IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4611  
Стар 18th September 2009, 23:37
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте на всичи.. и моята операция мина беше при доц.Джамбазов на 02.09. Всичко мина идеално имах леко синио само по очите но на 2 рия ден изчезна,нямах никакви болки и въобще нямах отоци.Само по пластмасовата пластина можеше да се разере че имам операция.Доцета беше много внимателен,но пак и аз никак не се притеснявах до последно бях долу на кафенето да пуша.. Много се забавиха с операцията накрая вече нямах тарпение да вляза.Спомням си като бях в операционната обиколих да огледам всичко сестрите много ми се смяха.Искаха да ме изпишат още на следващия ден,но аз съм с много ниско кравно и припаднах в коридора и ме оставиха да лежа още един .Но иначе 3 часа след операцията вече се разхождах.Абе въобще бях идеална. Сега вече махнахме гипса и нослето ми е идеално много е хубаво,и преди не беше лошо но аз исках промяна.Сега само 10 дена трябва да спя с пластината.Иначе операцията струваше 1500 лв.Но аз съм доволна от Джамбазов много се смяхме с него и много бързо мина всичко защото аз съм от Испания и имах само 20 дена.И така успех на всички.И не се притеснявайте не се умира..
  #4612  
Стар 19th September 2009, 09:25
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от akrobatkata
Здравейте на всичи.. и моята операция мина беше при доц.Джамбазов на 02.09. Всичко мина идеално имах леко синио само по очите но на 2 рия ден изчезна,нямах никакви болки и въобще нямах отоци.Само по пластмасовата пластина можеше да се разере че имам операция.Доцета беше много внимателен,но пак и аз никак не се притеснявах до последно бях долу на кафенето да пуша.. Много се забавиха с операцията накрая вече нямах тарпение да вляза.Спомням си като бях в операционната обиколих да огледам всичко сестрите много ми се смяха.Искаха да ме изпишат още на следващия ден,но аз съм с много ниско кравно и припаднах в коридора и ме оставиха да лежа още един .Но иначе 3 часа след операцията вече се разхождах.Абе въобще бях идеална. Сега вече махнахме гипса и нослето ми е идеално много е хубаво,и преди не беше лошо но аз исках промяна.Сега само 10 дена трябва да спя с пластината.Иначе операцията струваше 1500 лв.Но аз съм доволна от Джамбазов много се смяхме с него и много бързо мина всичко защото аз съм от Испания и имах само 20 дена.И така успех на всички.И не се притеснявайте не се умира..
Много се радвам за теб! Желая ти само хубави моменти с новото носле!
  #4613  
Стар 19th September 2009, 10:11
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Селтик, не знам изобщо Джамбазов да се занимава с подобен род операции, а и честно не мога да ти препоръчам никой, щото само и единствено с Тонев съм се докосвал бегло до тоя тип интервенции.Един приятел си прави брадичката при него.Резултата е гор-долу.Спомням си думите, които му каза тогава: "До сега не съм правил подобна операция и за мен ще е предизвикателство."
Как се нави тоя пич не знам.Сега го оценям като супер голям риск. Изкарал е огромен късмет.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4614  
Стар 19th September 2009, 11:19
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Още един впрос.... Джабазов ще се склони ли на реопераця, педи да е минала 1 година от първата опрация? Моята беше през Април, а аз искам да ме оперира Деември или Януари
  #4615  
Стар 19th September 2009, 11:28
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ами мисля, че ще се навие, но се препоръчва както знаеш да се изчака 1 година.Не знам вече в този случай дали отговорността за резултата ще се подели между теб и него или ще си е изцяло негова.Договорете се.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4616  
Стар 19th September 2009, 17:24
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

1500 lv. s vsi4ki izsledvaniq i prestoq v bolnicata li e?
  #4617  
Стар 19th September 2009, 17:52
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Да.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4618  
Стар 19th September 2009, 18:44
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

Mersi za infoto Napravo vi se vyzhi6tavam kak izdyrjate na ednakvite vyprosi, koito vi zadavat, no pone e hubavo , 4e osvedomqvate
  #4619  
Стар 19th September 2009, 18:48
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ами точно твоето питане, точно по този начин уточнено мисля, че го няма в този форум.Може да е уточнено в поредица от питания и е вероятно да се пропусне докато се чете.Та за това и ти отговорих.Ако беше питала примерно "Колко е ринопластиката при Джамбазов?" щях да те пратя към началото на темата да си четеш.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4620  
Стар 19th September 2009, 20:40
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Джабазов ще се склони ли на реопераця, педи да е минала 1 година от първата опрация?
Между първата и втората ми операция/която беше при Джамбазов/ бяха минали 5 месеца, така че това не е проблем, друг е въпроса, че е хубаво да се изчака колкото се може повече.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:45.