IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 27th August 2009, 21:37
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Но истината е, че имаш ли ниско самочувствие, то няма да те напусне никога. Поне моята истина.
Това си е истината. Мога да се похваля с добро самочувствие и преди операцията. То си личеше тук във форума . На мене носът никога не ми е пречил, нито профилът ме е дразнел. Този форум ме подтикна да платя малко данък обществено мнение.

Психотерапевт с удоволствие бих посещавала. Няма нищо притеснително в това. Имам си проблеми. Откакто навърших 17 някъде, не съм се жалвала за носа си обаче.
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 27th August 2009, 21:58
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Всъщност повечето хора ме мислят за общителна и отворена, старая се да подтискам ниското самочувствие, но само аз си знам понякога какво усилие ми коства да контактувам. Ако ще да имам най-хубавия нос винаги ще се чувствам не достатъчно качествен човек. Извинете ме за откровението, казвам го защото животът след риното може и да има някакви положителни аспекти, но човек не се променя.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 27th August 2009, 22:26
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

siss ...Ти си роден дипломат.Преди или след ринопластика - нямаш право на ниско самочувствие!
Отговори с цитат
  #134  
Стар 28th August 2009, 00:55
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Всъщност повечето хора ме мислят за общителна и отворена, старая се да подтискам ниското самочувствие, но само аз си знам понякога какво усилие ми коства да контактувам. Ако ще да имам най-хубавия нос винаги ще се чувствам не достатъчно качествен човек. Извинете ме за откровението, казвам го защото животът след риното може и да има някакви положителни аспекти, но човек не се променя.
siss, напълно те подкепям. Формулировката ти на проблема е безупречна.

__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
  #135  
Стар 28th August 2009, 07:23
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Всъщност повечето хора ме мислят за общителна и отворена, старая се да подтискам ниското самочувствие, но само аз си знам понякога какво усилие ми коства да контактувам. Ако ще да имам най-хубавия нос винаги ще се чувствам не достатъчно качествен човек. Извинете ме за откровението, казвам го защото животът след риното може и да има някакви положителни аспекти, но човек не се променя.
Siss, не съм чела всичките ти коментари, но само този е достатъчен за да покаже, че ти СИ качествен човек! От моя опит мога да ти кажа, че най- ... некачествените хора са с огромно самочуствие! А колкото до общуването- не знам защо се получава така при теб! При мен е напълно обратното- понякога дори си мисля, че дърдоря прекалено много и всичко е страхотно, само да няма нищо в което да мога да се огледам! А преди не беше така! Ужасно е да попаднеш на некадърник!
Отговори с цитат
  #136  
Стар 28th August 2009, 08:54
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Цитирай:
А колкото до общуването- не знам защо се получава така при теб! При мен е напълно обратното- понякога дори си мисля, че дърдоря прекалено много
Много сте мили момичета
Напрежението при общуването спада, когато го правя непрекъснато, например като бях студенка, или работех. Тогава общуването става автоматизирано, има известен стрес и се налага бързо вземане на решения. Общо взето с годините ставаш "по-печена" и това няма връзка с носа. В такива периоди се смущавам само пред много значими за мен хора. Но като се заседиш известно време в къщи напрежението се връща. На всичкото отгоре спираш да се гримираш често, налага се да носиш предимно домашни дрехи, обувките с токчета не вървят за прескачане на мантинелата до пазара, затъпяваш безумно, понеже си 24часа с малки деца. И в този случай няма как да не загубиш увереност в себе си, сравнявайки се с други.

Цитирай:
...и всичко е страхотно, само да няма нищо в което да мога да се огледам!
Аз пък обичам да се оглеждам. Това ми помага да се контролирам и изглеждам по-добре. Което също говори за проблем със самочивствието.
За дърдоренето и аз съм доста приказлива. Плюс вкарване на малко хумор и хората те мислят за много отворена.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 31st August 2009, 12:31
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

[quote="siss"][quote]
...Но като се заседиш известно време в къщи напрежението се връща. На всичкото отгоре спираш да се гримираш често, налага се да носиш предимно домашни дрехи, обувките с токчета не вървят за прескачане на мантинелата до пазара, затъпяваш безумно, понеже си 24часа с малки деца. И в този случай няма как да не загубиш увереност в себе си, сравнявайки се с други.

Дааа, имаш нужда от разнообразие, определено...
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
  #138  
Стар 2nd September 2009, 20:00
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

От много време се каня да пиша тук и все нещо ми убягва темата.

Първо да отговоря на въпроса дали риното променя съдбата. Променя я до толкова до колкото човек позволява на такива външни белези да влияят на живота му Разбира се, ако промяната е много видима и разликата е от земята до небето, то тогава нещата ще се променят. В моя случай няма какво да се промени

siss прекрасно те разбирам. Ще дойде ден когато отново ще се интегрираш в обществото и стоенето в къщи по пантофи и говоренето само на бебешки език ще са ти един далечен спомен, а може един ден да ти домъчнее за тези дни
Отговори с цитат
  #139  
Стар 2nd September 2009, 21:29
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Аз не се оплаквам. И в двете ситуации намирам хубавото. Дори предпочитам да си стоя вкъщи (с малки изключения). В случая бях по-подробна, за да обясня ситуацията. И че има начин да подтиснеш ниското самочувствие. Не че ще го накараш да изчезне напълно, но можеш да работиш за преодоляването на този проблем. Повече общуване и малко пластична хирургия
Отговори с цитат
  #140  
Стар 2nd September 2009, 22:02
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Абсолютно съм съгласна с последното! На мен пък ми е тоооооолкова досадно с тая моя работа напоследък то не беше срокове, не беше чудо, създава се напрежение между колежки, просто страшна работа.... ще взема да си родя някое и аз, че да си постоя в къщи поне малко...после пак малко пластична хирургия и така....
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Променялисесъдбатаначовекаследринопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:57.