IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th November 2006, 11:02
CrAzY_LaDy CrAzY_LaDy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: in your mind.....
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от denissse
Ами и аз тогава може да започна, но сега си мисля, май ще може да се яде китайско, въпреки че е много калорично и пържено, но е месо и зеленчуци, как мислиш
ами незнам нищо относно китайското,но ако си сигурна,че не съдържа от забранените храни може да пробваш
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th November 2006, 11:35
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

това е точно първа фаза на Аткинс. никакви модификации не е. след това има 2 и 3 фази. аз ви предлагам да не я правите. личен опит.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th November 2006, 13:34
elaiza elaiza не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 107
По подразбиране

Не ми се спори, но диетата на Аткинс има две фази: редуцираща и потдържаща. Първата трае 14 дни при нея калорийния прием е ограничен до 1000ккал дневно, при разрешен 10% въглехидрати които респективно се набавят само от заленчуци, тои препоръчва 2 зелеви салати и един лимонов сок, за разлика от горната диета не са разрешени колбаси,дреболии и някои от зеленчуците като цвеклото което е с високо въглехидратно съдържание.Втората фаза не ограничава калорийния прием,а само въглехидратите до 20% и се доближава до практикуваната от много хора ВМ НВД. Казах , че е модифициран вариант защото тази диета не ограничава приема на зеленчуци, както диетата на Аткинс.
Аз също не съм привърженик на Аткинс, но е факт ,че много хора постигат бързи резултати с нея, независимо на каква цена, въпрос на личен избор.
А за трета фаза уви нищо не съм чувала
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th November 2006, 15:25
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Ще се съглася с elaiza и само ще добавя,че третата фаза е постепенно увеличаване на количеството приети въглехидрати на седмица с по 5г.като щом се достигне фазата,в която човека започва да качва килограми това означава,че е достигната индивидуалната граница и тогава се минава във фаза поддържане,при което трябва да се съблюдава количеството на приетите въглехидрати едва ли не доживот.А във първата фаза количеството въглехидрати на ден беше под 20г (една ябълка има 18г въглехидрати),което прави една купа салата ,разделена на две ,калории не се броят,само въглехидрати,което значи сметана и майонеза са абсолютно разрешени,оцет-в никакъв случай,дори кафето е забранено в оригиналната диета на Аткинс.И още -не я правете,чувството е гадно.Ако искате да миришете на лъва в зоопарка пробвайте Аткинс
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th November 2006, 17:34
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jedira
оцет-в никакъв случай,
тва пък защо????
и кво общо с лъва?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th November 2006, 21:11
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

ами никой не спори. всеки споделя. обаче аз в края на 1 фаза сериозно чувствах как нямах сили. не знам до колко тялото е взимало енергия от мускилите ми, но го вярвам. за това не я препоръчвам.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th November 2006, 07:30
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

И аз така,нямах сили и се чувствах задръстена
Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
и кво общо с лъва?
Ами ядеш само и единствено месо,на третия ден вече миришеш много гадно,дъвчеш непрекъснато дъвки,да не отровиш околните с дъха си обаче то не е само дъха,цялото тяло смърди Аз не изкарах пълните 2седмици,в края на първата се отказах
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th November 2006, 07:40
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

ми аз 2 седмици бях на месо, яйца, зелен4уци и малко малини с яйца на закуска и не съм усетила ткова нещо
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th November 2006, 07:53
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Зависи от количеството на зеленчуците,в Аткинсса разрешени 6 резенчета краставица на ден или,това вече го писах,1 малка купа салата(не смесена,а само зелена салата)разделена на две за деня Пък и не знам,всичко е много индивуално,моя съседка с мъжа си я правиха и свалиха видимо килограми,бяха много доволни,значи може би не са имали такъв дискомфорт,даже тя ми даде книгата,аз реших да я пробвам след като видях резултатите при тях,особено мъжа беше станал на момченце
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th November 2006, 11:43
CrAzY_LaDy CrAzY_LaDy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: in your mind.....
Мнения: 24
По подразбиране

незнам за вас,но аз я почнах от днес ,а от понеделник смятам да тръгна на фитнес надявам се скоро да видя резултат от мъчението
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаРенеЗелуегър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:44.