IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th December 2009, 11:00
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
Увивай се с найлони и сауна колани , като тренираш, по клинче и поник нищо няма да стане..
Дюкан първа фаза е добра идея , или просто разделно хранене . Няма значение според мен , просто не повече от 600 калории на ден. И не по малко от три часа спорт
Надявам се това да е казано на шега Не е възможно с 600ккал да се спортува 3 часа....или ако е възможно ще е само за ден-два. Най-малкото е да почне да припада по улиците..... Знам какво са 600ккал (дневната ми доза от доста време) и не мисля, че изобщо може да се спортува яко - максимум 30мин. и това е.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th December 2009, 15:49
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

15 килограма за един месец е достатъчно нездравословно , за да може да се постигне по здравословен начин.
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th December 2009, 17:56
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BarbieGirl
Не е възможно с 600ккал да се спортува 3 часа....или ако е възможно ще е само за ден-два. Най-малкото е да почне да припада по улиците..... Знам какво са 600ккал (дневната ми доза от доста време) и не мисля, че изобщо може да се спортува яко - максимум 30мин. и това е.
Може, може... Зависи от човека.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 14th December 2009, 11:17
Аватара на allie
allie allie не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 109
По подразбиране

мда, човек със сериозни психични отклонения.
Абе хора, мислете в перспектива- 600 калории има в 1 шоколад и само т'ва за цял ден?! Ми след 3 години на нищо няма да приличате.
Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Цитирай:
Първоначално написано от BarbieGirl
Не е възможно с 600ккал да се спортува 3 часа....или ако е възможно ще е само за ден-два. Най-малкото е да почне да припада по улиците..... Знам какво са 600ккал (дневната ми доза от доста време) и не мисля, че изобщо може да се спортува яко - максимум 30мин. и това е.
Може, може... Зависи от човека.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 14th December 2009, 11:56
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allie
мда, човек със сериозни психични отклонения.
Абе хора, мислете в перспектива- 600 калории има в 1 шоколад и само т'ва за цял ден?! Ми след 3 години на нищо няма да приличате.
Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Цитирай:
Първоначално написано от BarbieGirl
Не е възможно с 600ккал да се спортува 3 часа....или ако е възможно ще е само за ден-два. Най-малкото е да почне да припада по улиците..... Знам какво са 600ккал (дневната ми доза от доста време) и не мисля, че изобщо може да се спортува яко - максимум 30мин. и това е.
Може, може... Зависи от човека.
Като си седиш цял ден в къщи (пред компютъра и пред телевизора) колко калории са необходими???

Примерно на такова нискокалорично хранене (с цел изчистване), при което се консумират главно плодове и зеленчуци, никой не ти мисли за 1 шоколад, най-малкото да го изконсумираш за 1 ден.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 14th December 2009, 12:04
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Цитирай:
Първоначално написано от allie
мда, човек със сериозни психични отклонения.
Абе хора, мислете в перспектива- 600 калории има в 1 шоколад и само т'ва за цял ден?! Ми след 3 години на нищо няма да приличате.
Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Цитирай:
Първоначално написано от BarbieGirl
Не е възможно с 600ккал да се спортува 3 часа....или ако е възможно ще е само за ден-два. Най-малкото е да почне да припада по улиците..... Знам какво са 600ккал (дневната ми доза от доста време) и не мисля, че изобщо може да се спортува яко - максимум 30мин. и това е.
Може, може... Зависи от човека.
Като си седиш цял ден в къщи (пред компютъра и пред телевизора) колко калории са необходими???

Примерно на такова нискокалорично хранене (с цел изчистване), при което се консумират главно плодове и зеленчуци, никой не ти мисли за 1 шоколад, най-малкото да го изконсумираш за 1 ден.
Да, ама ти говориш за стоене пред компа, а се имаше предвид 3 часа спорт....има малко разлика Аз не спортувам и ми изкарват 500-600ккал на ден (това не означава, че съм седнала и не мърдам цял ден), но е абсурдно да се говори за 3-часов спорт.....невъзможно е
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th December 2009, 12:05
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Не, то е възможно, но ако искаш да ти падне кръвното или ти самия (ако е във вас е добре, че сега е кално навън)
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14th December 2009, 13:01
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Аз много добре знам какво съм написал и то не случайно го написах точно така... Беше ми интересно какво ще напише allie като отговор

BarbieGirl, права си до някъде само. Има много други влияещи фактори. На първо място е физическото и психическо състояния на човека, после са условията, в които той попада... Много хора домошари се блъскат с какви ли не храни, а двигателната им активност е минимална.

За мен лично тези таблици с калориите са пълна глупост. Няма как да знаеш до каква степен усвояваш храните, няма как и да знаеш и колко калории изгаряш със спорт. Ако сравняваш 1 възрастен човек, 1 закотвен програмист, 1 бегач на къси растояния и 1 маратонец на дистанция 10км тичане - дали ще изгорят всички едно и също количество калории?

Ако се отнася за жената писала темата, аз още в първия и пост и обясних как се процедира при 1 диетолог. Тя ако си действа на своя глава без да следи здравословните си показатели, тя и си носи отговорността ако има проблеми. Може и да няма никакви проблеми, може и да има купища.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 14th December 2009, 13:04
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

В отговор на 3-те ти часа спорт, ще ти кажа, че за мен не е никакъв проблем да спортувам (с които се занимавам) толкова и без храна...

И спорт е много общо казано... Добре е да се конкретизирате какво точно имате в предвид.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 14th December 2009, 14:13
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Аз съм много любопитна на колко години е девойката ?
Може и да го има написано,и аз да съм го пропуснала,но ако не ви е казала на колко години е - малко е безотговорно да и давате подобни акъли - 600 калории,3 часа спорт,найлони и колани - ужас.

А сега към нея да се обърна : Мила priceless,помисли си сериозно дали си струва заради някакво си момче да си причиняваш подобно нещо на организма?Изобщо няма да коментирам последствията за органите - това няма да те впечатли толкова.НО!Аз бях 76кг (174см съм),набързо свалих 15 килограма и знаеш ли какъв е резултатът ? Стрии.Стрии.Стрии.Не големи,но достатъчни,за да ми бъркат в здравето всеки път ,когато ги погледна - по дупето,вътрешната страна на бедрата,бюста и меката част на ръката.И спортувах по време на отслабването.

Мога да ти препоръчам диета,от която съм много доволна - 90дневната,има я в раздел "Диети".Храниш се нормално,отслабваш си нормално,понякога и доста по-бързо,отколкото очакваш,а ако комбинираш с 60-70 минути кардио /всяка сутрин,на гладно - или пък вечер,както ти е по-удобно/ - резултатът ще бъде идеален.Може би до март (зависи си от организма ти,разбира се).

Успех и не се вманиячавай толкова в теглото си - ако някой ще те хареса,то няма да е затова,че може да ти преброи ребрата
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кгзамесец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:28.