IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th December 2006, 11:19
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

beibi1, тук няма човек, който може да ти каже от какво имат нужда гърдите ти. Най- добре иди на консултация с пластичен. Не мисли че можеш да се разчиташ на обективно мнение във форума
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th December 2006, 11:38
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Аз мисля,че само с повдигане нищо няма да стане.Мисля,че при всички случаи ще трябва и попълване....Трябва задалжително да се консултираш с пластичен.....Ние тук само предполагаме А и само ако повдигнеш,какво ще стане няма ли да останат едни малки.......... На мен ако трябваше да ми правят само повдигане...ле ле......ужас нищо нямаше да остане сигурно
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th December 2006, 13:06
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
beibi1, тук няма човек, който може да ти каже от какво имат нужда гърдите ти. Най- добре иди на консултация с пластичен. Не мисли че можеш да се разчиташ на обективно мнение във форума
Да бе мацка,знам,че трябва да отида на консултация,ама не ми се бие път за нищо,в смисъл,че сега нямам финансова възможност и е малко безсмислено да тръгвам от сега на консултации

Просто исках едно успокоение,че мога да мина и без силикон,но както и да е :P
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13th December 2006, 08:40
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crony
Бейби, зависи какви какви са ти били гърдите преди ...... и какви са твоите очаквания. Ако си ги харесвала преди и след повдигането получиш същия ефект и размер, значи ще се разминеш със силикона.
Много си ги харесвах,нито малки,нито големи
Ако с повдигане станат същите като едно време мисля,че изобщо няма да се замисля за силикон,ама знае ли се ,може и лакомията да си каже думата
Отговори с цитат
  #35  
Стар 14th December 2006, 00:13
naduha naduha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: varna
Мнения: 18
По подразбиране Много си ги харесвах,нито малки,нито големи

да ти кажа и аз мойте много си ги харесвах,ама след 2 раждания.. .да не споменаваме .не мога да кажа че съм много зле но ....моя любим съпруг не желае да слагам силиконче,щото така ми ги харесвал,после можело само да ги гледа.след дълги спорове изплю камъчето.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 18th December 2006, 08:17
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

Привет момичета...ох аз не знам сега дали съжалявам,че не направих повдигане на бюста,преди силикона....скоро се оперирах-в края на август и сега имам хубави гърдички...но ужасно много се притеснявам да не увиснат с времето....преди операцията бяха много увиснали,но лекарят ме посъветва да не ги повдигам,заради грозните белези...а и аз не исках да има такива.може би след година две обаче ще се наложи....А и друго искам да ви попитам-дали ако се направи повдигане през ареолата-категорично не искам другият вариант-просто видях белезите на живо-така да се каже и се ужасих-дали има вероятност да се заличат тези омразни вълнички-аз имам леки по предната страна на гърдите-не отстрани.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th December 2006, 20:03
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Оф като се замисля ,че и мен ме чака това като родя,вече нямам търпение
Отговори с цитат
  #38  
Стар 27th December 2006, 18:43
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране нова операция

Здравейте момичета.предстои ми нова опеация-ще ми махат малка част от кожата,защото заради увисването са се появили вълнички.днес се консултирах с лекарят.направо съм отчаяна.операцията няма да е сложна-с местна упойка и няма да оставам в болницата.но все пак е неприятно.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th December 2006, 17:20
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Ще ти стискам палци,ще станеш още по-хубава
Отговори с цитат
  #40  
Стар 28th December 2006, 20:05
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране Re: нова операция

Цитирай:
Първоначално написано от Атина
Здравейте момичета.предстои ми нова опеация-ще ми махат малка част от кожата,защото заради увисването са се появили вълнички.днес се консултирах с лекарят.направо съм отчаяна.операцията няма да е сложна-с местна упойка и няма да оставам в болницата.но все пак е неприятно.
споко,аз сам с такова обиране и мина месец и половина и около ареолата не си личи нищо....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имплантантиилисамоповдигане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:05.