IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #811  
Стар 18th September 2009, 12:26
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
Аз като правя пържоли ги мариновам в зехтин, горчица, подравки, евентуално някакво вино. Да се повиши калоричността няма как да стане по друг начин, освен ако остане от маринатата по месото. А то винаги остава ... И все пак не го панираш все пак, мисля, че е не кой знае какво.
Ако след мариноването със зехтин ги обработваш термично, то те стават приятно отровни. Но не очаквай тази отрова да има особено бързо действеие
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #812  
Стар 19th September 2009, 07:46
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

ZEHTINUT i to stydenopresovan (extra virgin) e za syrovo qdene - t.e. na salati...preminal prez termi4na obrabotka, stava ve4e vreden...ako e za gotvene - maslo, mas ili sobstvena maznina (kato gotvish mazno svinsko )...nikoga olio, margarin i podobni....
Отговори с цитат
  #813  
Стар 19th September 2009, 08:43
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Момичета, имам въпрос относно плодовата захар. Вчера майка ми, която знае, че съм на диета, ми донесе плодова захар. На гърба на пакета пише много хубави неща и аз днес си сложих малко от нея в кафето. Какво мислите за този вид захар, удачно ли е да се използва (ограничено, разбира се) при диети?
Отговори с цитат
  #814  
Стар 19th September 2009, 09:38
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Love Joy
Момичета, имам въпрос относно плодовата захар. Вчера майка ми, която знае, че съм на диета, ми донесе плодова захар. На гърба на пакета пише много хубави неща и аз днес си сложих малко от нея в кафето. Какво мислите за този вид захар, удачно ли е да се използва (ограничено, разбира се) при диети?
Доколкото съм запозната, не става дума за плодова захар, придобита от плодове, а за синтетично получена фруктоза. Казват, че лесно метаболизирала до мазнини въпреки ниския си гликемичен индекс. Не че една лъжичка в кафето е страшна, казвам го по принцип.
Отговори с цитат
  #815  
Стар 19th September 2009, 09:47
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Благодаря, Hatred!
Отговори с цитат
  #816  
Стар 19th September 2009, 10:28
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Като стана дума за подслаждане, всеки луд с номера си: а моят номер знаете, че е стевията Да споделя: купих си от тази на NOW с аромат на френска ванилия. Страхотна е с овесени ядки, кисело мляко и плодове, а също и с извара. Само в лимоновия сок не върви.
Отговори с цитат
  #817  
Стар 19th September 2009, 11:32
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Имам въпрос относно една извара,която купих вчера...Не прилича много на извара,по-скоро на крема сирене...и е ужасно вкусна..Ето линк към продукта:http://www.tyrbul.bg/olympus/cheese_curd.html Какво мислите за нея?[/url]
Отговори с цитат
  #818  
Стар 19th September 2009, 11:49
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Дааааам, и аз си бях купила преди 2 седмици. Обаче ме притеснява маслеността. 14 гр/100 ?? Ужасно много ... сравни с обезмаслена, която би трябвало да се включва в диетата. Прекалено е според мен, но си права за вкусното.
Все пак меронето е най най най
Отговори с цитат
  #819  
Стар 19th September 2009, 12:01
{Adrenalinka} {Adrenalinka} не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 36
По подразбиране

Аз пък мисля, че съдържанието е много добро, не мазнините а протеина е 14/100 гр, което не е лошо.
Отговори с цитат
  #820  
Стар 19th September 2009, 12:05
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Аааааааа,
права си андреналинка

Изобщо не обърнах внимание, защото на тази, която аз взех пишеше 14,3 % мазнини и сега като видях 14 и го свързах така.

Извинявам се, не съм го погледнала както трябва.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кухнятаназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:03.