IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd July 2009, 21:11
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Туй шоу е доста нескопосано измислено. Нерядко се случва при искрено отговаряне на въпроса да ти светне червената лампичка, защото примерно при предварителното тестване сърцето ти е блъскало в друг ритъм и полиграфа отчита отговора като грешка.
И все пак ако е с детектор на лъжата (само предполагам), вероятността за грешка не е толкова голяма.
Аз пък се замислих, че тук по- скоро задават такива въпроси, на които дори и самият ти не знаеш отговора.Мислиш си, че така го чувстваш пък детектора показва друга истина, някакъв вид самозаблуждение. Със сигурност въпросите им не са свърани с това, какво си ял вчера на обяд? Или пък съм многа наивна.
В тази игра на 100 процента ще се проваля.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd July 2009, 21:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Точно с детектор е и средно по мои наблюдения всеки трети се проваля не, защото лъже, а поради горе описаната причина. Едно е да те питат сам в стая, друго е пред публика и камери... а въпросите са все такива, на които да отговориш с да или не, няма да те питат какво си яла вчера ама като те засилят с някой въпрос от рода на изневерявал ли си на партньора си или крал ли си от работното място... иди се оправяй
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd July 2009, 22:10
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Не съм гледала шоуто затова може и въобще да не съм права.Но идеята ми беше по- скоро такава:записвам се в шоуто, задават ми всякакви въпроси, Аз не лъжа за нищо (например,ако ме питат крала ли съм от работното си място, а Аз наистина съм крала, им отговоря Да), тогава се предполага, че съм готова да го кажа и пред камерата, без да се страхувам (иначе за какво ми е въобще да участвам в такъв формат).Следователно трябва да има нещо "по-дълбоко". Много хора например живеят с грешен образ за самия себе си. И от тук ми става трудно за обяснение Когато с години си подтискал някакъв факт за самия себе си, знаеш че това си го правил ,но винаги си го отричал дори и пред самия теб, идва един такъв момент, в който ти наистина си повярваш......илъжата става истина и за самия теб...стремиш се да си максимално искрен........
Ух май се смахвам
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd July 2009, 22:25
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Не съм гледала шоуто затова може и въобще да не съм права.Но идеята ми беше по- скоро такава:записвам се в шоуто, задават ми всякакви въпроси, Аз не лъжа за нищо (например,ако ме питат крала ли съм от работното си място, а Аз наистина съм крала, им отговоря Да), тогава се предполага, че съм готова да го кажа и пред камерата, без да се страхувам (иначе за какво ми е въобще да участвам в такъв формат).
До тук съвсем така. Обаче по неизяснени причини емоционалното ти състояние пред камерата не е същото, каквото е било при предварителното задаване на въпроси и детектора отчита да-то ти като лъжовно (тъпо, но факт)
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th July 2009, 20:21
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Поредното сеирджийско предаване,което ще осигури на някой 15 минути слава и доста време срам по улиците!
Абсолютна простотия,това е мнението ми....по-тъпо и от Острова на изскушението...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th July 2009, 20:51
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Поредното сеирджийско предаване,което ще осигури на някой 15 минути слава и доста време срам по улиците!
Абсолютна простотия,това е мнението ми....по-тъпо и от Острова на изскушението...
нямам намерение изобщо да го гледам
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th July 2009, 09:44
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

аз в крайна сметка така и не отидох в предаването цената на истината,незнам защо но нещо ме накара да не трагна за софия,незнам дали да ме е яд че не тръгнах или да се радвам но септември месец като започнат да го излъчват по тв. ще разбера дали да се ядосва или не А въпроса за острова на изкушението там участваше една моя приятелка и биг брадар също имам приятелка която учстваше,без имена да споменавам,но винаги в тези предавания има сценарий,не се заблуждавайте че всичко е случайно,има хора които в тези предавания се представят за такива каквито не са!
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th September 2009, 13:13
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Чудех се... това гледа ли го някой?! Ама да му е интересно и да го следи, а не само да хвърли поглед от любопитство?
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15th September 2009, 13:23
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Простотия пълна..но го гледам само да им гледам резила
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th September 2009, 13:28
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

засякох го веднъж и ме досрамя направо
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЦЕНАТАНАИСТИНАТАпредаванепоНоватв
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:26.