IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 28th October 2009, 11:22
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Мъжът ми я прави миналата година с мен . Свали 8 кг за 20 дни , изкара трета фаза 5-10 дни и това беше. За година и половина е качил само 2 кг
  #402  
Стар 28th October 2009, 12:02
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Здравейте и от мен! Аз съм втори ден на белтъчини и сутринта кантара ми показа -1 кг! Не знам дали е възможно това, при условие че съм и преди цикъл! Смятам наистина да направя 3 ударни и след това 3 ЗП. Искам да сваля около 4-5 кг, като в момента съм 59, а почнах от 60. Висока съм 169 см и 55 кг са ми перфектното тегло, което по принцип трудно задържам въпреки активната ми спортна дейност. Просто за себе си знам, че храната си е най - важна, след това е спорта, въпреки че и той е много важен. Но колкото и да спортувам, но спазвам ли това което знам че влияе добре на организма ми....всичко отива по дяволите! Стискам ви палци, тъй като виждам че вашите амбиции са доста по - големи, но независимо от това, знайте че чудеса не съществуват, искат се много усилия и постоянство!!!От личен опит го казвам!
  #403  
Стар 28th October 2009, 15:32
maikas maikas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Да, много е важен спорта! Аз от 87кг. стигнах до 57кг. единствено благодарение на спорта и диетичен режим. Ако не тренирах едва ли щях да постигна такъв ефект, пък и адски трудно свалям....
Сега, обаче с детето ми е трудно да се организирам отново да почна да спортувам. Дано диетата даде резултат, че хич не се харесвам в момента
  #404  
Стар 28th October 2009, 18:17
Аватара на NIKATA
NIKATA NIKATA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 214
По подразбиране

Как са отсбващите пиленца ))))) топите ли сланинки )) ?????Браво на наас
  #405  
Стар 28th October 2009, 19:38
Аватара на qna_n
qna_n qna_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Кубрат
Мнения: 48
По подразбиране

Хайде и аз да се обадя!Да не ме забравите,де! В момента прегрешавам с една чашка ракийка (домашна),че ми е нещо много напрегнато.Утре ни е юбилеен патронен празник и цялата програма е на моите рамене,барабар с презентацията за д-р П.Берон.Вече съм готова,но сега се притеснявам да не спре тока,или да стане някой фал с техниката...... та се успокоявам!Ама то от притеснение ще смъкна пак някое килце!(Че и колко гости очакваме!)Хайде вие не ме гледайте мен,ами си спазвайте всичко!
  #406  
Стар 28th October 2009, 21:39
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

И аз съм тука!Днес ще се хваля-кой като мене!мериха ме на електонния кантар въф фитнеса-83кг!Килце надолу-вече забравих кога последно свалях...правих и 3 дни П...ама съм решила да взема и да прегледам още от предната тема и да си направя нещо като статистика-през колко време съм сваляла.Обаче забелязвам че все по-трудно става....
снощи ходих на фитнес-абс -клас и сауна и тази сутрин пак тренировка и машини за краката.Айде местя линийката!
Къде сте всички наистина?
Яна, ти мина ли в трета?
аллстарс и майкас,правете 1/1.
И аз съм на 1/1 от самото начало.
  #407  
Стар 28th October 2009, 22:57
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniski
И аз съм тука!Днес ще се хваля-кой като мене!мериха ме на електонния кантар въф фитнеса-83кг!Килце надолу.
браво на теб, повече от половината си ги свалила вече
  #408  
Стар 28th October 2009, 23:25
Аватара на nelita_80
nelita_80 nelita_80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 150
По подразбиране

Здравейте момичета.От 7 дена сън на ударния режим и смъкнах само 2 килограма за сметка на сънтиметрите тиах ди смъквам.или кантара ми нее наред или незнам.А стриктно си спазвам нещата.
  #409  
Стар 28th October 2009, 23:30
Аватара на nelita_80
nelita_80 nelita_80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 150
По подразбиране

Здравейте момичета.От 7 дена съм на ударния режим и смъкнах само 2 килограма за сметка на сънтиметрите тях ги смъквам.или кантара ми нее наред или незнам.А стриктно си спазвам нещата.
  #410  
Стар 29th October 2009, 00:58
maikas maikas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

daniski, кажи наистина как са вървяли нещата при теб от самото начало.
Чудно ми е при режим 1/1, дали наистина има по-добър ефект....
Аз от вчера започнах отново на протеини и бях решила да ги направя три дни, но тази вечер бяхме на гости и така се съблазних от едни кисели краставички и доста си хапнах от тях, та без да искам минах на режим 1/1. Утре ще пиша имало ли е някакъв минусов резултат на кантара или пак съм качила или пък задържала.....
Пишете и при вас какви са резултатите та взаимно да се стимулираме
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:06.