IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 9th November 2009, 17:16
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Dimitrоff
Няма по-голям страх/притеснение от това за близките ти
Уффф....и аз съм на това мнение. Лесно е ако нямаш какво да губиш....ама за некви дребни щуротии да поставиш под риск семейството си.... и аз бих го помислила доста (наскоро на един така очистиха жена му и детето, за няма нищо....) Ясно е, че всичко е до късмет и божа работа, но да поемеш съзнателно риск...трябва да си или мноооого силен духом или мноооого комарджия....със собствения и живота на другите
И аз съм съгласна
Отговори с цитат
  #32  
Стар 9th November 2009, 19:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бе много е лесно тъй да се говори, ама като ти опре яйцето до гъза е друго нещо. И аз тъй си виках, ебала съм ги, никой не може да ме уплаши да не свидетелствам някога, ако се наложи, ама откакто ни събудиха преди няколко месеца посред нощ 15 полицейски коли, щото в апартамента над нас имало бомба... знаеш ли кога ще тръгна да им отговарям на каквито и да е въпроси... после няколкото такива смели, дето решиха да ги разобличават, им гръмнаха я дете, я сестра, я брат... нека да съм тъпа и немислеща, живота на роднините си не рискувам, а честно казано и моя си живот не искам да рискувам, живее ми се още
Да, по принцип бих дала показания и съм го правила, когато случая е такъв, че не подлагам себе си и близките си на риск. Има обаче случаи като горния, в които з анищо на света не бих казала и думичка.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 9th November 2009, 20:01
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
l:
Да, по принцип бих дала показания и съм го правила, когато случая е такъв, че не подлагам себе си и близките си на риск. Има обаче случаи като горния, в които за нищо на света не бих казала и думичка.
моето мнение е това
направих малки корекциики на правописа
Отговори с цитат
  #34  
Стар 9th November 2009, 20:48
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

И аз предпочитам да не се правя на смела , а на разумна , вече поупарила се . Описвала съм си случката след въпрос на Евелинчо в друга тема , затова няма пак да я повтарям .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #35  
Стар 9th November 2009, 21:33
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Това е че повечето хора не се замислят за тези неща, а бързат да обвиняват и да съдят, еми явно че аз не съм от тези смели хора които ги описваме тук (филмови герои и незнам си какви, защото обикновено във филмите края доста се различава от реалността, но това са обяснения за малки деца) и изобщо не ме е срам и не се притесянвам да го кажа. Пък за това каква съм слабо ме касае хорското мнение, по-важно е близките ми как ме оценяват. Мен ме е грижа за тях, а не за някой друг и ако това е егоистично ок, нека съм егоист тогава! Както и да е, много се отклонихме от темата, защото я пуснах със съвсем друга идея. Благодаря на всички за мненията и ако на мен някой ми пожелава такова нещо да ми се случи, то аз не го пожелавам на никой..Айде със здраве
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 9th November 2009, 21:46
Begemot Begemot не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 314
По подразбиране

Тук изниква един въпрос. Защо въобще си правила писмени показания?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 9th November 2009, 21:50
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Защото дойде полиция и нямаше как..пък и дознателя ме излъга че само това ще искат от мен и няма да ме закачат повече, лично той ми обеща че ще се "погрижи" да не се налага да се виждам с обвиняемия.Ето заради това най-малкото не заслужават да ходя на дело.
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 9th November 2009, 21:53
Begemot Begemot не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 314
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GUESS_F
Защото дойде полиция и нямаше как..
Един съвет от мен - като дойде друг път полиция, не им отваряй врата. Аз съм го правил. Определено има положителен ефект
Отговори с цитат
  #39  
Стар 9th November 2009, 21:55
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Определено ще го имам в предвид
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10th November 2009, 14:02
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Dimitrоff
Няма по-голям страх/притеснение от това за близките ти
Уффф....и аз съм на това мнение. Лесно е ако нямаш какво да губиш....ама за некви дребни щуротии да поставиш под риск семейството си.... и аз бих го помислила доста (наскоро на един така очистиха жена му и детето, за няма нищо....) Ясно е, че всичко е до късмет и божа работа, но да поемеш съзнателно риск...трябва да си или мноооого силен духом или мноооого комарджия....със собствения и живота на другите
Мога да кажа,че и аз не бих рискувала в никъкав случей
В България,кадето гражданите не са защитени подобаващо и хората имат страх от как ги наричаха преди "мутри" който са способни на всичко,просто семейството и близките ми са на първо място
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказотнаправениписменнипоказания
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:54.