IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 23rd November 2006, 21:09
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Това е така,миличка,но в момента на писането на този пост,тя беше на около 18 дена и й е много рано за натоварване! А за упойката на Бел,каквото и да избере,стреса ,който преживява,преди операцията,за жалост неизбежен!Дано всичко да бъде наред!
Аха, ясно. Просто го беше написала в множествено число и реших, че и ти не се натоварваш, пък си дърто куче вече в бранша
Стресът си е стрес... Обаче аз ако можех да избирам бих избрала местна упойка. Със сигурност не боли, а имаш чувството за малко или много контрол над ситуацията. Много се изкефих когато разбрах, че секциото ми няма да е с пълна, а с епидурална и ще съм в съзнание. Трябва да ви кажа, че никакъв страх нямах почти преди операцията. Макар да знаеш, че в днешни дни не се мре от упойка все ти минава една мисъл :Ще се събудя ли? Какво ще чувствам?, когато си с пълна.

Но съм далеч от мисълта да агитирам. На мнение съм, че е редно да избириш това, което ти диктува сърцето, Бел!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #92  
Стар 24th November 2006, 08:18
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Аз имам чувството,че и двата ми импланта се движат,това не е ли нормално...а при движение,като че ли усещам как импланта се трие в това,което е отдолу(гръдната кост или малкия гръден мускул,не знам)-много е гадно А имам чувството,че при кръговите движения си се завърта...
П.П.А доктора още на 5ден ми каза,че мога спокойно да спя на страни,ако успея от болка да се завъртя.На някой с подмускулно казвал ли му е лекар да не спи така?
Отговори с цитат
  #93  
Стар 24th November 2006, 09:12
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
много е гадно
Наистина е много гадно. Това е защото още не си се нагодила към тези усещания. После спираш да им обръщаш внимание и ги усещаш само ако се замислиш или при натиск, например когато спя по корем.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #94  
Стар 24th November 2006, 09:23
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Aset-какво мислиш за това?Усещам "стържене",как импланта се "плъзга" по нещо отдолу-имам чувството,че се трие в ребрата ми... А при кръгови движения,като че ли се върти около центъра си(ротация)-не знам дали добре се изразявам...това така ли си остава?
И като спя на страни дали няма да има проблем,доктора специално ми каза да не се притеснявам от това.

П.П.И знаете ли под импланта какво има-гръдната кост или малкия гръден мускул?Като гледах една графика,като че ли се разделат малкия от големия и импл. се поставя м/у тях,но не знам...
Отговори с цитат
  #95  
Стар 24th November 2006, 09:39
toniksan toniksan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Бургас
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до toniksan
По подразбиране

Моля ви, помагайте.
Чак сега разбрах, че за операцията за увеличаване на бюст трябвало да ми издадат паспорт, а на мене не ми дадоха никакъв такъв документ.
Какво да правя, вече се минаха почти две седмици от операцията ми.
__________________
Няма нищо невъзможно, просто не винаги има възможност!
Отговори с цитат
  #96  
Стар 24th November 2006, 09:50
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Aset-какво мислиш за това?Усещам "стържене",как импланта се "плъзга" по нещо отдолу-имам чувството,че се трие в ребрата ми...
П.П.И знаете ли под импланта какво има-гръдната кост или малкия гръден мускул?Като гледах една графика,като че ли се разделат малкия от големия и импл. се поставя м/у тях,но не знам...
От всичко има - има ребра, но те не са голи, има и външни междуребрени мускули там, имаш и малкия гръден мускул, както си предположила.
Гръдната кост е по средата, между двете гърди, в нея завършват хрущялните части на ребрата.

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
А при кръгови движения,като че ли се върти около центъра си(ротация)-не знам дали добре се изразявам...това така ли си остава?
Това не можах да го разбера, като правиш кръгови движения с ръцете ли? Имплантите ти кръгли ли са? Ако да - да се въртят. При моите не съм усещала завъртане, само плъзгане надолу-нагоре.

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
И като спя на страни дали няма да има проблем,доктора специално ми каза да не се притеснявам от това.
Не вярвам да има проблем, и аз издържах няколко дни на гръб, после започнах малко по малко да се обръщам все по- настрани и така.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 24th November 2006, 09:50
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toniksan
Моля ви, помагайте.
Чак сега разбрах, че за операцията за увеличаване на бюст трябвало да ми издадат паспорт, а на мене не ми дадоха никакъв такъв документ.
Какво да правя, вече се минаха почти две седмици от операцията ми.
Нищо не е минало. Те ги пазят. Просто си ги искай.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #98  
Стар 24th November 2006, 09:57
toniksan toniksan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Бургас
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до toniksan
По подразбиране

Сега говорих с Динев по телефона
А бе, този човек наистина е невероятен, толкова е готин.
Веднага започна да ме разпитва как съм и т.н. Толкова мили се държи и така те предразполага.
Каза, че ще ми прати паспортчето по пощата
__________________
Няма нищо невъзможно, просто не винаги има възможност!
Отговори с цитат
  #99  
Стар 24th November 2006, 10:10
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Имплантите ти кръгли ли са? Ако да - да се въртят. При моите не съм усещала завъртане, само плъзгане надолу-нагоре.
Да,кръгли са,но съм почти сигурна,че се въртят и ми е малко гадничко от това...Ако прекалявам с масажите, мога ли да разкъсвам съединителната тъкан,която сега се образува м/у импланта и джоба?Може би им преча да зарастнат,като ги движа непрекъснато...
Aset-благодаря ти-успокоих се!
Toniksan-радвам се за теб!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 24th November 2006, 10:10
9119 9119 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toniksan
Сега говорих с Динев по телефона
А бе, този човек наистина е невероятен, толкова е готин.
Веднага започна да ме разпитва как съм и т.н. Толкова мили се държи и така те предразполага.
Каза, че ще ми прати паспортчето по пощата
Чета си, чета си изфорума, даже тук някъде се бяха карали за реклама на определени хирурзи, а сега се явява нова реклама на Динев. Защо става така ? за едни майка за други мащеха не мога да разбера ! и аз още не съм избрала хирург, ама това ми се вижда смешно, моля по-старите форумци да ме светнат
така само се обърквам, трябва ли някой да говори за хирурга си или не трябва
исках и аз да споделям мои наблюдения от консултации, ама не смея , за да не ме...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имампроблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:04.