IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 16th November 2006, 21:17
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Oo, стига сега.... по носа не съм увиснала , само там липсва и... 2001хихихи.... ще се гръмна
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17th November 2006, 09:23
billie billie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 28
По подразбиране

Бора,няма по-голям комлимент от това , да ти кажат,че си свежа!!!Значи процедурата действа! :P Благодаря за тел.,но не съм сигурна дали ще мога да си позволяДоколкото разбирам,трябва да се направят няколко/и колко точно/процедури,за да има ефект.Лек и усмихнат ден на всички! 8)
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th November 2006, 10:25
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Да, вярно е, че една процедура не е достатъчна. Трябва да се направят 6 пробцедури - по 1 на месец и тогава ефекта е наистина пълен, защото се спират процесите на стареене. Предполагам, че след втората процедура вече ще ми се налага да плащам по 300 лв. на процедура. Какво да се прави - суета!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th November 2006, 10:36
billie billie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 28
По подразбиране

И ако са само една-две няма ли да има ефект?На тази цена -май се отказах.Разчитам на теб да споделяш,няма да е лошо да пуснеш и някое фото да се похвалиш!!!Защото както знаем-споделената радост е двойна! Още веднъж ти благодаря! :P
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th November 2006, 10:38
billie billie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 28
По подразбиране

Забравих да попитам-нали тези процедури се правеха само в демисезонно време,няма ли да са вредни през зимата? 8)
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17th November 2006, 10:50
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Не се правят само през лятото, заради слънцето - може да предизвика нежелана пигментация, защото кожата, която излиза след излющването все пак е по-нежна. Дори и сега след процедурата трябва да се мажа с крем с висок фактор- 40. А за солариум изобщо не може и да става дума в момента, което всъщност ми тежи, защото обичам да съм с тен дори и през зимата.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th November 2006, 10:57
billie billie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 28
По подразбиране

Между другото,чела съм, че Мадона е фен на тези процедури.Сигурно си струва,пък и като може да си го позволи човек,няма лошо!Важното е да се чувства добре.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th November 2006, 11:12
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elaiza
Bendji , oт какво точно не си доволна при попълването с хилуронова к-на? Питам защото и аз мисля да си сложа, но ти ме разколеба.
Значи ефекта при мен беше много кратък. Лекаря ми постави една доза от двете страни на носа до устата и малко на устните, че му останало После (за съжаление) разбрах, че някой лекари слагат една доза от едната и една от другата страна! Просто явно моята доза е била много малко Но тъй като това беше септември и още ми е рано за повтаряне ще поизчакам, и ще си сложа пак, но при друг специалист. Всъщност вчера бях на ботокс, мисля, че там ще сложа и хиалуронова март-април.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 17th November 2006, 11:40
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

И аз се замислям за попълване точно на същите участъци- около устата, покрай носа с халуронова киселина. Разбрах, че има различни, като качество ампули с киселината и от това много зависи успеха на процедурата. Някъде из форума, някой се оплакваше от алергична реакция. Така, че как всъщност може да се разбере, дали това, което ти инжектират е качествено или не? Може би трябва да се иска някакъв сертификат...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 17th November 2006, 12:17
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране ======

Здравейте,обръщам се специално към Бора ако и е удобно да отговори.Вчера бях на консултация при Мая Тачева,само,че ме прие нейната колежка доктор също.Та тя тъкмо си беше правила фотоподмладяване и след това изобщо и нямаше нищо на лицето като зачервяване и така нататък.Много противоречиви мнения чета за това фотоподмладяване и не мога да разбера в крайна сметка изисква ли възстановителен период или не.
Освен това тя ми каза,че тея процедури поне 4 трябва да се правят всяка година.Една процедура там е 150 лева.
Та някой ако знае защо така се чуват различни мнения за това фотоподмладяване като трябва или не трябва възстановителен период нека сподели.
Какъв е срока за повтаряне на тея процедури,т.е за какъв период ефекта е видим.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Борбабръчките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:00.