IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 22nd August 2009, 08:18
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Масажът независимо на каква възраст и на каква част от тялото, предизвиква засилен приток на кръв. Засилен приток на кръв тонизиране и увеличаване еластичността на кожата.
Очаквах да се включиш по темата

По темата-ако си засилваш притока на кръв по този начин на всеки две седмици,по-ското кожата ти да се отпусне,язък за еластичноста на кожата в такъв случеи
Ще ти дам пример със собствената ми леля,която обикаля салоните във Варна за масажи,тя ходеше един път на 10 дена и видимо след около 4 месеца,кожата и беше по-отпусната от преди,следователно прекрати с това удоволствие и се задоволява само с масажи на тяло
Когато карах курса за козметички и масажистки,също ни предупреждаваха,че масажите на лице,кожата се отпуска,....но които както си прецени,ако лично не бих давала пари за такава процедура
Здравейте, мисля че сте се отклонили малко от темата.
Трудно ми е да не се включа. Много ми се иска да ми дадеш координати на този курс. От известно време се занимавам с обучение на козметици и "повишаване на квалификации". Сигурна съм, че вярваш в това, което пишеш и си убедена, че на леля ти кожата се е отпуснала от масажите, но всъщност някой те е объркал. Може да се отпусне само при неправилно изпълнен масаж. Масаж се прави на всяка възраст и по всяко време и е един от най-добрите неинвазивни методи за забавяне стареенето на кожата и мигрирането на хиподермата. Познавам френската, италианската, испанската, руска школи и мога да твърдя, че в това отношение българската е на изключително ниво, защото с масажа се третира и подлежащата мускулатура. Друг е въпроса, че има козметички, които за месец са изкарали някой мизерен курс, където само са им показали движенията без да ги усвоят безупречно и да могат да ги прилагат според клиента, кожата, сезона и т.н. Въртят си един и същ масаж за всичко. От тази гледна точка съм сигурна, че си права. В последно време се нагледах на всякакви чудеса. НО МАСАЖА като такъв е идеална процедура, особено ако се прилага с качествени продукти и маски (след това) и между другото, терапевтичното му приложение е 10бр. последователно в 10-15 дни. Много е подходящо при смяната на сезоните да се подготвя кожата за климатичните промени. Не се прави при действащо акне, а при куперозна кожа е по-специфичен.

Моето скромно предложение е да се споделя опит от рода на "на мойта леля и се случи......" или "според мен......." , а не "това е черно....", "а това е бяло...", защото в този свят има много нюанси и форума е мястото всеки да хареса своя, което не означава да общ за всички. Винаги може да се запази добрия тон и всеки да си каже противоположното мнение.

Та сега защо не продължите за българските козметични продукти.

Лек и успешен ден на всички
Отговори с цитат
  #92  
Стар 22nd August 2009, 10:25
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Dani_4ka благодаря за включването ти по темата Вече съвсем се обърках,като прочетох твоя пост,аз никъде не съм се изказала категорично,аз казвам,това което са ни преподавали,нали се сещате,че не пиша в тази тема колкото да пиша нещо
След като ти работиш в тази област,сам сигурна,че има правота в това,което казваш
Отговори с цитат
  #93  
Стар 22nd August 2009, 11:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Дани, тенкс (искам снимки вече да гледам, до къде стигна, ако няма снимки и фотограф ти пращам, само казвай )
Джоли, сега пак ти прерпочетох поста и се замислих дали ключа не е именно в "ходеше един път на 10 дена"... ако грижата за лицето се свежда в масаж 1 път на 10 дни предполагам, че е нормално кожата да се отпусне, знам ли...
Както и да е, сетих се и за паста за зъби "Поморин". Обожавах я. Но вече май не е същата като едно време.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 22nd August 2009, 23:26
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Само тоалетно мляко Па Па или Кря Кря за почивстване на лицето
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 29th September 2009, 00:44
iza_bella iza_bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Ползвам Body Lotion на Aroma Оrganic с тиква и съм много много доволна хидратира изключително, като текстура е мн приятен попива бързо и не цапа дрехите. Без консерванти е и е 300мл, не помня за колко го купих, но не беше повече от 6 лв. Друго БГ производство което съм позлвала е Тоалетното мляро за Regal, за чувствителна кожа, също мн добро! Веднъж пробвах скрап на Regal, но не ми хареса, много ми раздразваше кожата при нанасяне. Refan предалат сапун с натурална гъба в него за екфолиране на тялото - препоръчвам Ви и него
Отговори с цитат
  #96  
Стар 29th September 2009, 08:55
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Купих си зеленото кремче на Елеа (матиращо е). Не бях го използвала от близо 3 години, но сега виждам, че са го подобрили. И преди бях доволна, но сега мога да кажа с ръка на сърцето, че по нищо не отстъпва на по-скъпите, които съм използвала.
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #97  
Стар 9th October 2009, 18:24
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Да,и предимно на Регал.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 10th October 2009, 18:29
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Да, фенка съм на Дева и Регал но отбяхвам Арома и Билка.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 11th October 2009, 07:48
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Не :P
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #100  
Стар 13th October 2009, 15:05
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Ползвам продуктите с Розова вода на българска роза от старите български производители-Карлово,Пловдив.Ползвам ги от години и съм много доволна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Купувателисибългарскакозметика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:25.