IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th November 2006, 10:43
CrAzY_LaDy CrAzY_LaDy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: in your mind.....
Мнения: 24
По подразбиране Диетата на Рене Зелуегър !

здравейте какво мислите за тази диета една съученичка на сестра ми отслабна с нея тази година и си задържа килограмите. и аз мисля да я почна + 3 пъти седмично предимно кардио транировки... как смятате дали ще има ефект като се има в предвид,че съм около 75 кг и съм висока 168 см

ето я самата диета :

Пълният цикъл на диетата е 24 дена, като след това трябва непременно да направите почивка, ако искате отново да намалите още от теглото си. По време на тази диета не трябва да спазвате строго часове за хранене, нито пък брой хранения -това зависи само от вас – хранете се когато и както пожелаете в рамките на разрешените храни. Не забравяйте, че действието при всеки човек е различно, но за по-добри резултати съчетайте с физическа активност.

Следват разрешените храни:

Това са всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини да приготвяте храната са разрешени освен панирането. Можете да консумирате: пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат соя), всички видове риби, включително и консервирани.
Другата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, прясно- кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, репички, спанак – всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. Освен месо можете да ядете яйца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които с приготвени без захар.

Салатите можете да приготвяте със сол, оцет, олио, пипер, но БЕЗ СОСОВЕ.
Можете да пиете кафе, чай и минерална вода условието е да не слагате захар или мед, ако подслаждате използвайте изкуствени подсладители. След шестия ден на диетата може да пиете по половин литър вино.

Забранените храни са:

Хляб, картофи, брашно, ориз, грах, боб, галета, панирано месо, соя, тестени произведения, ядки, кренвирши. Всякакви видове запръжки, всички видове млечни произведения: мляко, сметана, сирене, кашкавал, топени и пушени сирена, масло, айран Също така кремове, маргарини, сладкиши, захар, шоколад, царевични пръчици, солети, сладоледи и НИКАКВИ ПЛОДОВЕ!

ВНИМАНИЕ! Ако само един ден изядете едно малко парче хляб, чаша мляко или каквато и да е дреболия от забранените, която съдържа въглехидрат ще стопирате топенето на мазнините. Тогава независимо от вашето желание ще се наложи да започнете диетата отначало.

Можете да направите диетата в 2 цикъла по 24 дена, между които да има почивка от 2-3 седмици, през които е желателно да се храните разделно. След приключването на диетата се хранете поне 2 месеца разделно, за да задържите резултата. По време на самата диета трябва да приемате следните витамини и минерали: C, E, калций, магнезий (можете да пиете и мултивитамини). Когато достигнете желаното тегло прекратете диетата.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th November 2006, 10:55
blagovest blagovest не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 342
По подразбиране

Ами тази диета много ми прилича на НВД...
Само дето млечните и ядките се изключват...
Ако ти харесва направи я...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th November 2006, 14:53
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

това е аткинс
тоталното ограни4аване на въгл - тва за 1вите 24 дни - особено пък от зелен4уци - води до прекомерно ка4ване на белтъ4ините, което за жени не е мн хубаво, особено такива, които не спортуват активно
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th November 2006, 00:51
elaiza elaiza не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 107
По подразбиране

По скоро това е някакъв модифициран вариант на Аткинс с много зеленчуци, и по мое мнение по приемлив от оригиналния , все пак бих те посъветвала да не прекаляваш с пръжките и суджуците защото са доста калорични. Между другото за снимките на ''Лара Крофт'' диетата на Анджелина Джоли е включвала : задушено месо, зеленчуци и соево мляко, т.е доста сходна на тая , като изключим колбасите и някои производни на месото.Всъщност трудно ми е дори да си представя, че някой в Холивуд нагъва сланина
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th November 2006, 01:24
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

и мн трен

а за луканките, освен калори4ни, ако не са домашноприготвени, има и доста консерванти
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th November 2006, 10:34
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

Crazy_Lady, ти започна ли я тази диета? Аз смятам може би другата седмица да я започна, миналата година правих НВД 2 седмици и бях много доволна, като килограми не знам колко съм свалила, аз не се тегля, за мен важното е да се чувствам добре и дрехите да ми седят добре. Грешката ми беше, че като привърших диетата заминах на море и там не съм се ограничавала никак и не можах да задържа теглото си. Царевица предполагам, че не може да се яде, че е зърнена храна, но може ли да се ядат гъби?
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th November 2006, 10:37
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

ААА също смятате ли, че мога да си приготвям кюфтета и кебапчета, дали може да се вярва на каймата, че няма разни примеси и да се прецака диетата, май по-добре да не рискувам. Ако си я започнала може да си споделяме какво сме си приготвили, че ако няма разнообразие то писва едно и също
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th November 2006, 11:21
CrAzY_LaDy CrAzY_LaDy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: in your mind.....
Мнения: 24
По подразбиране

мислех да я почна от 25.11 за гъби мисля,че става все пак спадат към зеленчуците, ако не греша а пък за каймата,ако не е домашна аз не бих рискувала
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th November 2006, 11:45
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

Ами и аз тогава може да започна, но сега си мисля, май ще може да се яде китайско, въпреки че е много калорично и пържено, но е месо и зеленчуци, как мислиш
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th November 2006, 18:40
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

гъби - ДА - ПРЕСНИ, не от буркан

кайма - от магазина - да, само ако смелят месото пред вас

готова пакетирана кайма - НЕ
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаРенеЗелуегър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:09.