IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 21st October 2009, 11:42
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Мария, търсих дами на които да се извиня, преди да пусна жеста, но те отдавна бяха напуснали темата!
Е, явно не съм била в списъка; или просто не ме таксуваш вече между "дамите" За съжаление...
  #282  
Стар 21st October 2009, 11:46
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Ох, извинете ме, спирам да пиша в темата вече. Все пак потърсих в нета що е то истинска дама (да се науча де) и какво открих: Задължителен аксесоар за една истинска дама ! . Наистина нямам точно такъв. Здраве да е.
То и аз най-лесно виждам проблема "в другите", ма май требе да обърна огледалото некой път.. нали казват, че човек най-трудно виждал гърба си.
Мъж, който харесва почти всички жени
п.с. между другото, най-кавалирския жест към мен е бил отправят от един мъж, който живее в село и наистина не искаше нищо друго, освен да се чувствам добре. Това носи тоолкова голяма изненада!
  #283  
Стар 21st October 2009, 13:56
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Мария, търсих дами на които да се извиня, преди да пусна жеста, но те отдавна бяха напуснали темата!

Това беше за онези, които се опитваха да разберат, докъде ще ми издържат нервите, всеки техен пост да започва с Жоро. Проблема с темата не започна след моя пост, който така упорито цитирахте всички, а от 5-та страница нататък! До преди това темата си вървеше перфектно.

Изобщо не считам за уместно да обяснявам мотивите си, да напиша "най цитирания и преекспониран пост във форума". Щом съм го направил е имало за какво!
Към всичко това добави "според мен". Щото според мен започна с втория ти пост, в който се самоопредели като ебач. Аз всеки ден чета всички теми, щото за момента друга работа си нямам и не помня някой да те е определял като такъв.
Какво съм се опитвала и какво не съм, нека аз да знам по- добре, а?! И да имам и аз право на мнение да напиша каквото мисля.Нали се сещаш, че нито твоите, нито моите постове, нито на който и друг да било, са меродавни. И всеки може да си изказва каквото си мнение иска до момента, в който по някакъв начин не започне да нарушава правилата на форума. Това, че на теб не ти харесва и че не можеш да приемеш факта, че някой мисли различно от теб, си е твой проблем. Дийл уит ит.
Аз лично не държа на ничии извинения, но ще замоля всички уважаеми, реални и въобржаеми господа джентълмени и кавалери, опитвайте се да запазвате джентълменското дори и когато ви свърши дар словото и не знаете какво да кажете. Най- лесно е да се псуваме и да размахваме средни пръсти, въпроса е какво доказваме с това...
  #284  
Стар 21st October 2009, 14:48
Аватара на Hot girl
Hot girl Hot girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 19
По подразбиране

[quote]
Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Още преди да са започнали различни интерпретации по темата, ще се изкажа аз - моя милост!

1. Малко се бърка Дон Жуановщината с кавалерството! Не всяка жена е ухажвана или обгрижвана с внимание, с цел - сексуално посегателство! Има мъже, на които им доставя удоволствие, да карат всяка жена, без значение как изглежда - да се чувства специална щом е в негова компания!
Това е много изкуствено поведение.Прилича на лицемерие.Това как се чувства жената специална или не не зависи от някой а от нея и нейното си възприемане.Може да влияе и мъжа който обича но едва ли кавалера ще е тоя който с добрите си обноски ще я изстреля в небесата.Как така се слагат всички жени под общ знаменател?
  #285  
Стар 21st October 2009, 15:12
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Още преди да са започнали различни интерпретации по темата, ще се изкажа аз - моя милост!
Ваша милост много добре успя да "окупира" темата още с третия си пост

По темата - на купона вчера "срещнах" един много мил господин! Чиито първи приказки към мен бяха: "Не очаквах, че тази вечер ще срещна толкова хубава дама!", казани с едно такова ... невинно учудване, бе, почти му повярвах! След това половин час се увърта около мен - носеше ми питиета, питаше ме какво харесвам, какво - не! Само колко внимателен и загрижен мъж, честно, аз преди да го срещна не знаех, че имало и такива!!! Постоянно ми правеше толкова ... дискретни комплименти, следейки внимателно на кое ще реагирам и на кое - не. Особено много ми хареса, когато установи, че съм много музикална личност щото нали го излъгах, че като дете съм пяла в хор

Та така ... половин час. Щото за половин час му присветна, че хубавото клубче с романтичната музика, за които толкова много ми разказваше, ужасно много ме привличат, ама там с него ще отидем друг път. А моето друг път в случая не означаваше след още едно питие, а след 5-10 или пък 50 години. И ме заряза. Захвана се с една друга "хубава дама", която също предполагам не е очаквал да срещне! ... Бе, в общи линии беше жалък тип отвсякъде!
  #286  
Стар 21st October 2009, 15:16
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

според мен ти не си срещнала мъж а пчеличка,просто е събирала прашец,пробвала е на кое цвете има и на кое не
  #287  
Стар 21st October 2009, 16:50
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ок, точно преди тази тема да види бял свят, на ЛС всекидневно ми се четеше морал и ми се даваше посока в живота от определени потребителки! Знаейки, че точно те,няма да пропуснат да ме поучават, превантивно и насочено към тях, пуснах първия си пост!

Слава богу, благодарение на Вашата намеса - на тях изобщо не им се наложи да пишат тук!!! Та вие чудесно им свършихте работата!



Хот гърл, аз имам много жени - приятелки! Ако ти делиш приятелите си, за мен всеки е еднакво ценен, и красивата ми приятелка, и тази дебеличката, и онази не особено красивата и другата - която е инвалид!

Никоя не се е чувствала различно поставена заради каквото и да е - от другите!

Жалко, че има хора, които делят приятелите си по красота, по богатство и т.н., което явно ти е присъщо - съдейки от поста ти!

Hot girl каза: Как така се слагат всички жени под общ знаменател?
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #288  
Стар 21st October 2009, 17:01
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hot girl
Как така се слагат всички жени под общ знаменател?
Що кой са повече от другите
  #289  
Стар 21st October 2009, 17:20
Аватара на Hot girl
Hot girl Hot girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 19
По подразбиране

Аз съм еманципирана жена и ми харесва мъжете ми приятели да се държат с мен като с равен ,да са естествени.Аз се държа с различните ми приятели различно нямам определен стереотип на поведение.Да се държа с всички мъже еди как си.Затова не ми хареса изказването как карал всички жени да се чувстват специални.Явно разбираме по различен начин думата специални.Един кавалер не натрапва и не натъртва това че е кавалер.Видяхме колко е кавалер.Хайде със здраве.
  #290  
Стар 21st October 2009, 17:25
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Нито съм натрапил, нито съм натъртил, нито някъде съм казал, че съм Големия кавалер! Цитирайте моля ви, къде аджеба го прочетохте това
__________________
АЗ КАЗАХ !
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Допадатливимъжекоитохаресватпочтивсичкижени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:51.