IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 26th August 2009, 22:49
Аватара на tedka79
tedka79 tedka79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 217
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от si
Абсолютно!!!

Моят въпрос е: Кога мога да нося слънчеви очила?
Доколкото знам след месец, но ми се струва малко рано. Направих си корекцията преди 7 седмици и все още имам чувствителност. За целта вече съм си купила супер олекотени \ за всеки случай \ и нямам търпение да си ги нося без да се притеснявам да не би да си прецакам носа.
Много ти е рано след месец От опит мога да кажа-най-малко 3 месеца
__________________
В живота можеш да вярваш само на себе си и то не винаги!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 26th August 2009, 23:14
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

tedka79
Отговори с цитат
  #73  
Стар 27th August 2009, 00:53
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Това за очилата и мен ме вълнува понеже ползвам такива за компютър и бих предпочела да си ги нося всеки ден. Слънчевите очила някак ще ги прежалим ама другите

Кога си издухахте носа като хората? Аз още не смея и само с клечки за уши почиствам каквото и колко мога

Омазняваше ли ви се кожата на носа? На мен носа и лицето ми се омазняват повече от обикновено. На снимката която съм дала се вижда колко ми е "мокър" носа. Дали това е нещо временно? Дано да е, че какво ще се правя такава
Отговори с цитат
  #74  
Стар 27th August 2009, 10:34
Аватара на tedka79
tedka79 tedka79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 217
По подразбиране

Омазняването на кожата на носа е нормално, все пак толкова време е бил без въздух, оправя се до 2 седмици след като ти махнат "покривчето", поне при мен беше така А иначе носа не бързай да го духаш, ти сама ще усетиш кога вече може да го пипаш без проблем и дискомфорт, рано е още, въоръжи се с търпение, дотук си я докарала работата
__________________
В живота можеш да вярваш само на себе си и то не винаги!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 27th August 2009, 19:04
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Благодаря ти за отговора. Вече си мислех че нещо съм се повредила. Значи скоро трябва да се нормализира кожата

За духането, още не смея, но ми се иска да знам вие кога сте предприели тази крачка.

Признавам си без бой че и спрея спрях да ползвам. Пласмасата не си я слагам на носа от както се събудих лежейки на нея (началото на тази седмица). Много ли е наложителна тази пластина за през нощта?
Отговори с цитат
  #76  
Стар 28th August 2009, 19:13
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Аз никога не съм носила такава пласмаса.Просто моя лекар не ми е споменал нищо за това,трябва ли или не.Може би тя има защитна функция да предпази носа от случайни наранявания, знам ли.
А относно омазняването на кожата, мога да ти кажа, че и при мен се получи, особено на носа, който по принцип никога не е бил проблемен...но като престоя една седмица с този гипс\ така го наричам\ целия се покри с комедони. При мен поне до 2-3 седмици се пооправи, но това да ти е проблема....
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 29th August 2009, 21:28
Аватара на Gerka_k
Gerka_k Gerka_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 92
По подразбиране

Пластмасата има само защитна функция. Демек да не се праснеш здравата през носа докато спиш! Който спи спокойно няма нужда да я носи! Аз я слагах само 4-5 пъти, беше много досадно, защото я залепвах с лейкопласт, който после едвам изчиствах

За омазняването на носа - и при мен така се получи, както и комедони (които и по принцип си имах). Лошото е, че не мога да отида на козметик да ми ги изтиска още! Доцента каза 1 месец, ама мен носът ми е още супер чувствителен (минаха месец и половина) и не искам да рискувам
__________________
"Любовта е една и съща. Само мъжете се сменят"
Отговори с цитат
  #78  
Стар 30th August 2009, 08:09
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gerka_k
Пластмасата има само защитна функция. Демек да не се праснеш здравата през носа докато спиш! Който спи спокойно няма нужда да я носи! Аз я слагах само 4-5 пъти
Това е мнението и на моя док.
И аз я слагах 4-5 нощи, после я разкарах.
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 30th August 2009, 08:11
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

От днес започвам да си нося очилата вече. Омръзнаха ми скапаните лещи. Мина повече от месец. Стига му толкова.
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 30th August 2009, 16:06
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morska_valna
От днес започвам да си нося очилата вече. Омръзнаха ми скапаните лещи. Мина повече от месец. Стига му толкова.
С нетърпение чакам отзиви
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колковремеследринопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:39.