IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th November 2009, 22:34
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от go6o
странно ми е да се горят калории като не се извършва дейност
То калории се горят и ей сега докато пиша този пост....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th November 2009, 23:21
go6o go6o не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 72
По подразбиране

абе мааани
да изгори да изгориш - колко ще изгориш

Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th November 2009, 23:24
go6o go6o не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 72
По подразбиране

я малко извън темата
загледал съм се в този продукт
http://www.healthstore.bg/BPS/%D0%A3...%BB%D0%B8.html

пробвал ли си го
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th November 2009, 23:38
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от go6o
ти си ходила - колко пъти
и какъв е ефекта

странно ми е да се горят калории като не се извършва дейност
ходила съм три месеца , първите две седмици от които всеки ден, с ядене на зеле , пиене на много вода , целулита се намаля съществено
Това е целутрон , не липосукция , , кожата става значително по гладка , може да се съчетае и с антицелулитни масажи , ефекта е доста добър, обиколката на крака се намаля съществено .

Ако сте 70 килограма при височина 1,60, посещението на такова мероприятие е загуба на време. Но ако имате фигура тип круша с локално натрупване на мазнини , и при 1,6о и тегло 55 килограма , имате кофти бедра и дупе , не е за изпускане процедурката. Казвам пак с диета и разните му други аеробики. примерно тае - бо.
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th November 2009, 10:36
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от go6o
абе мааани
да изгори да изгориш - колко ще изгориш

Е така е, но имах в предвид че тялото гори калории докато спиш,ядеш, живееш А не само когато тренираш, тогава имаш завишен в пъти. Също така и след тренировка си с доста завишен енергоразход/калории.
Цитирай:
Първоначално написано от go6o
я малко извън темата
загледал съм се в този продукт
http://www.healthstore.bg/BPS/%D0%A3...%BB%D0%B8.html

пробвал ли си го
Аз май писах в една друга тема за него, да ме извинят хората които не им се чете този пост
Ами не съм го пробвал, не ми се вписва в мирогледа
Прилича ми на чист рекламен трик, и малко ме е страх как така ще ми оптимизира нивата на инстулин и т.н това са хормони с тях шега не бива. Ако искаш нещо за качване карай го стандартно - храна, правилни тренировки, добавки /креатин, глутамин, протеин, аминокиселини, витамини и т.н/ Ако всичко е правилно и си се захванал сериозно ще се изумиш какви успехи може да получиш.
Ако имаш някои др въпроси за да не спамим в темата, може да ми пускаш ЛС.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th November 2009, 11:28
vilipa vilipa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: SOFIA
Мнения: 4
По подразбиране

Има ефект от целутрона при това голям, но човек трябва да е постоянен, а не веднъж да направи 10 или 15 процедури и да си мисли, че вече всичко е наред. Нека не забравяме, че клетката има памет и тя трябва да се промени с постоянство. Аз лично ходя през 2 месеца и успявам при всяко ходене и килограми да намаля, и обиколки на бедрата и корема, но най-важното е, че успявам и да ги задържа! Мисля, че човек първо трябва да опита и едва след време да коментира дали има полза или не! Особено сега в зимния период, когато е забавена обмяната на веществата на организма, считам, че човек се нуждае от подобни процедури! При това няма натоварване на ставите, както е във фитнес залата. Не случайно този уред се нарича още "уред за пасивна гимнастика"! И аз не вярвах в началото на собственичката на козметичното студио, където ходя, но с течение на времето се убедих и препоръчвам на всеки да опита! Вярно е, че и цената е от значение!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целутрон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:51.