IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 16th December 2009, 09:20
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teabg
не мога да се нарадвам на резултата след "втората поправка"
Отговори с цитат
  #192  
Стар 16th December 2009, 14:10
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране !

Вече ме изписаха :P Махането на тампоните беше най-голямото блаженство!Долу-горе дишам през носа.Не попитах обаче как стоят нещата с къпането.Моля ви кажете как се процедира!И мазилото за отоците върху лепенката ли се слага.Тя има дупки,но преминава ли под нея.За спрея ми казаха от утре да го ползшам,но за мазилото не ми казаха нищо?!
От около 2 часа си зяпам върха.Това,което виждам ми харесва Но съм много любопитна за извивката- не съм искала фотошоп и идея си нямам как изглежда Доверила съм се изцяло на преценката на доцента...чааак на 29 ще се види резултата...
Отговори с цитат
  #193  
Стар 16th December 2009, 14:21
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Мажи се, където е открито.А за къпането, просто имай предвид, че не бива да се мокри превръзката.Има едни умивални във фризьорските салони, които са идеални за измиване на косата.Ако не те е срам, може да идеш да ти я измият.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #194  
Стар 16th December 2009, 14:25
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Много се радвам за теб,миличка!Дано освен ненагледното връхче ,да се окаже и един страхотен,красив нос под гипса.Желая ти го от сърце.Няма проблем да се къпеш,в случай,че не ти е належащо да си измиеш и косата!Ако държиш да си ИЗПЕРЕШ и косата обаче,най-добре отиди при доверена фризьорка,която има ваничка,където ще си отпуснеш спокойно главата назад и ще се оставиш на грижите й.Другият вариант е пак с отметната назад глава в къщи,но някой ще трябва да ти помага най-вероятно,особено ако косата ти е много дълга Успешно къпане и възстановяване от мен!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #195  
Стар 16th December 2009, 14:54
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Другият вариант за миене на косата - с лека струя на подвижния душ вкъщи и навеждане на главата назад и настрани. Много внимателно се процедира, но става. Може и някакво найлонче да залепиш над превръзката. Мазилото - само върху откритите части на лицето. Ако намажеш и превръзката, ще я свалиш.
Отговори с цитат
  #196  
Стар 16th December 2009, 16:31
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

Mersi mnogo Utre shte se probvam da si izmiq kosata, ako li ne na frizior.Makar,che mislq da ne izlizam.Kato se pribirah dnes ot bolnicata si hvanah avtobus i bqh s edna moq priqtelka i edna baba kato mi vika:"Gorkoto momi4e,koi ti go prichini tova... tctct kakvi myje ima samo " Mejdu drugoto operaciqta mi be6e zamislena izcqlo kato kozmetichna,no docenta kaza,4e pregradata mi e bila adski kriva i se e polu4i 2 v 1. Taka ,che 6te gledam da ne izlizam...i bez tova da ne pla6a horata s patladjanovite niuansi
Отговори с цитат
  #197  
Стар 16th December 2009, 17:13
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Аз като си правих отопластиката на излизане от клиникта (понеже ми беше обинтована цялата глава) една циганка "гледачка" само ми повтаряше - "О...момче, голямо премеждие си имал, жив си останал, Гспод те пази!Ела да ти казвам бъдещето, да ти гледам на ръка..."
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #198  
Стар 16th December 2009, 19:06
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

E eeee то това са си "дежурни фрази" за наший БГ-балкански манталитет то щом е синьо под очите и носа превързан,само мъж ти те е претрепал -изключва се операция,катастрофа/недай боже/ само някакви "съжалително-подкрепящи"те погледи срещаш,едни такива съчувстващи
С първата операция като ми беше писнало да съм като затворник и като ме стегне шапката,с все "намордник"обикалях къде ли не-бяхме на излет до Бачково и в една от местните кръчми естествено си бях атракция,както и на пазар в Метро, а на мен си ми беше забавно
Отговори с цитат
  #199  
Стар 16th December 2009, 19:56
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Някой от вас успя ли да отвори снимките на juli669, която се е оперирала при доцента? Аз нещо не мога да ги отворя. Juli669, дай пак линк. Пиша тук, за да не спамя в темата със снимки
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
Отговори с цитат
  #200  
Стар 16th December 2009, 21:13
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от juli669
http://julli669.snimka.bg/experiment...lastika.446135
usernme : julli669
паролата е 12345
Тук става
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:43.