IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 19th September 2009, 16:47
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Е, как как бе Томи?Една жена обикновено като каже "Не, недей, моля те!" мисли точно обратната "Да, да, направи ми го!"
Въобще не казвам" недей"....а сама си се пазя..... отговорнасъм към всичките си действия...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #252  
Стар 19th September 2009, 16:49
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Хаха, добреее!Идвам тогава да ти го направя!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #253  
Стар 21st September 2009, 14:57
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от П-р-о-л-е-т
Е да, недостатъчния секс, определено води до неприятни неща. И аз заоблачавам от време на време. Определено като съм правила хубав секс, съм най-спокойния човек на земята... Но по-скоро безсексието при мен се отразява по много по-гадни и деструктивни начини.
Дори беше споменала, че това се отразява и върху детето ти! Като си примирена за себе си - Ок! Но ти не си сама. Направи го не заради теб, а заради детето. Промени живота си!

Стига наистина това което казваш, да е точно така. Тоест, да няма още една различна гледна точка - тази на съпругът ти
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #254  
Стар 21st September 2009, 15:52
П-р-о-л-е-т П-р-о-л-е-т не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 37
По подразбиране

Ааа, гледната точка на съпругът ми е друга... НЕ е като моята. Според него, вярно, че сексът ни можеше и да бил по-добър, от гледна точка на честота и продължителност, но на него така си му било много добре. Нямал забележки. Щял да вземе мерки да ми стане по-добре и на мен - като например да тръгне на фитнес, за да се раздвижва и да бъде по-издръжлив и тръгна - отиде 2-3 пъти за 2 месеца и сега от 1 месец ми говори как правл всичко възможно -ходел на фитнес (въпреки че през този месец не е стъпил там). И да не говорим как вече няма панталон, който да може да закопчае... А това е голям егоизъм - аз за разлика от него, за да му е кеф да е с мен, такъв железен режим имам... което пък ме депресира, щото си викам "за какво се трепя толкова, като който трябва не го оценява"...
Та гледната му точка е такава "ЩЕ се подобрят нещата (чакам 7 години вече да се подобрят аз, ама нещо не виждам резултат), по-хубав от мен няма да намериш". А като му напомня какво не му е хубаво, заявява, че като съм искала, да съм се развеждала с него и да съм си намерела друг и пак, че по-хубав нямало да намеря... Щяла съм накрая да изпадна на някое таванче да живея... А, и детето оставало при него, пък аз да съм ходела където ща... (абе понякой път като ми задрънка такива и ми идва едно круше да му забия и да се разхвърчат зъби...)
От друга страна, можеше и по-концентрирана да бях с детето ми, ако правех редовен секс, ама не мисля, че ако сменя баща му с друг мъж ще е добра идея. Все пак баща му се грижи доста добре за него. И все пак въпреки всичко крепим (с мои усилия и много компромиси) прилична семейна атмосфера...
Отговори с цитат
  #255  
Стар 21st September 2009, 17:07
Аватара на InsaneAddiction
InsaneAddiction InsaneAddiction не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от П-р-о-л-е-т
Ааа, гледната точка на съпругът ми е друга... НЕ е като моята. Според него, вярно, че сексът ни можеше и да бил по-добър, от гледна точка на честота и продължителност, но на него така си му било много добре. Нямал забележки. Щял да вземе мерки да ми стане по-добре и на мен - като например да тръгне на фитнес, за да се раздвижва и да бъде по-издръжлив и тръгна - отиде 2-3 пъти за 2 месеца и сега от 1 месец ми говори как правл всичко възможно -ходел на фитнес (въпреки че през този месец не е стъпил там). И да не говорим как вече няма панталон, който да може да закопчае... А това е голям егоизъм - аз за разлика от него, за да му е кеф да е с мен, такъв железен режим имам... което пък ме депресира, щото си викам "за какво се трепя толкова, като който трябва не го оценява"...
Та гледната му точка е такава "ЩЕ се подобрят нещата (чакам 7 години вече да се подобрят аз, ама нещо не виждам резултат), по-хубав от мен няма да намериш". А като му напомня какво не му е хубаво, заявява, че като съм искала, да съм се развеждала с него и да съм си намерела друг и пак, че по-хубав нямало да намеря... Щяла съм накрая да изпадна на някое таванче да живея... А, и детето оставало при него, пък аз да съм ходела където ща... (абе понякой път като ми задрънка такива и ми идва едно круше да му забия и да се разхвърчат зъби...)
От друга страна, можеше и по-концентрирана да бях с детето ми, ако правех редовен секс, ама не мисля, че ако сменя баща му с друг мъж ще е добра идея. Все пак баща му се грижи доста добре за него. И все пак въпреки всичко крепим (с мои усилия и много компромиси) прилична семейна атмосфера...
Направо съм изумена! Прочетох и останалите ти постове, но този ми доизрисува тотално картинката на отношенията ви. Мила, този мъж е един комплексиран, самовлюбен, егоцентиричен и изпечен манипулатор. И нищо повече! Както казаха и другите, нормално е с времето сексът да намалява, силната любов и желание - също. Но не е нормално от самото начало да бъде така. Та той изобщо в началото дори изпитвал ли е любов, тръпка? Айде майната му на това, ами сега? След толкова години любовта си заминава, остават обич, уважение, загриженост за потребностите на другия... А така като чета какви ти ги говори, явно тези чувства са му ампутирани или пък изобщо никога не се е научавал да ги изпитва! Та той дори по това, което пишеш, че ти говори си личи, че е адски изпечен манипулатор. Не виждаш ли, че се опитва да те смаже психически? Да ти внуши какво бреме и какъв товар си, че за теб друга алтернатива няма... понеже видиш ли ти си супер поддържана мацка, но никой няма да те вземе, освен тоя, който панталоните си вече не може да закопчее. Вярваш ли му? Вярваш ли го изобщо? Знам колко е ужасно да ти бъркат в главата , да те тормозят психически, да те манипулират, а ти все в себе си да търсиш вината, защото насреща има едно дърво, което по-далеч от носа си не вижда, но така ли трябва да протече животът ти? В самообвинения, в ниска самооценка, депресия и затваряне на очите... В тоя живот ВИНАГИ има И друг начин. ВИНАГИ има И още един или няколко пътя и избора. А щастието е въпрос не на късмет, а на ЛИЧЕН ИЗБОР! Просто зарежи и забрави самосъжалението- то те завърта като водовъртеж в един омагьосан кръг, докато накрая не се озовеш на дъното с пръст в устата. Отвори си очите за света и за СЕБЕ СИ, най-вече. Защото ми се струва,че си загубила представа коя и какво си... и единствената ти представа за себе си се дължи на думите и евтините манипулации на мъжа ти! Успех и започни промяната още днес, още сега... Времето тече, а и не се връща, за съжаление. : )
__________________
Men are not prisoners of fate, but only prisoners of their own minds.
Отговори с цитат
  #256  
Стар 21st September 2009, 17:40
Аватара на Aleks_Sweet
Aleks_Sweet Aleks_Sweet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 228
По подразбиране

П-Р-ОЛ-Е-Т,май твоите проблеми са по-скоро за раздела общи приказки,защото ти не обясняваш какви точно са проблемите ти в секса,за да може някой евентуално да ти даде съвет...но проблемите ти не са свързани само със секса,нали?Съжалявам,за положението,в което си,но надявам се,разбираш,че ти сама си виновна за него,дори и съпругът ти не е толкова виновен,защото ТИ му позволяваш да се държи така с теб.И докато не решиш,че трябва да промениш нещо,щом не си щастлива..е,ами просто нищо няма да се промени,и ще продължиш да се чувстваш скапана и т.н.Но не очаквай някой да ти даде правилен съвет-просто защото това е ТВОЯТ живот,и ти си отговорна за него.
Иначе,късмет,и дано успееш да решиш какво е най-добре за теб и детето ти!
__________________
Poor is the man
Whose pleasures depend
On the permission of another
Отговори с цитат
  #257  
Стар 21st September 2009, 18:21
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от П-р-о-л-е-т
Според него, вярно, че сексът ни можеше и да бил по-добър, от гледна точка на честота и продължителност, но на него така си му било много добре. Нямал забележки.
Пролет, значи на него така си му е добре, и това е най-важното, ти какво искаш излиза, че няма значение. Щом той не се оплаква, значи и ти нямаш право на забележки...така излиза. Ама то в един брак не е "аз си правя каквото искам, а твоите проблеми са си само твои".
Цитирай:
Първоначално написано от П-р-о-л-е-т
и сега от 1 месец ми говори как правeл всичко възможно -ходел на фитнес (въпреки че през този месец не е стъпил там).
Ама той само се опитва да те заблуждава, че видиш ли уж нещо правел, а ти само стой и чакай нещата да се променят.
Цитирай:
Първоначално написано от П-р-о-л-е-т
...аз за разлика от него, за да му е кеф да е с мен, такъв железен режим имам... което пък ме депресира, щото си викам "за какво се трепя толкова, като който трябва не го оценява"...
Ти се поддържай, но не го прави заради него, прави го заради самата себе си, за да се чувстваш ти добре.
Цитирай:
Първоначално написано от П-р-о-л-е-т
Та гледната му точка е такава "ЩЕ се подобрят нещата (чакам 7 години вече да се подобрят аз, ама нещо не виждам резултат), по-хубав от мен няма да намериш". И все пак въпреки всичко крепим (с мои усилия и много компромиси) прилична семейна атмосфера...
Пролет, още колко време ще чакаш? Сега му е времето да действаш. Намери сили в себе си и промени нещата, живота си е твой, изживей го така както ти искаш и заслужаваш.
И тази "прилична семейна атмосфера" за пред кого я крепите ?Предполагам всички усилия и компромиси са само от твоя страна.
Спри да плащаш данък "обществено мнение". Ще направиш голяма услуга и на себе си и на детето си, ако вземеш нещата в твои ръце и се измъкнеш от този твой мъж-манипулатор.
Отговори с цитат
  #258  
Стар 21st September 2009, 18:32
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Прилична семейна атмосфера Ако на туй викаш прилична, ще ми се да видя какво е за теб неприлична... Мисля, мисля, мисля... опитвам се да намеря поне една единствена причина, поради която бих останала с такъв мъж.... ми няма, нито една Едва ли има по- гадна форма на тормоз от психическия тормоз. Твоя мъж го е овладял до съвършенство, вече дори е успял да ти набие твърдо в главата чувството, че си едно голямо нищо без него. Затова те съветвам да оставиш засега тоя сексуален проблем. Намери си психолог. Това е най- доброто, което за момента можеш да направиш за себе си. След това нещата ще почнат да ти се нареждат в главата, ще си върнеш реалната преценка и отговора на първоначалния ти въпрос ще дойде от самосебе си
Отговори с цитат
  #259  
Стар 22nd September 2009, 01:39
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Прекрасно е мнението на InsaneAddiction, подписвам с две ръце.
За съжаление проблемите са много дълбоки и не става дума само за секса.
Мисля, че най-напред трябва да намериш себе си. Дали чрез психолог, дали чрез четене на добра литература, потърси себе си.
Успех, Пролет!
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #260  
Стар 22nd September 2009, 14:53
П-р-о-л-е-т П-р-о-л-е-т не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 37
По подразбиране

Благодаря за съветите, които сте писали - всеки е нацелил истината под определен ъгъл. Остава си аз да се стегна... Няма повече да пиша в тази тема по тези въпроси, че много я оспамих, извинявам се за това...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotМалкитайниquotзадобърсекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:39.