IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4781  
Стар 6th November 2009, 14:37
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Проблемът при вас е, че може би се познавате и извън форума. Затова ви е неудобно.
Да, любопитна съм да узная чия кожа сте съдрали, за да се оттървете от комплексите си. И смятате ли да върнете парите на човека?
Апропо, аз не крия за моята операция.
Това е брутално, неуместно и само по себе си доста комплексирано!

Ако ти се чувстваш като касичка, в която са "набутани" някакви парички с цел инвестициийка и има вероятност някой да те "пръсне" за да си ги вземе обратно, то..... ние тук не сме предмети, а хора.
Личния избор на всеки от нас е не случайно наречен ЛИЧЕН ИЗБОР, а финансовия способ за уреждане на ЛИЧНИТЕ дела е доста деликатна и ненужна за коментиране /!/ ЛИЧНА тема.

Тук споделяме само взаимнополезни теми, опит и си задаваме въпроси, които касаят естеството на естетичната промяна, а не финансовите стимули за постигането й.

Успех в бъдещия нов пост, защото тук едва ли някой ще сподели каквото и да било ЛИЧНО с теб.
  #4782  
Стар 6th November 2009, 14:40
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Благодаря на всички, които ми отговориха на въпроса за избора си на лаборатория при изследванията.

  #4783  
Стар 6th November 2009, 14:43
sunnyta sunnyta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Вече съжалявам, че отговорих на въпроса. Явно не съм разбрала целта му. И със сигурност не съм искала да се самоизтъквам, но уви излезе така.
  #4784  
Стар 6th November 2009, 14:48
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Здравейте Искам да попитам от какво зависи колко високо се слага импланта(как на една е до сливиците, а на друга съвсем ниско) - от телесните дадености на пациента или от решението на хирурга и пациента? Преди си мислех, че профила на импланта показва това, но съм била в заблуда, както виждаме
  #4785  
Стар 6th November 2009, 15:08
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Ти няма ли най-после да се укротиш? Или искаш четвърти бан?
Права си. Тук хората с мнение и са неудобни и просто ги изритват. Има си доста силна цензура.

От отговорите на въпроса ми бих могла да си направя доста интересни изводи.

Гуендолин, ако е толкова унизително да кажеш кой ти е платил операцията, защо изобщо си тръгнала да се оперираш с чужди пари? Никой не може да унижи човек толкова, колкото сам той може да се унижи.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
  #4786  
Стар 6th November 2009, 15:13
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

олеле Теодорке, много си неинформирана Като си толкова любопитна, чети повече форума и не категоризирай хората без да имаш идея какъв им е случая
  #4787  
Стар 6th November 2009, 15:16
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Изразяване на мнение и заяждане са две различни неща ! Твоето "изразяване" прелива от злоба, затова и никой не желае да ти отговаря. А повечето от жните тук са се реализирали в професионално отношение и, за ралика от теб не им се налага да "съдират нечия кожа", защото печелят достатъчно за да си позволят процедурите.
  #4788  
Стар 6th November 2009, 15:22
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Искам да попитам кой ви плати мамопластиката. Съществува ли такава тема вече или да пусна своя? Ако има, моля за линк.
Що за любопитство? Много гнусно е да се ровиш по-тоя начин...
Ами... накарай някой да ти плати и на теб нещо... ако можеш де
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
  #4789  
Стар 6th November 2009, 15:24
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Нужно ли е да се заяждате и да се обяснявате ?

Винаги имате две опции - отговаряте или подминавате, със заяждане нищо не печелите освен изтриване на мнение или заключване на дадена тема.
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
  #4790  
Стар 6th November 2009, 18:35
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

H.A.T.E., сори, майна, ами сега какво точно се опита да направиш? Да ни усмириш нас, обидените от наглия пост и по-този начин да насърчиш лицето teodora39, или да с проявиш като модератор...щото аз последното не го виждам...нали се сещаш, че това изказване за съдраната кожа на teodora39 си е за бан.

.....
Мисля, че няма нищо по-хубаво от това любимия да ти е платил операцията, защото това означава, че го е грижа, че те подкрепя, разбира и иска да се чувстваш добре (защото това е причината да си правим мамопластики). С една дума - обича те и преживява твоите болки заедно с теб.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:41.