IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4401  
Стар 8th September 2009, 21:08
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
Четох първата страница поне три пъти, но всички останали меса не ми харесват и към това бе насочен въпросът ми. Имам причина да питам. И тъй като явно има хора, които са ми отговорили, не числя че въпросите ми са толкова излишни. По-скоро твоят коментар е излишен.
Не говоря за месото, а за другите продукти!
Отговори с цитат
  #4402  
Стар 8th September 2009, 21:31
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Както и да е, удивителните в поста ти не ми говорят за нищо хубаво, ако продължим, така че приятна вечер.
Отговори с цитат
  #4403  
Стар 8th September 2009, 22:15
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
Sine Qua Non, не нападай хората, които могат да ти помогнат, защото форумът е за помощ, за основателни въпроси и за да научиш нещо С ЧЕТЕНЕ, а не с писане на безбройни коментари по всяка тема, дори да няма какво смислено да кажеш.

Въпросната диета е доста изчерпателно описана, има книга, буквално преведена на чист български език (как да отслабнем завинаги) - всеки от 4те етапа е описан с пълни подробности, какво може да се яде, кога и как приготвено. Можеш да потърсиш преди да пишеш. Не те нападам, просто се опитвам да ти обясня, че целта не е трупането на брой мнения, нали така .. ?!
Не виждам защо правите на проблем няколко въпроса, не е като да пускам теми за тях все пак... аз откъде да знам коя част на яйцето трябва да ям, за да не се повишава холестерола или дали две риби на ден са достатъчни? Може да не са много, но откъде да знам, че са достатъчно, нямам капчица идея от количествата храна и пр. Нищо от това не се споменава в началната страница, чела съм много внимателно, знам, че пише да се яде по колкото си искаш, но все пак трябва да има граници, какво да направя като не знам какви са тези граници, освен да питам хора, които вече са на режима? Ще им откапят ръцете от два въпроса ли? Да, форумът е за помощ, затова и питам. Какво толкова като питам? Някакво велико прегрешение ли е? Не мога да прочета целия форум, напредвам, но бавно, а и работата ми не е да си чета форуми по цял ден, особено големи като този.

И защо си мислиш че само пиша, а не правя нищо по въпроса- диетата ми си продължава най-успешно. И какво общо има броя на мненията ми с цялото това нещо?

Ок, ще спра да питам щом толкова ви дразни, а след това като сбъркам някъде пак ще ме убиете в темата за менюто, нали. whatever
Отговори с цитат
  #4404  
Стар 8th September 2009, 23:32
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

мило момиче, не с рогата напред, забележката беше доста уместна и не вярвам да е направена с лоши чувства, това е четвърта тема от началото и всички неща са разисквани сто пъти, затова доста хора се изнервят и аз включително като поне хиляда пъти сме обяснявали едно и също, истината е че за да се захване човек с диетата на дюкан трябва да прочете книгата, там всичко е описано много ясно, не е достатъчно да се прочете резюмето на първа страница за да получиш пълна информация, та ако искаш да се захванеш наистина прочети книгата все още се намира по книжарниците и виж дали можеш, искаш и си заслужава да я захванеш, защото писах преди няколко поста, бивши дюканки няма, ако иска човека да има трайни резултати се жени за дюкан за цял живот, това е мое лично мнение, желая ти успех
Отговори с цитат
  #4405  
Стар 8th September 2009, 23:41
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

не мога да си купя книгата в момента, но ок ще си търся инфо в нета няма да ви занимавам повече обещавам
Отговори с цитат
  #4406  
Стар 9th September 2009, 07:38
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Sine Qua Non книгата я има и в нета
даже има линк на първата страница доколкото си спомням че сега не погледнах
но 99% съм сигурна че аз от там си я теглих
Отговори с цитат
  #4407  
Стар 9th September 2009, 07:39
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

и за да те улесня
въпреки че Тирка е била така добра да улесни всички захващащи се с режима ето ти линка за книгата /наистина беше на първа страница от темата/

http://truden.com/downloadview-detai...B0%D0%B3%D0%B8
Отговори с цитат
  #4408  
Стар 9th September 2009, 09:02
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Всичко е перфектно описано. Просто, ако се беше разровила в търсачката малко щеше да намери каквото иска.
Единствено има ограничение в количеството на млечните, защото от тях се задържат килограми и вода - до 1кг. млечни на ден.
= 2 кисели млека + 200мл. прясно мляко.
Другото е неограничено. За да бъде преработен протеина от организма, се изисква повече изразходване на калории от колкото са калориите на самият протеин. Надявам се да си ме разбрала. Препоръчително е яденето на 3-4 часа, минимум 4 пъти на ден + 2-3л. вода.

Ето даже и примерно меню за П + ПЗ ден.

1. 1 кофичка кисело мляко с 3 с.л. трици - задължително всеки ден
2. Пилешка пържола с лимон и кисела краставичка + салата в ПЗ дните
3. Омлет от 3 белтъка и 1-2 жълтъка + нарязан домат
4. 1/2 кофичка кисело мляко + 4-5 лъжици извара с подправки
5. Марулена салата

Успех! Не се отказвай! После ще ни харесаш
Отговори с цитат
  #4409  
Стар 9th September 2009, 10:05
Аватара на ivvva_b
ivvva_b ivvva_b не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Перник
Мнения: 240
По подразбиране

Здравейте, как е настроението днес
Едно кафенце от мен


Исках да ви го пусна по рано, но все изниква работа и май вече не е утрешно, но както и да е.

Engel , мерси за успеха, но още не съм я почнала третата фаза, май още малко ще изкарам в 4 но този път както си трябва с четвъртаците и то стриктни със само чисти протеини и с триците, които бях позабравиала.

Sine Qua Non, не се сърди, задавай си въпросите. При твоя случай с тази диета наистина е сложно. Все пак човек трябва да се храни разнообразно, не можеш да караш само на яйца. Според мен не трябва да ограничаваш млечните и си хапвай повече извара, аз не ограничавах изварата и пак отслабнах. Тя е полезна и засища. Също така пии и протеини на прах, с прясно мляко са доста вкусни. По принцип тази диета наистина основно се гради на месото и без него става еднообразно, пък и то носи най много протеини на организма.
Дай малко повече информация - колко кг искаш да свалиш. Другия вариант е да я караш само на протеини+зеленчуци, така ще е по разнообразно и няма да се усеща липсата на месо.
Отговори с цитат
  #4410  
Стар 9th September 2009, 11:04
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Sine Qua Non спомена, че не обича месо, затова каза, че ще яде белтъци и риба само..какво й скочихте всички, че можело и други неща да хапва и т.н....? Май старичките (и не само ) са отвикнали да четат внимателно ...
И аз преглеждам по диагонал вече, че ми писва да се дъвче едно и също, ама кат' ша налитам, зачитам по-внимателно ...
Ивче_б, мерси за кафето.. Имам нужда от разсънване и проясняване на мозъка... . А и от нови стимули ! В този тед на мисли, качвайте снимки, момичета !
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:01.