /противоалергичен/
и как е фон-дьо-тен-а? аз много отдавна си мисля да го пробвам, но моята кожа е много чувствтелна и с разни несъвършенства и все още само се кумя и мая
За фон дьо тен бих препоръчала горещо Clinique, страхотен е, ползвам вече 2-ра опаковка
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th November 2006, 10:09
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Puppito,
За сега е добър, но понеже съвсем от скоро го ползвам та още не мога да дам окончателна оценка

Raia,
Ориантирай се на геловете, които са със стягащ ефект и макс хидратация
Отговори с цитат
  #38  
Стар 23rd November 2006, 02:45
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Едно от малките чудеса в които се кълна е Тurnaround Concentrate на Clinique, това е реструктурант които прави кожата като стъкло гладка, полира я и има постепенен пилинг ефект.
След него още една турбо инжецция на Baume Beaute Eclair на Clarins, или комбинация от Repair Wear Anti-Wrinkle Concentrate серум + околоочен на Clinique и Idealist ili Perfectionist на Estee Lauder.

Decleor има невероятни масла за лице и често ги пускат на разпродажба в Strawberry. Но като козметика и фон де tent Clinique нямат равни или поне не в тази категория с тези цени.

Друго малко чудо е хайвереният крем на Elizabeth Арден Eight Hour Cream Skin Protectant. В Ягодката го пускат за празници по $8.00 иначе е около $35.00 по Duty Free, в нормални магазини не знам колко е.

Но това което изброих е по скоро за около и над 40те.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #39  
Стар 26th November 2006, 20:02
billie billie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 28
По подразбиране

А някой ползвал ли е Еuserin?И тоя прословут 'Пълнител на бръчки",дето сега не спират да го рекламират?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 26th November 2006, 20:15
non_blonde non_blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Мислех да си го купя, но ми казаха, че е зад над 40 години. Иначе аз лично съм доволна от Eucerin
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: съветзаОЧЕНкремкремзаЛИЦЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:01.