IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2571  
Стар 14th December 2009, 19:27
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Личното ми впечатление е , че жени рупащи моркови , и успоредно с това говорещи че мразят вафли и шоколад , са меко казано не добре с главите . Не за първи път казвам , че орторексията не е безобидна болест . Момичета хапвайте от всичко умерено , две вафли седмично , не са проблем , проблем са дневно .
Никога не съм била много дебела , нито много слаба движа се в нормални граници , но имам по лоши впечатления от клощавелките отколкото от по пълничките дами , и да си призная ми е по приятно да си общувам с така наречените пухкаелки, най малкото заради лъхащият позитивизъм , липсващ при вечно гладните жени.
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #2572  
Стар 15th December 2009, 09:56
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Това за жените рупащи моркови ме разби Незнам, не разбирам чак толкова от тия работи, но .. шоколада в разумни количества увеличава кой там беше хормон на щастието и хората са щастливи
Аз обожавам шоколад, особено черен с портокал .... И честно казано, нямам никакво намерение да се отказвам от сладкото. Всъщност, обичам повече солени храни, но по време на диетата никога не съм се отказвала да изям парченце шоколад, никого няма да убие 20 удоволствие, нали

Не писах последните 2-3 (незнам колко) дни никакви менюта, защото бях предциклично настроена да изям всичко .. Много кофти ПМС тоя месец, и на всичкото отгоре ме боли коремчето както никога ...

Днес ми е втори ден и вече съм добре, зверският глад намаля и разрушителния ефект според кантара е 1 кг, ама ще я видим тая работа след мц, защото винаги ми показва повече по време.

За днес:

кафе, активия закуска, но с друго мюсли
омлет от 2 яйца, пуешко филе и малко спанак със сос от кисело мляко и копър
зеленчукова супа без мазнина

Sine, незнам как я правиш тази супа без сол, не е ли супер безвкусна? Аз не съм против солта, не съм я спирала съвсем, просто е в намалени количества. Обаче се зачудих за супичката. Ако сложа бучка сирене (колкото и да е странно) същата работа ли ще е? Защото май ще сложа ...
Отговори с цитат
  #2573  
Стар 15th December 2009, 18:18
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Jaynee, дръж се и не се давай на гадното МЦ

Иначе за супата- ами да, сирене натрошено в купичката със супа СЛЕД варене върши чудеса и става много по-вкусно отколкото ако супата беше със сол и олио, но без сиренето. Поне на мен ми е много вкусно, а и подчертава страхотно вкуса на зеленчуците

Аз също не си пиша менютата от срам, защото с този грип нямам грам воля.... но и грипът си е сериозен- не съм била толкова болна от няколко години, все още вдигам температура ако изляза на студено и днес в университета беше агония да отида за семестриалния тест.... не спя по цели нощи от гърлото... ужасно е, изсмуках тонове бонбони за гърло Голия актив, стомахът вече ме боли от толкова мента и хапнах в кафето топла принцеса, мляко с какао и шоколадова паста днес.... За жалост гърлото ми е единствената област пред която капитулирам щом се стигне до хранене- когато то ми е зле, всичко си позволявам, само и само да го омилостивя.... колко пъти се заканвам да ги махна тъпите сливици и да се свърши дилемата, ама все ме е страх като се оправя да отида на лекар и да си изпълня заканата.....

Но пък за закуска ядох овесени ядки и трици, а за вечеря ще хапна риба с доматен сос и купичка леща(без мазнина и сол в нито едно от двете ястия), така че все пак няма съвсем да съм го карала през просото днес.


ПС. За черен шоколад с портокал ли дочух да се говори- вчера изядох един цял такъв......
Отговори с цитат
  #2574  
Стар 15th December 2009, 18:31
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

По-добре си яж нормално , докато пребориш гадния вирус. Тялото ти достатъчно се мъчи от болестта.

Аз междинно сложих някакво друго мюсли с чашка прясно мляко .. ужас.

А относно черния шоколад .. има един Orange excellence или нещо такова .. невероятен е !
Отговори с цитат
  #2575  
Стар 15th December 2009, 19:03
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Orange excellence беше, именно Ама нормалното хранене после ще ми стува доооста.....
Отговори с цитат
  #2576  
Стар 15th December 2009, 22:28
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Обожавам черния на Lindh и редовно си похапвам разумно,но този Orange excellence не съм го опитвала.
И той ли е толкова прекрасен или по-добре да не го опитвам,за да не се пристрастя и към него

Sine и аз мисля,че по-добре сега да не диетуваш толкова стриктно и да включиш някои храни ,като повече плодове,зеленчуци и мед например,които ще помогнат на организма ти по-бързо да се възстанови.

И аз ще си напиша менюто нищо,че никой не ме отразява.
И така:
кисело мляко,ленено семе,ябълка
печена тиква
купичка боб
шопска салата,задушен заек

вода около 2,5 л.
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #2577  
Стар 16th December 2009, 18:29
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Здравейте мили момичета Как върви отслабването?

Аз след дълго боледуване и + 6 кг. се появявам готова за частична борба щото се задават празници.
От понеделник съм не един малко измислен Дюкан: само пуешко, пилешко и телешки салам - писна ми, но съм -1 .5 кг. Мислех само три дена на първия режим, но от днес ще мина на яйца и дано издържа още 2 дена. След това ще включа заланчуците.

Радвам се, че вие продължавате успешно
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #2578  
Стар 17th December 2009, 08:58
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Здравей мауз ! Добре дошла отново!
Не съм запозната много,много с Дюкан,а и съм доста скептично настроена спрямо този начин на хранене,но щом ти си го избрала ,а и има ефект - давай.

Моето меню

кисело мляко,ленено семе,ябълка
1 блокче черен шоколад
печена тиква
огромна салата от зеле,моркови + пил.филе
шепа орехи
шопска салата с около 200гр.извара

вода около 3л.

Мислех,че менюто ми е добре,но сега като го написах - май ми е малко храната
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #2579  
Стар 17th December 2009, 21:26
Аватара на miss_beauty
miss_beauty miss_beauty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 127
По подразбиране

Нямаше ме във форума, но ето пак се включвам. Менюто ми днес:
кафе 2в1
половин кофичка кисело мляко+2 лъжици обесени ядки+мед
банан,ябълка,мандарини
шопска салата (със 100гр сирене и 5 маслини)
около 1.5л вода.
Отговори с цитат
  #2580  
Стар 18th December 2009, 10:15
Аватара на allie
allie allie не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miss_beauty
Нямаше ме във форума, но ето пак се включвам. Менюто ми днес:
кафе 2в1
половин кофичка кисело мляко+2 лъжици обесени ядки+мед
банан,ябълка,мандарини
шопска салата (със 100гр сирене и 5 маслини)
около 1.5л вода.
това меню за цял ден ли е? мъничко ми се струва ... освен ако бананът не е мутант и не тежи 1 кг ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословноотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:43.