IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 16th July 2009, 18:55
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

тайничка, най-важното е че ти се чувстваш сигурна в избора си, независимо по какви критерии си взела решението... а за списъка с въпроси и аз бях така, бях си написала всевъзможни глупости за въпроси и моят док ми отговори на всичките доста търпеливо... след операцията с роднините ми дружно се смяхме на измислените от мен въпроси.... единият от тях беше - възможно ли е да изляза от упойка по средата на операцията, още ми става смешно като се сетя...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 23rd July 2009, 00:24
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

ilovemycat, ти реши ли дали и при кой ще се оперираш?
Отговори с цитат
  #53  
Стар 26th July 2009, 23:26
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране Re: търговия

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Ами ако ще и търговци да са, ама да са и добри хирурзи! Но някой са само търговци! Тежко на тези, които попаднат на такива!
Евала на Ангел Енчев за изказването му, че би върнал пациент, ако няма нужда от корекции според него (стига да е искрен, разбира се).
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 29th August 2009, 08:02
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

morska_valna, при теб нещата са се получили съвсем нормално."Каквото повикало такова и отговорило."
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 30th August 2009, 14:30
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Преди достатъчно много време съм се регистрирал във форума и влизам тук, защото ми е приятно.Не може ли?
Както виждам и твоята операция е минала.Ти защо не продължиш живота си, а влизаш?
Ако се бях подвела от уверенията ти, че Джамбазов е най-добрият на носове, сега щях да имам това страховито нещо върху лицето си:

http://media.snimka.bg/4133/014520592.jpg
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 30th August 2009, 15:59
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

А аз не мога да разбера каква е тая люта злоба в теб спрямо човек, с който само си говорила и дори и най-вероятно не е докоснал носа ти.Човек, който има толкова много успешни ринопластики,с колкото думи в речника си разполагаш.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 30th August 2009, 16:13
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morska_valna
Ти си ми казвал, че си завел поне няколко момичета при Джамбазов. Опита се и мен да вербуваш на ЛС, ама ниенте. Добре, че не ти се вързах. Баста!
Завел съм 3 момичета при него и 3-те са много доволни, но ще ме извиниш, точно на теб няма да давам обяснение защо го правя това.
Теб изобщо не съм те вербувал с каквото и да било.Препоръчах ти го, така както го препоръчвам на всеки, не за друго, а защото е добър в това, което прави.
Сега ще ми забраниш да влизам във форума ли?
И не ми казвай, че понеже скоро си се оперирала има още какво да ти бъде полезен форума.И аз съм минал през това.Не точно на мен тия.След толкова време няма какво повече да търсиш тук освен да наричаш Джамбазов и мен публично и на лични съобщения по всякакъв просташки начин и да хвърляш черно върху името му без дори да имаш ни най-малка причина за това.Най-малкото пък би трябвало да ми кажеш едно благодаря на мен и на някои други потребители тук, че те насочихме към УНГ специалист за операцията, а не хукна при Емил Георгиев.Но не!Защо да го правиш?Защо да не се опиташ да почерниш някого, за когото изчете и видя толкова много положителни отзиви.
Има нещо сбъркано в теб.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 30th August 2009, 18:41
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Не си против човека ли?Кой го нарече "педераст"?!?!
Аз монопол ли създавам?Хаха!Ти наясно ли си с тази дума?!?!?!
Аз изказвам лично мнение, с което никой не е длъжен да се ангажира.След като толкова много хора освен мен изказват същото мнение не мислиш ли, че ставаш смешна?Там има 170 страници с описани вече не съм сигурен, но може и да са вече над сто успешни случая на същия тоя човек.Същия тоя човек има точно 2 случая, при които ще се наложи втора корекция, но тази корекция далеч не е таква, че да обезобразиш човек, да се налага да режеш хрущяли от уши и къде ли още не.Същия тоя човек е оправил не един и два безобразни случая на колегите си, но държиш да го наричаш по онзи много грозен начин.
Ще те остава сама да се излагаш.Но искрено те моля - спри с нецензурните глупости по мой или на трети лица адрес.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 30th August 2009, 18:51
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Я ми дай пример на хирург, който има повече успешни операции от Джамбазов!За по-красиви не те питам, защото всеки си има критерии за красота, дай ми успешни операции!
После издави и неуспешните и сметни процентите.
Ако тръгнем и по точкуване примерно 10 точки за най-перфектния нос и -10 точки за обезобразяване, чудно ми е кой ли ще събере най-много точки.
А що се отнася до празния пост, това че не можеш говори за теб, че за пореден път се изказваш неподготвена и незнаеща.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 30th August 2009, 19:03
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Я ми дай пример на хирург, който има повече успешни операции от Джамбазов!За по-красиви не те питам, защото всеки си има критерии за красота, дай ми успешни операции!
После издави и неуспешните и сметни процентите.
Ако тръгнем и по точкуване примерно 10 точки за най-перфектния нос и -10 точки за обезобразяване, чудно ми е кой ли ще събере най-много точки.
А що се отнася до празния пост, това че не можеш говори за теб, че за пореден път се изказваш неподготвена и незнаеща.
Нали ти ги следиш тези неща. НаправИ ги тези сметки за Джамбазов - бройки, проценти и т.н.
Не ме занимавай с глупости, защото ринопластиките на Джамбазов са успешни, т.е. никой не е умрял, а и да е умрял няма как да ни се оплаче.
Представата за естетика на Джамбазов доста се различава от тази на пациентите. Оставя носовете недовършени - премахва само гърбиците. Повече не може просто. За кой път да пиша вече, че е добър при лесните случаи, под които разбирам гърбави носове без никакви други дефекти, напр. като този на boby_pl.
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластиканаширокносгърбичка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:34.