IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 27th August 2009, 12:27
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Абсолютно!!!
Отговори с цитат
  #122  
Стар 27th August 2009, 14:52
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Човек трябва винаги да се стреми към повече, но и да умее да оценя това, което има !!!
Никой не е длъжен да се стреми към каквото и да било, само за да угоди на хората!!! Никой няма право да те съди за това как изглеждаш, какво мислиш, колко акъл имаш и т.н. Всеки обаче трябва да се научи да уважава личността, да живее така, че да не пречи на никого!

si, не разбирам какво имаш предвид,като споменаваш това момче. Смяташ, че съм някоя лигава цивра, която не знае колко по-лоши неща има на тоя свят от огромен крив нос ли? Така ли звуча?
Не съм тийнейджърка!
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 27th August 2009, 15:14
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gerka_k
Аз пък разбирам какво има предвид морска вълна донякъде...На мен са ми викали Баба Яга и са ми се подигравали за носа.
Gerka, разбираш ме само донякъде, защото си живяла по-малко от мен, срещала си по-малко хора от мен или пък нещо друго. Не зная.
На мен само баба Яга не са ми викали... . За сметка на това неколкократно са ми казвали, че трябва да се самоубия с този си изглед, и то хора, които не се познават помежду си. Зад гърба ми какво е говорено - изправя ми се косата, като се сетя.
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 27th August 2009, 15:19
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от si
Казана дума- хвърлен камък! Много важно...И аз понякога съм казвала неща, без да ги мисля, но никога за да обидя целенасочено някой, нека си говорят, толкова им е мозъка...

morska_valna
Опитай се да си представиш какво би изстрадал един човек с физически недъг. Да, недъг.

Относно това, искам да кажа, че вчера след като се прибирах към къщи през Южния парк, видях едно момче в инвалидна количка.Беше слязъл от нея и се подпираше, като се опитваше да ходи сам...Имаше една жена с него, която го окуражаваше...Погледнах го, имаше хубав нос...обаче ми стана много жално, изглеждаше толкова немощен.Не искам да си представям, какво е да си на негово място.Дори за миг...
Отговори с цитат
  #125  
Стар 27th August 2009, 15:22
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Опс.....извинете, цитирах нещо, пък не написах това, което мисля..
Та по въпроса, разликата е тази, че хора с физически недъг будят съжаление в околните, но в никакъв случай подигравка.
Подигравката е насочена именно към несъвършенствата на нормални иначе хора.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 27th August 2009, 15:30
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Аз пък искам да кажа, че тая тема взе да става толкова мрачна и затова спирам да я гледам!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 27th August 2009, 15:34
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Аз пък искам да кажа, че тая тема взе да става толкова мрачна и затова спирам да я гледам!
Вярно е. Не очаквах толкова отговори, в интерес на истината.
Пълно е с теми. Може да гледаш която искаш. Но може и да се опиташ да разведриш тази, като разкажеш колко хубави неща ти се случиха след операцията .
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 27th August 2009, 15:36
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Опс.....извинете, цитирах нещо, пък не написах това, което мисля..
Та по въпроса, разликата е тази, че хора с физически недъг будят съжаление в околните, но в никакъв случай подигравка.
Подигравката е насочена именно към несъвършенствата на нормални иначе хора.
Така, де. За това се чудя какво намесиха тук някакво момче в инвалидна количка.
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 27th August 2009, 17:24
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morska_valna
Да го напиша по-ясно. Нищо няма да ми върне вярата в доброто у хората.
В тази държава народът е безумно прост и нетолерантен към различията. Опитай се да си представиш какво би изстрадал един човек с физически недъг. Да, недъг. На кривия нос тука му казват недъг!

Ами точно ти, пишеше за недъга в кавички....
Но няма смисъл, изобщо да се занимавам с теб, нито пък да ти отговарям.Явно толкова много са те наранявали до сега...поговори си с психолог.Човек не може цял живот да живее с миналото си !
Съжалявам!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 27th August 2009, 19:57
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Та по въпроса, разликата е тази, че хора с физически недъг будят съжаление в околните, но в никакъв случай подигравка.
Подигравката е насочена именно към несъвършенствата на нормални иначе хора.
Ооо, децата са много жестоки и в двата случая. Един зрял човек не би се подиграл на крив нос. Общо взето правим промянат, за да се чувстваме по-добре, понеже комплексите от детството не са ни напуснали. Но истината е, че имаш ли ниско самочувствие, то няма да те напусне никога. Поне моята истина.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Променялисесъдбатаначовекаследринопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:53.