IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 3rd October 2009, 14:47
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

И аз искам да чуя за пастета
Аз днес съм на разтоварващ ден. Искам да се похваля, че започнах курс по математика- доста сериозе и много се радвам. От другата седмица тръгвам и на английски (proficiency), но той е за удоволствие и за да съм в крак с доброто темпо. Добре,че ще е само до януари,че иначе множко ще ми се насъбере. Добре,че съм много упорита,та издържам на яко натоварване и учене

Менюто за днес
08.30 мюсли с малко прясно мляко
11.00 кафе
15.00 домашен фреш (1.5 литър) - портокал,грейпфрут, лимон и пасиран половин банан
19.00 ябълка с кисело мляко

2 литра вода
Днес се надявам хубаво да се прочистя,че и без това не съм гладна,гладна. За през седмицата съм измислила разни вкусни и полезни неща. Дюкан вероятно ще го правя от другата седмица,защото трябва да ми бият ваксина (манту и против тетанус), а не било добре да съм само на протеини до тогава
До по-късно момичета - аз се залавям с ученето
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #702  
Стар 3rd October 2009, 14:55
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

на една и също повъхрност го слагам, на едно и също място даже, защото там го виждам най-добре... нищо не се е променило в начина ми на теглене.... само числото е скочило... всъщност не три килограма, забравих половинката... абе май е килограм и половина или два.... леле колко съм зле с математиката все тая- пак се нервирам.....

благодаря за рецептата! аз хляб не ям, но като си гледам лекциите как са ми май ще ми се наложи да проям, за да има какво да си нося за през деня и този пастет става идеален за сандвич и дамм- бягам далеч от сметана и уни сос заради солта още не мога да свикна с липсата на сол, но се надявам и това да стане...
Отговори с цитат
  #703  
Стар 3rd October 2009, 16:59
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Здравейте, момичета
Аз отдавна не съм писала в темичката, но искам да поздравя Sine Qua Non за упоритостта, постоянството и естествено резултатите. Браво!!
Engel, как са нещата при теб? Звучиш доста добре (в писането поне ).. означава ли това, че си намерила някакъв баланс, златната среда? :P
И за anik, и за hatred много ми е домъчнало..и двете отдавна не са се мяркали. Дори и maika!
Темичката определено е различна без всички вас..

Аз иначе..попринцип съм добре (относно храненето), цикъл пак нямам , но пък се надявам скоро да ми дойде...Старая се да се храня разумно и да не претренирвам.Нещо от вчера съм малко болничка и така ме боли гърлото, че едвам преглъщам и апетита ми никакъв го няма За днес менюто ми е такова:

Закуска: 1/2кофичка кисело мляко с овесени ядки (4с.л.),мед,малка зелена ябълка и канела.
Междинно: мляко с нес (200мл),стевия и канела
Обяд: омлет (от 1 яйце на тефлонов тиган без мазнина) с извара,пуешко филе,праз и малко кашкавал Light + 1 малка кисела краставичка
Вечеря: шопска салата (с извара)

Като вечерята предстой
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #704  
Стар 3rd October 2009, 19:10
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Благодаря ти, swe3tynka Макар че точно днес не ми е ден за отслабване както се вижда....

менюто за днес е тъпо- цял ден лежах с болки в корема(понасям си цикъла много тежко) успях само да закусвам и се проснах в леглото и така до вечерта т.е. сега....

закуска- 300гр. кисело мляко 1.5% "на баба" (не знам дали е хубаво, но нямах друго) с две настъргани ябълки и половин супена лъжица мед(виж медът със сигурност не трябваше да е тук, но имах нужда от нещо срадко...)
обяд- пропуснах го- твърде много ме болеше коремът
вечеря- две яйца, два домата, две чушки, една глава лук и 50гр. обезмаслена извара избъркани на тефлоновия тиган без мазнина

ако успея да ям нещо по-късно ще е цяло чудо....
Отговори с цитат
  #705  
Стар 4th October 2009, 05:43
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Здравейте, момичета.

Аз съм прясно омъжена и затрупана с работа, но все пак се старая да ви следя зорко.

swe3tynka, да оздравяваш. Много е рано за болести още.

Храната на moly555 и Jaynee ми допада. Sine Qua Non според мен гладува, но явно на нея й понася Ако бях на нейно място, щях да съм обезумяла от глад.
Отговори с цитат
  #706  
Стар 4th October 2009, 07:27
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

Hatred, благодаря ти за коментара. За мен наистина е важно да чувам мнението ви като по-опитни, за да мога добре за изграждам менютата си И разбира се честито - само хубави моменти ти желая

Менюто за днес пак ще е по-лека, защото имам възможност да издържа и съм си вкъщи :
08.00 две парчета от кекса на Engel (аз мисля така да го кръстя и използвам в менютата си -. много вкусно, удобно зо пренасяне и полезно нещо)
12.00 телешко варено
15.00 домашен фреш - портокал и лимон - ще го направя литър този път, че са ми малко плодовете
18.30 ябълка с кисело мляко
20.00 ако огладнея,което според мен ще стане - около 100 гр извара

2 литра вода
след малко и тренировка
+ яко учене цял ден, но си се успокоявам,че ще се справя хихи

Хубав ден ви пожелавам на всички
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #707  
Стар 4th October 2009, 09:32
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Здравейте, момичета.

Аз съм прясно омъжена и затрупана с работа, но все пак се старая да ви следя зорко.
Поздравления! Пожелавам ти щастлив и дълъг семеен живот

swe3tynka: Не съм на диета, не качвам и спортувам
Какво повече да искам?
Смятам днес да се огранича обаче малко в храната и да се възползвам от цикъла на луната :P
Отговори с цитат
  #708  
Стар 4th October 2009, 09:39
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Здравейте, момичета.

Аз съм прясно омъжена и затрупана с работа, но все пак се старая да ви следя зорко.
Поздравления! Пожелавам ти щастлив и дълъг семеен живот

swe3tynka: Не съм на диета, не качвам и спортувам
Какво повече да искам?
Смятам днес да се огранича обаче малко в храната и да се възползвам от цикъла на луната :P
Каква е луната? Да няма пълнолуние, че от няколко дена не мога да спя



hatred, ЧЕСТИТОООО!!!!
Щастие и любов цял живот!
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #709  
Стар 4th October 2009, 09:48
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Честито,Hatred Пожелавам ти само любов и щастие
П.С.Кога се сгодихте само преди седмица-две и вече се омъжихте Много сте бързи
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #710  
Стар 4th October 2009, 10:44
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

След малко отивам да правя на Engel кекса!! Така, че към храната ми за днес това значи парченце от него за проба, иначе е за утре и нататък

Закуска - 2 лъжици овесени ядки с половин кофичка кисело мляко.
Обяд - 2 яйца на тефлоновия, 100 гр извара и айрян (може би тук някъде ще е парченцето )
Вечеря - шопска салата с извара.

Това за луната съм го чувала, но така и не разбрах за какво точно тава въпрос ....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословноотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:33.