IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4461  
Стар 27th August 2009, 18:22
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Добре, че изрично си показала подутината, нямаше да я забележа.

Дано се оправи след време и не ти се налага да оперираш.
Като се замислих малко по-трезво започнах да се убеждавам, че много избързвам с коментарите за развитието на носа ми. Все пак са минали само 3.5 месеца от операцията и има още много да се променя. А и установих, че като натисна мястото на моята бабунка и като прокарам пръст натискайки мястото, усещам, че всичко там е идеално гладко, не усещам никакъв ръб и пръста ми потъва в тази бабунка. Следователно си мисля и силно се надявам, че това е оток. Остава да чакам, времето ще покаже.
Кoruma, нослето ти е страхотно. Изваяно просто
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #4462  
Стар 27th August 2009, 18:56
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
Цитирай:
Добре, че изрично си показала подутината, нямаше да я забележа.

Дано се оправи след време и не ти се налага да оперираш.
Като се замислих малко по-трезво започнах да се убеждавам, че много избързвам с коментарите за развитието на носа ми.
И аз съм на това мнение До колкото знам носа се оформя чак след около година.
Дано моя не се промени много



Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
Кoruma, нослето ти е страхотно. Изваяно просто
Много благодаря
  #4463  
Стар 29th August 2009, 10:55
any_84 any_84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Момичета, аз от много отдавна съм навита на такава операция и само разглеждам ли разглеждам и тъкмо се бях навила за доц.Джамбазов и сега като чета тези неща, нещо ме хваща паниката.
Но все пак си мисля, че при всеки е индивидуално, а и като чета за другите лекари какви са, доцента е просто много добър в тази област.
Да знаете до кога е в отпуск, за да мога най накрая да му се обадя и да отида, иначе само ще се навивам, без резултати.
  #4464  
Стар 30th August 2009, 16:22
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

any, недей да четеш много Отиди на консултация и сама прецени дали можеш да се довериш на този лекар. Щом си го решила, значи остава да намериш изпълнителя .
Аз лично не четях много преди операцията. Поразгледах няколко теми за различни лекари. Видях, че всички пътища (или поне повечето от тях) водят до Джамбазов и така реших да отида на консултажия при него. Казах си "щом той поправя грешките на другите, значи няма смисъл да си губя времето с други консултации". Оставаше само личното впечатление от самата консултация с доцента и ... уала! От там на сетне не съм чела тук за да не се натоварвам излишно. Само питах тук какво е най-необходимото за болницата и толкова

Та, на кратко, не се психясвай излишно, отиди и сама прецени дали това е твоя лекар
  #4465  
Стар 30th August 2009, 18:22
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koruma
any, недей да четеш много Отиди на консултация и сама прецени дали можеш да се довериш на този лекар. Щом си го решила, значи остава да намериш изпълнителя .
Аз лично не четях много преди операцията.
Подкрепям.
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
  #4466  
Стар 31st August 2009, 11:43
polly_d polly_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Ani, аз също изчетох всичко де що има да се чете и накрая стигнах до доцента. Да не говорим, че съм изчела и тази тема от-до,никъде не срещнах някой да се оплаче,докато за другите доктори все се намират разочаровани хора,дори разгневени. В крайна сметка реших, че или ще е Джамбазов,или няма да си правя корекция. И ето ме сега, 3 седмици по-късно, гордо навирила чисто нов нос и без никакви съжаления. Доцентът вече би трябвало да се е върнал на работа. На мен ми махна превръзката на 25ти, а до колкото знам има и насрочени операции за другата седмица, така че,ако си сигурна, че го искаш, смело напред.Той е голям пич, много приветлив и предразполагащ. Всичко можеш да си му кажеш и голям майтап пада с него.
Стискам плаци и ти пожелавам успех.
  #4467  
Стар 31st August 2009, 15:51
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

polly, а снимки
  #4468  
Стар 31st August 2009, 17:35
polly_d polly_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Съжалявам, че така се бавя със снимките в анфас,иначе в профил съм пуснала.още не съм си направила в анфас, но щом направя, веднага ще пусна.ама е станало добре. няма забележима разлика от преди,аз не исках да има.
  #4469  
Стар 31st August 2009, 17:40
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Поли, как да няма забележима разлика?Мисля, че е очевадна разликата.Имаш перфектен профил!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4470  
Стар 31st August 2009, 17:56
polly_d polly_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Ооо,да. в профил разлика си има и то много сериозна. аз за анфаса казвам, че няма.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:04.