IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 2nd April 2008, 21:47
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Да,Селин.права си,аз също исках да напиша таз каликулация, но после видях,4е ти си ме изпреварила
Единственото нещо ,което мога да вметна е, 4е аз ли4но хиляди пъти предпо4итам да си купя нещо от чужбина, та било то на малко по-висока цена( което оба4е в слу4ая се оказа то4но обратното, 4е в 4ужбина е доста по-изгодно), отколкото от България. Не мога да твърдя със сигурност, 4е в Бг. се продават стоки с разли4но ка4ество, но аз ли4но ве4е препо4итам,когато си идвам през ваканциите в Бг., да си вземам от тук дори и елементарни неща като шампоан и балсам, да не говорим за изхвърлените ФДТени на Лореал и Макс Фактор, които от всичкото нагоре струваха с по десетина лева пове4е,отколкото в Германия. Смешно е, но дори дъвките Орбит в България имат друг вкус. Това си е ли4но моето мнение, не е задължително да съвпада с вашето. Какво да говорим пък за кремове,които струват 1000 лева. Мисля,4е една жена,която може да си го позволи, наистина ще предпо4ете да си го вземе(или пък някой познат от 4ужбина) от официалния сайт/ магазин на марката...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 3rd April 2008, 05:36
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

ok. Права си. Не ги бях калкулирала спрямо курса на долара. Sorry. Но наистина смятам, че козметиката е достъпна, а и крема за 1000 лв. е за доста напреднала възраст. Но ок. - Не бях права.
Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Цитирай:
Първоначално написано от blonde_st
най-скъпия крем е около 200 лв.


Цитирай:
Първоначално написано от blonde_st
Cellular Deep Cleansing Mask от La Prairie, 242 лв

CELLULAR DEEP CLEANSING MASK
$135.00 ~ 167 лева

Цитирай:
Първоначално написано от blonde_st
LA PRAIRIE Advanced Marine Biology Cream 294 лв.
ADVANCED MARINE BIOLOGY CREAM $175.00 ~ 216 лева

Цитирай:
Първоначално написано от blonde_st
Cellular Energizing Mask от La Prairie, 242 лв

CELLULAR ENERGIZING MASK
$135.00 ~ 167 лева

Цитирай:
Първоначално написано от blonde_st
Cellular Hydralift Firming Mask от La Prairie, 242 лв
CELLULAR HYDRALIFT FIRMING MASK $135.00 ~ 167 лева


Цитирай:
Първоначално написано от blonde_st
А случайно да си чувала, че големите производители на козметика дават различни цени за източна Европа, за да са продаваеми?
мда Доста са различават.

Цитирай:
Първоначално написано от blonde_st
Даваш линкове от международен сайт.
Поради липса на БГ такъв.

Цитирай:
Първоначално написано от blonde_st
Хайде разходи се до мол-а на Стамболийски, ако живееш в София.
Разгледай кремчетата, за които така компетентно пишеш в Бюти зона и после може пак да си говорим по- темата. Най- новият крем LA PRAIRIE Advanced Marine Biology Cream е почти триста лева, останалите са около 200. Търсачката в интернет не е най- добрата основа да си изграждаш мнение. Особено когато сайтовете, които намираш не се касаят за нашата географска ширина.
Мнението ми не е основано на резултатите от търсачката.
Ако смяташ , че в мола на Стамболийски цените са по различни от който и да е друг магазин в България респ. София, ще се разходя специално до там.
Но днешната ми проверка на място (не в Бюти зоната) показа цена за този продукт :
CELLULAR RADIANCE CREAM

1000.00 лева

Цитирай:
Първоначално написано от blonde_st
най-скъпия крем е около 200 лв.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd April 2008, 07:26
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Отговори с цитат
  #34  
Стар 6th April 2008, 15:14
beware.of.angels beware.of.angels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Значи, продуктите наистина са доста скъпи, но ви уверявам, че са сред най-добрите. Аз не сам ги ползвала кремовете, защото не съм на тази възраст, но майка ми ги ползва от години и изглежда чудесно.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 6th April 2008, 19:33
goteniat goteniat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 3
По подразбиране качествена козметика

които иска качесто на добра цена 0886558909.Просто няма дръга такива козметика.Безплатно тестване
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th August 2009, 17:57
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране Козметика "Лапри"

здравейте и от мен.Козметиката се казва la prairie и я ползвам от 2 месеца.През последния месец бях непрекъснато с отоци по лицето, но тъй като мислих че съм болна от нещо обикалях по лекъри.До момента в който се разбра.че е от прехвалената козметика.Искам да ви кажа да не вярвате на всякя реклама.Освен това какво значение има коя известна личност ползва даден крем.Ако козметиката е толкова добра,защо всички те си имат пластичен хирург?!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th August 2009, 11:18
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Естествено, че на някои хора крем и за 2 000 лева може да не се отрази добре.

Няма много връзка конкретно с Ла Прери, но все пак е свързано с козметиката.

Оказа се, че първата десет-минутна боя за коса (каквато лореал се счупиха да рекламират) е дело на нашите си Арома.

Друг е въпросът защо Арома не са рекламирали.

Та мисълта ми е - не винаги цената определя качеството, още повече, че когато фармацевтите измислят нова съставка (Q10 примерно), всички марки купуват от едно и също място съставката, за да я влагат в кремовете си.

А това ги прави не толкова коренно различни.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КозметикаquotЛаприquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:17.