IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 19th September 2009, 12:06
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Аз съм от Пловдив и не мога да намеря никъде това Мероне ..Ако някой съгражданин знае магазин,където го продават...да помогне с информация..Иначе като хранителен състав ми харесва..вярно че е мазничка..но когато си похапвам по малко(примерно по 50 грама) не мисля че е много голям проблем.Трябва да има и вкусни неща в тоя живот XD
Отговори с цитат
  #822  
Стар 19th September 2009, 14:11
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Charlotte
Аз съм от Пловдив и не мога да намеря никъде това Мероне ..Ако някой съгражданин знае магазин,където го продават...да помогне с информация..Иначе като хранителен състав ми харесва..вярно че е мазничка..но когато си похапвам по малко(примерно по 50 грама) не мисля че е много голям проблем.Трябва да има и вкусни неща в тоя живот XD
В София "Мероне" се продава в следните вериги: Пикадили, ХИТ и ProMarket. Ако някоя от тях има магазини и в Пловдив, би трябвало да са снабдени.

Аз още не съм пробвала тази извара на Olympus. Като видях, че съдържа сол и я отписах. Но казвате, че е вкусна...
Отговори с цитат
  #823  
Стар 19th September 2009, 14:35
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Имаме Пикадили,дори онзи ден бях там...обаче не я видях..а доста обстойно разгледах млечните..Надявам се да докарат..някой ден..Иначе имаме Маджаров..но не ми харесва неговата
Отговори с цитат
  #824  
Стар 24th September 2009, 11:55
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
ZEHTINUT i to stydenopresovan (extra virgin) e za syrovo qdene - t.e. na salati...preminal prez termi4na obrabotka, stava ve4e vreden...ako e za gotvene - maslo, mas ili sobstvena maznina (kato gotvish mazno svinsko )...nikoga olio, margarin i podobni....
Защо пържената животинска мазнина е по-малко вредна от пържената растителна?
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #825  
Стар 24th September 2009, 12:20
September September не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 116
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
Цитирай:
Първоначално написано от jito7
ZEHTINUT i to stydenopresovan (extra virgin) e za syrovo qdene - t.e. na salati...preminal prez termi4na obrabotka, stava ve4e vreden...ako e za gotvene - maslo, mas ili sobstvena maznina (kato gotvish mazno svinsko )...nikoga olio, margarin i podobni....
Защо пържената животинска мазнина е по-малко вредна от пържената растителна?
Растителната мазнина е ненаситена -при термична обработка се насища с кислород и става вредна.
Отговори с цитат
  #826  
Стар 24th September 2009, 12:49
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Животинската да не би да остава ненаситена след пържене? Не че и преди това е била .
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #827  
Стар 24th September 2009, 12:52
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Освен това не всяка растителна мазнина е ненаситена .
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #828  
Стар 25th September 2009, 17:13
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

Здравейте момичета Реших да си задам въпросете относно яденето тук, а не в дневника, за да не го разводнявам и пълня с излишни неща

Днес си купих два вида бисквити, които сигурно ще ям много дълго. Единият пакет са диетични - Мария Лехера и са с 375 ксал за 100 грама. Дригите са Digestive, както някой от форума ми препоръча, но те са 490 ксал за 10 грама. Та кой от двата варианта е по-добър и по-колко мога да си вземамам на ден?

Другият ми въпрос е свързан с ядките. По колко сурови ядки е най-добре да се приема на ден (седмица)?

Благодаря предварително и се извинявам за леко глупавите въпроси, но просто не съм толкова запозната, за да преценявам още сама
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #829  
Стар 25th September 2009, 17:17
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moly555
Здравейте момичета Реших да си задам въпросете относно яденето тук, а не в дневника, за да не го разводнявам и пълня с излишни неща

Днес си купих два вида бисквити, които сигурно ще ям много дълго. Единият пакет са диетични - Мария Лехера и са с 375 ксал за 100 грама. Дригите са Digestive, както някой от форума ми препоръча, но те са 490 ксал за 10 грама. Та кой от двата варианта е по-добър и по-колко мога да си вземамам на ден?

Другият ми въпрос е свързан с ядките. По колко сурови ядки е най-добре да се приема на ден (седмица)?

Благодаря предварително и се извинявам за леко глупавите въпроси, но просто не съм толкова запозната, за да преценявам още сама
Здравей аз не съм от много компетентните тук, но исках да ти кажа че съм ги пробвала тези на Мария Лехера и са много хубави,смисъл под хубави имам предвид че на мен ми действаха много добре.Незнам дали си прочела в съдържанието, в което пише че има диуретичен ефект
Отговори с цитат
  #830  
Стар 25th September 2009, 17:29
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

Дам, за това и ги взех, защото видях, че нямат сол и захар, но пък имат ленено семе, сусам и пшеничен зародиш Дано и на мен ми помогнат, че имам проблеми с ходенето до тоалетна Ти по колко ги хапваш?
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кухнятаназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:13.