IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4331  
Стар 4th September 2009, 11:47
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Аз имам след-морски килограми ... Стисках се на морето и като се прибрах...., въррррти... ...Не знам колко са, но ги усещам...
Тия дни ми предстоят няколко повода за оплюскване , затова ще съм стриктна от сряда . Дотогава ще гледам да ям по-раюздано само на въпросните поводи .
ЦелуФки на всички и до нови по-редовни срещи !

П.П. Ейндж, ще се бием.., то се е видяло..
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #4332  
Стар 4th September 2009, 12:45
Аватара на Virtue
Virtue Virtue не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 335
По подразбиране

Хелоууууууууууууууууууууу уу

Коко, не съм олабила аз, ами направо съм му изпущила края Както и да е де, след диетуването изобщо не се тъпча и не ям много боклуци, така че вероятно затова не съм качила... знам ли и аз.

Ооо, Изабела

Неда, поздрави и на теб!

Ивввче, споко ще влезеш в ритъм, пък и дето каза някой - можеш да сплашваш килцата с по някой протеинов ден

Ангелче, как върви фитнеса - пожелавам хубави резултати

Цункам ви всички!
Отговори с цитат
  #4333  
Стар 4th September 2009, 15:04
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Здравейте. Минавам за да Ви кажа "Здрасти" и да се оплача,че съм с 2 кг.плюс към днешна дата незнайно защо.
Надявам се Вие да сте добре и да спазвате всичко стриктно.
Успехи и много минусчета.
ЦелуФки на всички.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #4334  
Стар 4th September 2009, 15:57
ankata ankata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 69
По подразбиране

здравейте дюканки ! от утре и аз съм една от вас ! надявам се да ме пиремете ! имам да свалям 40 кг и съм напълно готова да го направя ! мисля,че за около 10 месеца ще успея !убедена съм,че като се подкрепяме ще успеем! успех на всички и от утре почвам ! само имам едно въпросче-може ли да се подслажда със стевия ,която напоследък рекламират толкова много ! благодаря и целувки от мене!
Отговори с цитат
  #4335  
Стар 4th September 2009, 16:26
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Добре дошла,Ани(предполагам,че така се казваш).Едно от нашите момичета е свалила 40 кг.,но честно да си кажа не знам за колко време.Предполагам,че е за повече от година. Колкото до Стевия-та мисля,че може,но не е желателно.Аз ще се повторя.Преди години си пиех кафето с 6 лъжички захар.Реших да спра захарта и на втората седмица вече не ми правеше впечатление.След година пробвах да пия кафе със мнооого мако захар и беше отвратително. Преди пиех по 1 лит.,че и повече кафе,а сега веднъж на 2-3 месеца и то безкофеиново нес кафе.Така,че стига да искаш всичко можеш да постигнеш.
Успех.
И аз имам въпросче към момичетата,които са от повече време на режима.Може ли да се хапва мозък(варен,на пара или варен и след това запечен)?
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #4336  
Стар 4th September 2009, 18:46
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

добре дошла ани, възможно е да свалиш 40 кг, стига да си стриктна и да спазваш съветите на чичко дюкан, далила вече го е направила и може да сподели с теб, аз лично през цялото време съм ползвала изкуствен подсладител, мисля че и стевията няма да ти пречи, ти сама ще си рашиш
добре дошли момичета, радвам се че се завърнахте, защото форума аха да изчезна, да видим дунди кога ще се появи
Отговори с цитат
  #4337  
Стар 4th September 2009, 19:23
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ankata
здравейте дюканки ! от утре и аз съм една от вас ! надявам се да ме пиремете ! имам да свалям 40 кг и съм напълно готова да го направя ....
ankata,



Желая ти успех с диетата и силна воля в борбата с килограмите!!!
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #4338  
Стар 4th September 2009, 20:03
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

ankata URL=http://smajliki.ru/smilie-191309511.html][/URL]
аз за 10 месеца успях да ги сваля. стига да искаш ще успееш. пожелавам ти успех.относно стевията и аз си мисля да взема този месец от нея-ама не съм много наясно тя търпили термична обработка.ти знаеш ли ?
Отговори с цитат
  #4339  
Стар 5th September 2009, 08:16
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

добро утро.как сте момичета .черпя по едно кафенце
а може ли някои да ми каже как се качват снимки.че на мен не са ми ясни тия процедури
Отговори с цитат
  #4340  
Стар 5th September 2009, 14:04
nikity5 nikity5 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте на всички!Диетата с Дюкан я почнах 11 юли.До сега съм свалила 7 килограма.На 17 години съм и съм 1.61 см.Надявам се да приемете.Бях в друг форум ,но там си бяха изградили приятелства и се почувствах нежелана.Дано този форум да е моето място.Лек ден!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:16.