IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th November 2009, 15:00
Аватара на gabrielita
gabrielita gabrielita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 465
По подразбиране

не съм мн мн сигурна по - добре е да питаш адвокат , но мисля , че можеш
__________________
Жената има нужда от 4 животни: норка на врата, ягуар в гаража ,тигър в леглото и едно магаре ,което да плаща сметките.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th November 2009, 15:04
Cruella_Devil Cruella_Devil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Ами да ти кажа, хич не е приятно - майка ми я откараха така по никое време вечерта, да спи в РПУ-то и на следващия ден да е возят с военен конвой до Пловдив!!! Аз направо откачих, но така или иначе я пуснаха след 1 час след като се обади началника..но си беше супер гадна случка - ти си свидетел, а те като престъпник те третират..питай някой адвокат най-добре..ще те светнат ако има вратичка..
__________________
"Да се ядосваш значи да наказваш себе си за грешките на другите" - Цицерон
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th November 2009, 15:04
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Вярно е, че излиза така че все едно си престъпник, като разбрах, че могат да те изведат от вас с белезници.. , но случая наистина беше отдавна (даже не помня преди колко време ) и може би ще мине този вариант.
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th November 2009, 15:08
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Много ви благодаря за отговорите , ще потърся адвокат в най-скоро време за да видим какво да правим.
Cruella_Devil неприятна случка с майка ти наистина, важното е, че всичко е минало. Дано да не се случват такива неща на никой.
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th November 2009, 15:09
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

1. говори с адвокат и разгледай законите, искрено се надявам да не можеш да се откажеш от показанията си.
2. хора, не се питайте защо бандитите си живеят безнаказано. всеки човек, който расъждава като гуест е ВИНОВЕН за тази ситуация. той става СЪУЧАСТНИК на това престъпление
3. ако те е страх за живота ти, просто не знам какъв живот водиш... ама ти верно ли ще спиш с чиста съвест, ако си изтеглиш показанията? къв живот е това, нямаш ли си принципи? баси, изобщо не бих се замислила, още на първото дело съм там, пък ако ще да ме гръмнат.
4. съдя 2-ма бандити, знаете ли какво значи да заведеш дело срещу такива? питате ли се какво изживява ЖЕРТВАТА? и какво, дай сега никой да не дойде да свидетелства, щото били п*тки хората и ги било шубе...
5. пожелавам ти да попаднеш в ситуация, в която ще се нуждаеш от свидетели. ЗНАМ, ЧЕ ТОВА Е ГАДНО ПОЖЕЛАНИЕ, АМА БАРЕМ СЕ УСЕТИШ КАКЪВ УЖАСЕН ВЪПРОС ПОСТАВЯШ!
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th November 2009, 15:10
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cruella_Devil
Ами да ти кажа, хич не е приятно - майка ми я откараха така по никое време вечерта, да спи в РПУ-то и на следващия ден да е возят с военен конвой до Пловдив!!! Аз направо откачих, но така или иначе я пуснаха след 1 час след като се обади началника..но си беше супер гадна случка - ти си свидетел, а те като престъпник те третират..питай някой адвокат най-добре..ще те светнат ако има вратичка..
Мен ако питаш си е престъпление да се криеш така, щом си свидетел!
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th November 2009, 15:13
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

е ти пък, няма жертви в този случай, нито е някакво ужасно престъпление. Всеки си преценява сам какво и защо прави и кое е най-доброто за него, след като аз съм преценила че това е най-доброто за мен така ще го направя..
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th November 2009, 15:14
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

, Стрейндж !!!

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
... баси, изобщо не бих се замислила, още на първото дело съм там, пък ако ще да ме гръмнат.
+1
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th November 2009, 15:24
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Кефи ме к`ви сте надъхани
А всъщност сами знаете, че не е така - понякога човек се страхува не за собствения си живот, а за този на най-близките си хора!
Това последното го казвам от личен опит и който го отрече или никога не е изпитвал това чувство или е коравосърдечен лъжец...или просто е глупак!
Няма по-голям страх/притеснение от това за близките ти
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th November 2009, 15:27
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitrоff
Няма по-голям страх/притеснение от това за близките ти
Уффф....и аз съм на това мнение. Лесно е ако нямаш какво да губиш....ама за некви дребни щуротии да поставиш под риск семейството си.... и аз бих го помислила доста (наскоро на един така очистиха жена му и детето, за няма нищо....) Ясно е, че всичко е до късмет и божа работа, но да поемеш съзнателно риск...трябва да си или мноооого силен духом или мноооого комарджия....със собствения и живота на другите
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказотнаправениписменнипоказания
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:45.